Okresní přebor měl na programu páté kolo, po kterém si Opatovice udržely stoprocentní bilanci.

Chvojenec – Roveň 2:1

Branky: 37. Erber, 57. Burkovič – 61. Melc.

Rozhodčí: Klempíř.
ŽK: 3:6.
Diváků: 80.
Poločas: 1:0.

Chvojenec: M. Pavlíček – Zajíc, Silbernágl (75. P. Nechvíle), Kirchner, J. Pavlíček (60. Moravec) – J. Velinský, Burkovič, J. Zbudil, Chmela – M. Jedlička, Erber (85. Centner).
Roveň: Baláš – Král, Koláček, Šišan (46. Kašpar), Mládek – Kaplan, Vach, Pýcha (90. Schejbal), Koláček – Melc, Machatý.

Po půlhodině zahrozili výrazněji hosté, nadějnou pozici nevyužil Machatý a zanedlouho trefil Koláček břevno. Poločasové vedení zajistil domácím Erber po přihrávce Zbudila. V 57. Burkovič zvýšil na 2:0, ale o čtyři minuty později se prosadil hostující Melc hlavou. V poslední minutě se již Melcova hlavička po rohu Vacha mezi tři tyče nevešla.

Opatovice – Sezemice 4:0

Branka: 31. Moník, 54. Ročín, 62. Kuchta z penalty, 79. Novák.

Rozhodčí: Baracz.
ČK 0:1 (61. Popilka),
ŽK: 1:2.
Diváků: 130.

Opatovice: Cincibus – Filipek, Kuchta, Jičínský – Englich, Práchenský, Moník, Nosek – Vandas, Ročín, Novák. Střídal: Hladík.
Sezemice: Levinský – Süttö, Blažek I, K. Plecháček, Popilka – Brychta, J. Kašpar, Kříž, Pašťalka – Horák, Knížek. Střídali: Blažek II, Slezák, Pleva.

Od začátku utkání měli Opatovičtí převahu, ale obranu hostů překonali až ve 31. minutě, kdy se trefil Moník. V závěru první půle mohl vyrovnat J. Kašpar, ale mířil do břevna. Úvod druhé půle se domácím vydařil a v 62. vedli již 3:0 po brankách Ročína a Kuchty z penalty. Hosté dohrávali bez vyloučeného Popilky, výhru domácích ještě pečetil střelou k tyči Novák.

Újezd – Pardubičky 2:1

Branky: 31. a 52. Svatoň – 24. Mrázek.

Roz­hodčí: D. Strnad.
ŽK: 0:2.
Diváků: 50.
Poločas: 1:1.

Újezd: Jandák – J. Rozsévač, Zima, Rusín, Kolín – Doležal, Jakub Petříček, M. Strnad (35. Petříček), Moravec (59. Firbas) – Černý (85. Svoboda), Svatoň.
Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Kaluža, Krejčí, Bažant – Froš, Zemek, Urbanec (53. Kříž), Zelenda – Poláček (53. Jonáš), Mrázek (82. Langr).

Hosté byli v první půli lepší a ve 24. minutě je poslal Mrázek po trestném kopu a nešťastné teči domácí obrany do vedení. V dalších situacích podržel Újezd brankář Jandák a domácím se po bojovném výkonu podařilo skóre otočit. Ve 31. zakončil Svatoň samostatnou akci přesnou ránou do šibenice. V 52. pak využil přihrávku Kolína a přidal druhý gól. V závěru mohl Svatoň uzavřít hattrick, ale penaltu neproměnil.

Chvaletice – Řečany 0:1

Branka: 22. Tichý.

Rozhodčí: Rambousek.
Diváků: 100.
Poločas: 0:1.

Chvaletice: Meško – Herman, Brunclík, Hrbek, Šnýdr – Mařata, Kosprt, Novotný, Vohralík – Šourek ml., P. Kuch. Střídali: Kredba, Filip.
Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Grande, Hostinský, Petr Moravec – Bahník, Ujec, Chára, Kobera – Bank, Tichý. Střídali: Křivka, J. Moravec, Pavel Moravec.

Ve vyrovnaném utkání využili hosté svoji šanci z 22. minuty, kdy Bank našel Tichého a ten vstřelil jedinou branku utkání. Ve druhém poločase měl velkou možnost na vyrovnání Mařata, ale jeho střela zamířila vedle tyče řečanské svatyně.

Ostřešany – Mikulovice 3:0

Branky: 2. Bobek, 50. Drbohlav, 53. Bačina.

Rozhodčí: Richter.
ŽK: 0:2.
Diváků: 160.

Ostřešany: Pechman – T. Drábek, Hála, O. Drábek, Bobek – Paštyka, Roušar, Hájek, Jankovský – Drbohlav, Bačina. Střídali: Ledvinka, Novák, Fendrich.
Mikulovice: Tomáš – Hromek, Průša, Vyskočil, Valský – P. Vencl, Carda, Bondor, Stefanov – J. Vencl, Křivka. Střídali: Štěpán, P. Hyxa, Šmejda.

V posvícenském derby se domácí rychle ujali vedení, na které Mikulovičtí nedokzáli odpovědět brankou. V úvodu druhé půle přidali domácí další dvě branky a definitvně rozhodli o výhře.

Přelovice – Mnětice 4:1

Branky: L. Hladík 3 (1 z penalty), Řehák – Vácha.

Rozhodčí: Májek.
ŽK: 2:1.
Diváků: 110.
Poločas: 2:0.

Přelovice: Rejduga – Čapek, Mádr, Půlpán, M. Hladík – Vohralík (80. R. Šimák), Movsesjan, Řehák, O. Šimák (60. Blažek) – Balada, L. Hladík. Mnětice: Kučera – Tláskal, Doležal (65. Hutla), Štěpanovič, Morávek – Zelinka, Šlégr (75. Šíma), Vácha, Václavek – Mudroch, Štancl.

Domácí si vytvořili od úvodu převahu, ale z množství gólových šancí se prosadili jen dvakrát. Další dvě branky přidali domácí po přestávce, hosté pouze korigovali za stavu 3:0. Hattrickem se blýskl pětačtyřicetiletý kanonýr L. Hladík v dresu Přelovic.

Dříteč – Choltice 0:1

Branka: 87. Bravenec. Rozhodčí: Preclík.

ŽK: 2:3.
Diváků: 50.
Poločas: 0:0.

Dříteč: Frinta – Hruša, Klofanda, Bednář, Haan – Mužík, Spěvák, Kroupa, Pečinka – Morávek, Pluhař. Střídali: Voříšek, Těšitel.
Choltice: Zářecký – Jan Kohoutek, Svoboda, Jiří Kohoutek, Salfický – Karlík, Korbel, Večerník, Šmerda – Augustin, Bravenec. Střídal: Pecka.

V první půli se více dařilo hostům, kteří v 15. minutě dokonce nastřelili břevno. Po přestávce domácí přidali, ale střelecky se neprosadili. Tři minuty před koncem zajistil Bravenec výhru hostům.