Nasavrky – Sezemice 4:1
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V prvních dvaceti minutách jsme si nechali dát dva góly po standardkách. Poté začalo nadšení domácích uvadat a my přebrali iniciativu. Nejdříve Brychta trefil spojnici a pak jsme snížili. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale skórovaly Nasavrky. Třetí gól nás zlomil. Vrcholem trápení byla neproměněná penalta. Zatímco náš tým zklamal, tak soupeř se prezentoval nejen rychlým přechodem dopředu, ale také rychlým úprkem dozadu, když bylo potřeba."

Vys. Mýto – Rosice n. L. 1:2
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „Konečně jsme dovezli tři body z venku. Navíc od soupeře, ke kterému jsme nepřijeli jako favorit. Při prvním ohrožení domácího gólmana ve 29. minutě Žeňa Rogovik napřáhl z pětadvaceti metrů a krásnou ranou otevřel skóre. Po většinu času nás Mýto drželo na vlastní polovině ve stylu futsalového zámku. To mu přineslo na začátku druhé půle vyrovnání. Pak naštěstí opět Rogovik strhl vedení na naši stranu, a to jsme již nepustili. Několika zákroky nás v bráně podržel Svoboda. Za bojovnost, která nám v minulých utkáních chyběla, zaslouží pochvalu celý tým."

Přelouč B – Rohovl. Bělá 1:2
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Sehráli jsme hodně smolný duel. V 7. minutě soupeř vystihl naší krátkou malou domů a náš gólman musel ve vápně faulovat. Bělá sice penaltu neproměnila, ale z následného rohu už se ujala vedení. Kluci v desíti dřeli, vyrovnali, ale krátce po pauze nás srazil vlastní gól. Dál jsme se snažili, ovšem síly nám minutu od minuty ubývaly."
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Utkání oboustranně uškodilo brzké vyloučení domácího gólmana.  Přestože bylo zasloužené, až příliš ovlivnilo utkání. A nám kupodivu nebylo ku prospěchu, ba naopak. Jsem spokojen pouze se třemi body. Naše hra byla příliš upracovaná, bez nápadu. Na některých našich hráčích bylo hodně vidět, jak čerstvě jsou po zranění. Soupeř hrál disciplinovaně, takticky dobře v deseti takřka celý zápas. Na konci utkání již byla na Přelouči vidět únava.  Nepatří v tabulce tam, kde je."

Mnětice – Luže 4:0
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Hned v úvodu utkání měl soupeř dvě nebezpečné střely, které pro nás šťastně směřovaly do středu branky. Vypadalo to, že se vyplní naše obavy a soupeř nás bude mačkat jako citron. Opak byl pravdou a od této chvíle jsme byli nebezpečnější už my. Chci pochválit celé mužstvo za skvěle odehraný zápas. Podařilo se nám se před utkáním nabudit a na hřišti to bylo vidět. Po celý zápas jsme hosty v řadě činností převyšovali. Soupeř hrozil po celé utkání pouze centry do vápna a na tlak se zmohl až v poslední desetiminutovce, ovšem do žádné vyložené šance se nedostal. Kromě úvodu utkání tým šlapal výborně směrem dozadu. Rychlými přechody do útoku a následnou přesnou kombinací jsme Luži slušně zatápěli. S eliminací naší útočné snahy měl protivník dost velké problémy a z toho pramenily naše vyložené gólové šance. Úroveň utkání a snahu hráčů na hřišti nejlépe vyjádřili diváci, kteří na konci utkání vyprovázeli hráče do kabin potleskem. Děkujeme jim za vytvoření příjemné kulisy."

Řečany – Chroustovice 2:1
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Do utkání jsme vstoupili s odhodláním vybojovat nějaké body. Soupeře jsme zřejmě zaskočili aktivní hrou a přímým tahem na branku. V poli jsme byli rychlejší a fotbalovější, čímž jsme si vytvářeli příležitosti pro vstřelení branky. Bohužel se nám nepodařilo proměnit stoprocentní šance, a proto jsme se museli strachovat o výsledek až do poslední minuty."

Zámrsk – Holice B 4:0
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic: „Ve značně kombinované sestavě jsme v Zámrsku neodehráli špatné utkání. Výsledek sice hovoří za vše, avšak tři góly jsme si dali v podstatě sami naší nedůsledností před vlastním brankářem. Bohužel zkušenost domácích se projevila, měli i více ze hry a vyhráli. Pro nás jsou to dobré poznatky v tom, že i s lepším týmem můžeme odehrát vyrovnanou partii. No a při troše štěstí uhrát i nějaké body."

(zz, tra)