Jedenácté pokračování měl na programu okresní přebor fotbalistů, v čele se po těsné výhře v Cholticích udržely Řečany.

Chvojenec – Opatovice 2:1

Branky: 16. Částek, 74. Centner – 18. Práchenský. Rozhodčí: Oulický. ŽK 3:2. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, Silbernágl, Centner, Moravec (46. J. Pavlíček) – Zbudil (63. Nechvíle), J. Velinský (60. Burkovič), Jedlička, Zajíc – Erber, Částek. Opatovice: Cincibus – Valenta, Voříšek, Jičínský, Filípek – Englich, Nosek, Práchenský, Vandas (88. Šťastný) – Novák, Tešla (60. Jánoš).

V 16. minutě poslal Částek domácí do vedení, ale hned o dvě minuty později vyrovnal Práchenský. Po půlhodině hry měl dvě velké šance domácí Jedlička, mířil však mimo branku. Až v 74. minutě se po jeho centru prosadil hlavou Centner a rozhodl o vítězství Chvojence.

Chvaletice – Ostřešany 3:3

Branky: 3. a 88. P. Kuch, 38. Kosprt – 40. Novák, 70. Dufek, 79. Bobek. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Chvaletice: Vondrák – Herman, Novotný, Hrbek, Kredba – Mařata, Kosprt, Vohralík, P. Kuch – Filip, Sajdl. Střídali: Šnýdr, Brunclík. Ostřešany: Reng – Sekyrka, O. Drábek, Půlpán, T. Drábek – Novák, Hájek, Paštyka, Jankovský – Hochman, Dufek. Střídali: Jinoch, Zamazal, Bobek.

Ve 3. minutě skóroval P. Kuch po přihrávce Vohralíka a ve 38. minutě zvyšoval po akci Mařaty Kosprt. Hosté se však nevzdali a skóre otočili. Ještě do přestávky snížil Novák, po změně stran se trefili Dufek a Bobek. Bod pro domácí zachránil dvě minuty před koncem P. Kuch po asistenci Sajdla.

Roveň – Pardubičky 3:1

Branky: vlastní, Melc, Pýcha – Krejčí. Rozhodčí: Klempíř. Žluté karty: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 2:1. Roveň: Baláš – O. Koláček, M. Koláček, Mládek, O. Mikuláš – Šišán, Pýcha, Vach, Kaplan – Melc, Machatý. Střídali: Prokeš, Hloupý, Roček. Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Kaluža, Bažant, Urbanec – Mrázek, Zemek, Krejčí, Luptovský – Jonáš, Poláček. Střídali: Zelenda, Pithart, Dufek.

Domácí se tentokrát na lépe postaveného soupeře v tabulce vytáhli, byli v průběhu utkání lepší a další šance navíc neproměnili. Stínem utkání bylo zranění tří hráčů (Mikuláš, Šišán – Luptovský), kteří si odnesli tržné rány po hlavičkových soubojích a byli převezeni na ošetření do nemocnice.

Dříteč – Sezemice 1:1

Branky: 89. Frinta z penalty) – 90. (+2) J. Kašpar z pen. Rozhodčí: Laksar, ČK: 29. Vosyka – 78. Popilka. ŽK: 6:4 Diváků: 60. Poločas: 0:0 Dříteč: Frinta – Hrůša, Pluhař, Vosyka, Morávek – Mužík, Kroupa, Drahokoupil, Spěvák – Meruňka, Haan. Střídali: Voříšek, Těšitel, Dvořák. Sezemice: Levinský – Hrdý, A. Blažek, R. Plecháček, Popilka – J. Kašpar, Z. Plecháček, Knížek, Kříž – Pašťálka, Pleva. Střídali: Brychta,Valenta.

Zajímavý duel s deseti žlutými kartami. Hosté byli zpočátku lepší, po vyloučení domácího Vosyky se jejich tlak ještě vystupňoval. Po změně stran se domácí s příchodem Voříška zlepšili. Hosté ještě orazítkovali tyč. V předposlední minutě šli domácí do vedení gólem z penalty, ale hosté s prázdnou neodjeli. Po chybě ve středu pole totiž domácí ve vápně faulovali a v nastaveném čase J. Kašpar zachránil pro Sezemice bod.

Přelovice – Újezd 3:2

Branky: 61. a 66. Balada, 64. Vohralík – 76. Svatoň z pen., 88. Matys. Rozhodčí Rambousek. Bez karet. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Přelovice: Rejduga – Čapek, Mádr, Khun, M. Mládek – O. Šimák (68. R. Šimák), Vohralík, Řehák, Blažek – Balada, L. Hladík. (89. Půlpán). Újezd: Jandák – Rozsévač, Zima, Kolín, Bendžik – Pavelka, Jiří Petříček, Jakub Petříček, Doležal – Svoboda, Černý. Střídali: Svatoň a Matys.

V první půli se hrálo převážně mezi vápny, bez gólových šancí. Ve druhé půli zavelel do útoku Újezd, ale domácí rychlými protiútoky soupeře gólově trestali. V rozmezí od 61. do 66. min. Přelovičtí ulétli až na 3:0. Hosté se vrátili do hry v 76. minutě, kdy Svatoň z penalty snížil – 3:1. Dvě minuty před koncem korigoval skóre újezdský Matys.

Mnětice – Mikulovice 1:2

Branky: 60. Mudroch – 25. Carda, 61. Stefanov. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Mnětice: Kučera – Zetek, Václavek, Vafka, Zelinka (75. Štepanovič) – Hutla, Závorka, Doležal, Vácha – Tláskal, Mudroch (89. Hašek). Mikulovice: Tomáš – Bondor, Handlíř, Karlík, J. Vencl – Hromek (75. Průša), Carda, L. Valský, Stefanov (89. Křivka), P. Vencl – P. Šmejda (68. Hyxa).

V první půli vyrovaná partie, hosté šli do vedení. Po změně stran ale Mnětice zvýšily obrátky a vyrovnaly na 1:1. Jenže prakticky z protiútoku hosté šli znovu do vedení a to si již uhlídali. Oporou vítězů byl gólman Tomáš.

Choltice – Řečany 0:1

Branka: 31. Němec. Rozhodčí Svoboda. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Choltice: Bolek – Svoboda, Šmerda, Jiří Kohoutek, Bravenec – Knapík, Salfický, Indra, Karlík – Augustin, Ondráček. Střídal: Jan Kohoutek. Řečany: Kaňuka – Kobera, Chára, Ujec, Grande – Štěpánek, Hostinský, P. Moravec, M. Moravec – Bank, Němec. Střídal: Loužil.

Vyrovnaný duel, v němž zvítězili šťastnější hosté jedinou trefou do černého. Gólové šance však byly k vidění na obou stranách.