V devátém kole okresního přeboru vyhrály čtyřikrát hostující týmy. Nejvíce branek vstřelili hráči Pardubiček, kteří v Cholticích zaznamenali sedm gólů.

Dříteč – Mikulovice 3:5

Branky: 16. Drahokoupil, 72. Mužík, 85. Morávek – 6., 54. a 81. Stefanov, 13. L. Valský, 64. Carda.

Rozhodčí: Oulický. ŽK 0:3. Diváků: 40. Poločas: 1:2.

Dříteč: Frinta – Hrůša, Drahokoupil, Pluhař, Haan – Mužík, Spěvák ml., Pečinka, Těšitel – Meruňka, Morávek. Střídal: Vondrouš.
Mikulovice: Tomáš – Hromek, Handlíř, Šmejda, P. Hyxa – Průša, Karlík, Carda, L. Valský – Stefanov, P. Vencl. Střídali: J. Hyxa, P. Dufek.

Úvod utkání patřil domácím, ale hosté ze tří rychlých brejků dvakrát skórovali a jednou trefili břevno. Ještě před pauzou dokázal z trestného kopu snížit Drahokoupil. Ve druhé půli využili okének v obranách především hosté a Stefanov hattrickem pomohl Mikulovicím k zisku tří bodů.

Chvaletice – Újezd 4:1

Branky: 26. Mařata, 62. Šnýdr, 73. Novotný z penalty, 74. Kosprt – 32. Černý. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0. Diváků: 60. Poločas: 1:1.

Chvaletice: Vondrák – Herman, Hrbek, Sajdl, Meško – Mařata, Kosprt, Hyhlík, Šnýdr – P. Kuch, Novotný. Střídali: Kredba, Filip.
Újezd: Jandák – Rozsévač, Zima, Rusín, Šebek – Jiří Petříček, Jakub Petříček, Doležal, Matys – Černý, Svoboda. Střídal: T. Bendžík.

Ve 26. otevřel po přihrávce Novotného skóre Mařata. Za šest minut však domácí chybovali v rozehrávce a Černý vyrovnal. Ve druhé půli měli domácí více ze hry a přidali další tři branky. Po faulu na P. Kucha proměnil penaltu Novotný a vzápětí uzavřel konečné skóre Kosprt.

Roveň – Mnětice 1:3

Branky: L. Vach – Vácha 2, Zelinka. Rozhodčí: Klempíř. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

Roveň: Baláš – Mládek, Mikuláš, M. Koláček, O. Koláček – A. Kašpar, Vach, Pýcha, L. Kaplan – Machatý, Melc. Střídal: Šišán.
Mnětice: Kučera – Hašek, Vafka, Václavek, Zelinka – Štěpanovič, Vácha, Doležal, Šlégr – Štancel, Tláskal. Střídal: Šašma.

V první půli byli domácí lepší, ale jejich hráči se předháněli v zahazování gólových příležitostí. Po přestávce navíc hráči Rovně vyrobili hrubé chyby v obraně, které hosté třikrát potrestali a odvezli si překvapivou výhru.

Choltice – Pardubičky 1:7

Branky: 68. Bravenec – 2., 66. a 75. Poláček, 8. Jonáš, 21. Kaluža z penalty, 65. Froš, 71. Krejčí. Rozhodčí: J. Jakoubek. ŽK 1:1. Diváků: 65. Půle: 0:3.

Choltice:
Zářecký – Salfický, Šmerda, Jiří Kohoutek, Bravenec – Jan Kohoutek, Knapík, M. Kohoutek (46. Vidičan), Ondráček (46. Cvejn) – Augustin, Karlík.
Pardubičky: Maršíček – Bažant, Froš, Urbanec, Svoboda – Kaluža, Jonáš, Zemek (46. Pithart), Luptovský (46. Zelenda) – Kříž (46. Krejčí), Poláček.

Oslabená sestava domácích nestačila na soupeře z Pardubiček, jenž měl průběh zápasu ve své režii. V 8. minutě vedli hosté již 2:0 a ve 21. zvýšil po ruce ve vápně z penalty Kaluža. Po pauze hosté přidali další čtyři branky.

Chvojenec – Sezemice 2:0

Branky: 58. Zbudil, 72. T. Velinský. Sudí: Kišš. ŽK 4:2. Diváků: 100. Půle: 0:0.

Chvojenec: M. Pavlíček – Moravec, Nechvíle (46. Burkovič), Jedlička, Zajíc (65. Centner) – Kirchner, Zbudil, J. Velinský, J. Pavlíček – Částek, T. Velinský (79. Cach).

Sezemice: Levinský – R. Plecháček, Blažek, Kříž, Z. Plecháček – Popilka, Brychta, Pašťalka, Kašpar – Knížek (88. Hrdý), Pleva.

Důležité okamžiky se odehrály až po přestávce. Ve 47. trefil po centru Zbudila Zajíc hlavou břevno. V 58. rozvlnil síť Zbudil po pasu od T. Velinského. Hosté zahrávali dva trestné kopy, ale Kašpar i Kříž mířili vedle. V 72. se prosadil T. Velinský, jehož střelu gólman Levinský neudržel.

Ostřešany – Opatovice 4:3

Branky: 48. a 53. Dufek, 57. Novák, 83. Drbohlav – 8. Englich, 10. Novák, 89. Kuchta. Rozhodčí: Májek. ŽK 2:2. Diváci: 110. Půle: 0:2.

Ostřešany: Reng – T. Drábek, O. Drábek, Hála, Bobek – Novák, Hájek, Jankovský, Roušal – Drbohlav, Dufek. Střídali: Sekyrka, Kasal, Zamazal. Opatovice: Cincibus – Filipek, Voříšek, Jičínský, Englich – Dujsík, Práchenský, Vandas – Novák, Ročín, Kuchta. Střídali: Moník, Valenta.

Opatovičtí se rychle dostali do vedení, když z trestného kopu skóroval Englich a v 10. minutě zvyšoval Novák. Ale o šest minut později neproměnil Kuchta penaltu. Po zmeně stran domácí přidali a v 53. vyrovnal svým druhým gólem Dufek. Následně se z úhlu prosadil Novák a v 83. završil domácí obrat Drbohlav. Minutu před koncem ještě snížil Kuchta. V brance Ostřešan zastoupil dorostenec Reng zraněného Pechmana.

Přelovice – Řečany 0:2

Branky: 70. Hostínský, 85. Bank. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Přelovice
: Rejduga – M. Hladík, Čapek, Mádr, Půlpán – O. Šimák, Vohralík, Řehák, Balada – Movsesjan, L. Hladík. Střídali: Khun, Blažek, R. Šimák. Řečany: Kaňuka – Kobera, Chára, Grande, Štěpánek – Hostínský, Ujec, Petr Moravec, Bahník – Bank, Němec. Střídali: M. Moravec, J. Moravec, Pavel Moravec.

Vyrovnané utkání, které se hrálo ve svižném tempu, rozhodli hosté v poslední třetině zápasu. Nejprve v 70. minutě po centru z levé strany dorážel Hostínský a v 85. se z protiútoku trefil pod břevno Bank. Domácí tři vyložené šance neproměnili, hosté byli v koncovce efektivnější.