Tak dlouho čekali, až se dočkali. Celých devět kol. Újezd poprvé v sezoně vyhrál. Nemošice počastoval tuctem. O výhru kola tak připravil Přelovice, které v souboji nováčků šokovaly domácí Mikulovice.

ROSICE – OPATOVICE 5:1
Rosice se ujaly vedení v 8. minutě, kdy po střele M. Bartoše do tyče dorážel Vratišovský. Domácí měli další šance, z toho dvakrát jejich střely znovu zastavila konstrukce. Až po přestávce zamířil přesně Paukovič a zvýšil na 2:0. V 62. minutě se po přesném centru Vratišovského trefil Jiří Růžička. Jenže hned vzápětí pak korigoval opatovický Richter. To nic nezměnilo na bezproblémové výhře Rosic, kterou ještě tuplovaně zpečetil M. Bartoš. Nejprve zakončoval po akci Hovorky a v závěru přesně hlavičkoval po trestňáku Jiřího Růžičky.
Fakta – branky: 8. Vratišovský, 49. Paukovič, 62. Jiří Růžička, 78. a 89. M. Bartoš – 64. Richter. Rozhodčí: J. Rambousek. ŽK: 0:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Rosice nad Labem: Vlček – Voleský, Pipek (41. Pešek), Prokůpek, D. Rousek – Vratišovský (70. Lejsek), Rogovik, Jiří Růžička, Paukovič – M. Bartoš, F. Bartoš (46. Hovorka). Opatovice: Hampl – Mencl, Hladík, Kovařík, Baloun – Vandas, Perůžek, Krsek, Šťastný – Lexa, Richter.

BOHDANEČ – ROVEŇ 4:1
Domácí byli od začátku zápasu lepším týmem, ale ze svojí převahy gól nevytěžili. A tak šla do vedení po ojedinělém výpadu Roveň. Bohdaneč poté zpřesnila hru a ještě zvýšila tlak. Ještě do poločasu stihla vyrovnat a druhá půle byla jednoznačně v její režii.
Fakta – branky: 28. Kvapil, 54. Peleška, 63. Musil, 83. Virt – 18. Svoboda. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:5. Diváků: 110. Poločas: 1:1. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Kopřiva, Zackl (79. Fistr), Ryšavý, Virt – Novák (36. Voženílek), Molek, Kvapil, Vejvoda (46. Uhlíř) – Flekr (68. Žurek), Peleška (62. Musil) – Chocholouš, Mikan.

MIKULOVICE – PŘELOVICE 0:7
Nejhorší zápas ze strany domácích v této sezoně a nejen v ní. Nepřesné nahrávky, neproměňování šancí. To vše hosté potrestali asi deseti protiútoky, ze kterých se jim podařilo dát hned sedm gólů.
Fakta – branky: 19. a 83. Vohralík, 61. a 78. Šprync, 28. Blažek, 42. Novotný, 57. Řehák. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 0:3. Mikulovice: Sušil – Rychtařík (30. Handlíř), Kříž, T. Karlík, Svoboda (54. M. Karlík) – Plesinger, Křivka, Valský (71. Hromek), Stefanov – P. Vencl (80. Václavek), J. Vencl. Přelovice: Poříz – R. Šimák (68. O. Šimák), Bidlo, Pracz, Šprinc – Vohralík, Řehák, Novotný (85. M. Hladík), Blažek (71. Uhlíř) – Šprync (80. Kučera), Malý (61. L. Hladík).

ÚJEZD – NEMOŠICE 12:2
Jednoznačná záležitost domácích proti zcela odevzdanému týmu z Nemošic, který hlásil oslabenou sestavu. Zato Újezd se poprvé představil téměř v kompletním složení a první výhru v soutěži si náležitě užil.
Fakta – branky: 28., 29., 51., 60. a 63. Vohralík, 3., 14. a 49. Dvořáček, 26. a 39. Koblížek, 72. Huňáček, 79. J. Rozsévač – 71. a 81. Hofman. Rozhodčí: Baracz. ŽK: 0:1. Diváků: 30. Poločas: 6:0. Újezd: Hývl – Doležal, Jiří Petříček, Chlumecký, Rambousek (52.J. Rozsévač), O. Kmoníček, Jakub Petříček, Koblížek, Sobotka, Vohralík (64. Huňáček), Dvořáček (50. Rusín). Nemošice: Kašpar – Dvořák, T. Koblížek, M. Večeřa, Šimek, Mareček (52. T. Cimburek), P. Polanecký, Hofman, V. Polanecký, Linha, M. Vítek.

DŘÍTEČ – MORAVANY B 3:1
Domácí se ujali vedení, když po precizním rohu Vrážela, skóroval Voženílek. V 65. minutě se otevřel střed dřítečské obrany a Michňák toho využil. Domácí odpověděli velice rychle po brejku Musila.
Hostující hru vabank potrestal Zollmanem, který ukázkově přeloboval z poloviny hřiště Rabu.
Fakta – branky: 28. Voženílek, 79. Musil, 90. Zollman – 65. Michňák. Rozhodčí: Bém. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Dříteč: Frinta – Bednář, Vrážel, Drahokoupil, Voříšek, Musil, Zollman, Klofanda, Voženílek, R. Klička, M. Pech. Střídali: Mužík, P. Zezulka, Zběhlík. Moravany B: Raba – J. Branda, Sokol, Blajda, Hlaváček, Fišer, Bakeš, J. Hynek, R. Hynek, Michňák, Smejkal. Střídal: Fibikar.

DAŠICE – PŘELOUČ B 4:2
První poločas byl vyrovnaný, ale branky stříleli jen hosté. Domácí zahazovali své šance a do kabin se šlo za stavu 0:2. Ve druhé půli začali aktivně a odměnou jim bylo snížení. Pak se po druhé žluté poroučel do sprch Hajn a Dašičtí nakonec udělali z nuly tři body.
Fakta – branky: 49. J. Vajer, 64. Morávek, 69. J. Englich, 90. (+1) O. Vajer – 15. Linhart, 36. Hataš. Rozhodčí: Horák. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (58. Hajn). Diváků: 50. Poločas: 0:2. Dašice: Černohubý – Cabicar, Hora, Vl. Englich, Teplý, J. Vajer, Šibal, Hynek, Morávek, O. Vajer, J. Englich (89. Křížek). Přelouč B: Marek – Kačírek, Hajn, Heřmánek, Martin Beránek, Pokorný, Štainer, Kosek (68. Školník), Milan Beránek (74. Kmoníček), Hataš (59. Havlas), Linhart (75. Vinarčík).

OSTŘEŠANY – CHVOJENEC 3:3
Hosté měli po celý zápas více ze hry, ovšem museli dvakrát dohánět dvoubrankovou sekeru. Vyrovnat se jim povedlo ve 12.00…
Fakta – branky: 24. a 69. L. Moravec, 31. Vilím – 74. a 90. Pokorný, 50. T. Velinský z penalty, 25. a 61. J. Richter – 84. Jahelka. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváků: 90. Poločas: 2:0. Ostřešany: Jahelka – Havlíček, Havelka, Sekyrka, Vilím – Půlpán, Vácha, M. Moravec, Hošek, Dufek – L. Moravec. Střídali: Ledvinka, Šotola, Dont, Pechmann. Chvojenec: M. Pavlíček – Bareš, Pitra, Richter, Andrýs, Pokorný, P. Nechvíle, T. Velinský, Zbudil, Vilím, Dominik Nechvíle. Střídali: J. Píša, Skutil, Daniel Nechvíle.