OKRESNÍ PŘEBOR
Po delší době došlo k větší obměně startovního pole. Do krajské I. B třídy postoupily vítězné Rosice nad Labem a štěstí se usmálo i na druhé Lázně Bohdaneč. Opačným směrem se vydaly Sezemice. Dokonce až z krajského přeboru sestoupily administrativně Libišany. Ty Libišany, které v předchozích třech letech pravidelně postupovaly. Z nižších soutěží se na nejvyšší okresní úroveň vrátily Křičeň a pardubické Torpedo. Jejich místa zaujmout ve III. třídách sestoupivší poslední Roveň a Mikulovice. 

III. TŘÍDA HOLICKO
Čtrnáct účastníků. Tak tento počet platil v posledních iks letech. Proč píšeme v minulém čase? Protože v letošní sezoně bude mít třetí třída Holicko jen dvanáct účastníků. Také proto, že svojí činnost ukončily rezervní týmy Rosic nad Labem a Starého Hradiště. Do okresního přeboru se kvalifikovalo Torpedo a naopak soutěž opustily Veliny a na vlastní žádost také Chvojenec B. Novými přírůstky jsou sestoupivší Roveň a Mikulovice a postoupivší Litětiny.

III. TŘÍDA PŘELOUČSKO
Stejná situace jako v „sousedním“ Holicku. Dlouholetý počet čtrnácti týmů střídá pouhý tucet. Do okresního přeboru se vyšvihla Křičeň, opačným směrem však nezamířil nikdo. Z nejnižší soutěže postoupila řečanská rezerva, kterou vystřídají ve čtvrté třídě Jankovice. A k nim se přiřadí béčko Srchu, které si vybralo cestu administrativního sestupu. 

IV. TŘÍDA HOLICKO
Devět zaplněných míst. V této nejnižší skupině se bude hrát netradičně tříkolovým systémem. Každý tým tedy odehraje čtyřiadvacet zápasů. Méně než v okresním přeboru, ale více než ve třetích třídách, kde se hraje dvoukolově. Sportovní činnost ukončily celky Roveň B a Sezemice B. Ze třetí třídy propadly na samotné dno Chvojenec B a Veliny. Nahoru šly Litětiny.

IV. TŘÍDA PŘELOUČSKO
A znovu jako na Holicku. Devět účastníků a tříkolový systém. Jedna změna tu přeci jenom je. Počet nově přihlášených převyšuje úbytkové číslo. Sportovní činnost obnovily Dolany a béčko založily v Přelovicích. Naopak v Křičeni ho zrušily. Do nejnižší soutěže se vrátily béčko Srchu a Jankovice. Opačný kurz nabrala řečanská rezerva. 

Los okresních soutěží

OKRESNÍ PŘEBOR
1 ⋌Moravany B (hlášenky)
2 ⋌Přelouč B (ne)
3 ⋌Křičeň (hl)
4 ⋌Dašice (hl)
5 ⋌Torpedo Pce (ne 10.30)
6 ⋌Sezemice (ne)
7 ⋌Libišany (so)
8 ⋌Ostřešany (ne)
9 ⋌Chvojenec (so)
10⋌Přelovice (ne)
11⋌Opatovice nad Labem (ne)
12⋌Nemošice (so)
13⋌Újezd (hl)
14⋌Dříteč (so)

III. TŘÍDA HOLICKO
1 ⋌Pardubičky B (hl)
2 ⋌Býšť (ne)
3 ⋌Starý Mateřov B (hl)
4 ⋌Roveň (so)
5 ⋌Opatovice n. L. B (so)
6 ⋌Ostřetín (ne)
7 ⋌Mikulovice (so)
8 ⋌Jaroslav (ne)
9 ⋌Dražkovice (so)
10⋌Litětiny (ne)
11⋌Mnětice (ne)
12⋌Vysoké Chvojno (so)

III. TŘÍDA PŘELOUČSKO
1 ⋌Bukovka (so)
2 ⋌Semín (so)
3 ⋌Selmice (ne)
4 ⋌Chvaletice (so)
5 ⋌Rybitví (so)
6 ⋌Rohoznice (ne)
7 ⋌Řečany nad Labem B (so)
8 ⋌Staré Čívice (ne)
9 ⋌Valy (hl)
10⋌Lány na Důlku (so)
11⋌Lipoltice (ne)
12⋌Rohovládova Bělá B (hl)

IV. TŘÍDA HOLICKO
1 ⋌Horní Ředice B (hl)
2 ⋌Chvojenec B (ne)
3 ⋌Paramo Pardubice B (ne)
4 ⋌Dašice B (hl)
5 ⋌Veliny (so)
6 ⋌volný los
7 ⋌Popkovice (ne)
8 ⋌Srch B (ne)
9 ⋌Dříteč B (ne)
10⋌Nemošice B (ne)

IV. TŘÍDA PŘELOUČSKO
1 ⋌Jankovice (so)
2 ⋌Choltice B (hl)
3 ⋌Staré Ždánice (ne)
4 ⋌volný los
5 ⋌Přelovice B (hl)
6 ⋌Tetov (hl)
7 ⋌Zdechovice (ne)
8 ⋌Dolany (hl)
9 ⋌Újezd B (hl)
10⋌Kojice (so)