Mikulovice – Sezemice 3:2

Ve 12. trefil J. Vencl břevno a Valský hlavou otevřel skóre. O čtyři minuty později vyslal Karlík dlouhý pas, Soukup unikl po straně a P. Vencl o břevno napnul síť. Na konci první půle snížil J. Kašpar, jenž téměř z místa od rohového praporku rozehrával trestný kop a zatočil míč přímo do brány. V 78. se dostal odražený míč k J. Venclovi, který dělovkou pod břevno zvýšil na 3:1. Za hosty ještě v závěru korigoval Kříž, jenž dalekonosnou ránou z trestného kopu vymetl šibenici.

Branky: 12. Valský, 16. P. Vencl, 78. J. Vencl – 45. J. Kašpar, 90. Kříž. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Mikulovice: Tomáš – P. Hyxa, Vyskočil, Karlík (75. Hromek), Valský – P. Vencl, Carda, Štěpán – Soukup, Šmejda (67. Křivka), J. Vencl. Sezemice: Levinský – Süttö, Z. Plecháček, R. Plecháček, Hrdý – Rozkoš (46. Pleva), Kříž, J. Kašpar, Lába – Horák (85. Brychta), Pašťalka.

Pardubičky – Chvaletice 2:0

Domácí po celý zápas udávali tempo hry a hosty prakticky nepustili k žádné vyložené šanci. Skóre otevřel tečí Křížovy střely Poláček ve 20. minutě, o devět minut později ještě Poláček orazítkoval břevno. Ve druhém poločase tempo hry upadlo, v 75. minutě pojistil Hála druhým gólem výhru domácích.

Branky: 20. Poláček, 75. Hála. Rozhodčí: Hamrník. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Pardubičky: Maršíček – M. Svoboda, Hamerský, Hála, Bažant – Froš, Zemek, Englich, Mrázek – Kříž, Poláček. Střídali: Sokol, Luptovský, Navrátil. Chvaletice: Meško – Herman, Linhart, Brunclík, Hrbek – Filip, Kosprt, Mařata – Šourek, Novotný, Kuch. Střídali: Saidl, Kadeřábek.

Chvojenec – Přelovice 3:1

Jako první šli do vedení hosté, když se po faulu Kirchnera trefil z penalty Mádr. Domácí bleskově odpověděli. Za čtyři minuty vyrovnal J. Velinský po centru M. Jedličky, jenž přihrál na všechny branky domácích. Ještě před pauzou pak M. Jedlička nastřelil břevno. Ve druhé půli poslal Chvojenec do vedení D. Velinský, v 85. vyrazil domácí brankář Čapkovu hlavičku na břevno a v závěru dal pojistku na vítězství Nechvíle.

Branky: 8. J. Velinský, 59. D. Velinský, 90. Nechvíle – 4. Mádr z penalty. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 5:3. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, T. Jedlička (75. Silbernágl), Centner, J. Velinský (68. J. Pavlíček) – T. Velinský, Zbudil, M. Jedlička, Nechvíle – D. Velinský, Erber (52. Chmela). Přelovice: Rejduga – Hladík, Mádr, Čapek, Pulpán (85. Movsesjan) – Blažek, Řehák, Khun, Hladík – Kalinin, Balada.

Choltice – Ostřešany 0:0

Zápas provázela žalostná koncovka z obou stran. Domácí měli více ze hry, ale aktivitu nepřevedli ve vstřelené branky. Několik šancí hostů zůstalo také bez využití.

Bez branek. Rozhodčí: Šeps. ŽK 1:1. Diváků: 75. Poločas: 0:0. Choltice: Zářecký – Svoboda, Peml, Zetek, Šmerda – Knapík, Večerník, Horák, Jan Kohoutek (20. Jiří Kohoutek) – Bravenec (75. Karlík), Augustin. Ostřešany: Pechman – Zamazal, Drábek, Krejčok, Pulpán – Novák, Drbohlav, Paštyka, Dufek – Bačina, Hodás. Střídal: Bobek.

Dříteč – Újezd 5:1

Domácí odehráli vydařený zápas, když si již během prvního poločasu vytvořili pohodlný tříbrankový náskok. Ve druhé půli přidala Dříteč další dvě branky, hosté jen korigovali gólem z penalty.

Branky: Drahokoupil 2, Pečinka, Spěvák ml., Pluhař – Svatoň z penalty. Rozhodčí: Baracz. ŽK: 2:3. Diváků: 60. Poločas: 3:0. Dříteč: Vávra – Haan, Drahokoupil, Bednář, Morávek – Mužík, Kroupa, Klofanda, Pečinka – Pluhař, Spěvák ml. Střídali: Vosyka, Pošva. Újezd: Jandák – J. Rozsévač, Zima, Černý, Kolín – Bosman, Svoboda, T. Bendžík, Jakub Petříček – Doležal, Hladík. Střídali: Svatoň, Jiří Petříček.

Roveň – Opatovice 2:3

Ve vyrovnaném utkání si domácí vytvořili dvoubrankový náskok, o který však v poslední dvacetiminutovce přišli. Za hosty se trefil Novák a dvakrát Kuchta.

Branky: 52. Melc, 66. Mikuláš – 72. a 82. Kuchta, 76. Novák. Rozhodčí: Klempíř. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Půle: 0:0. Roveň: Baláš – M. Koláček, D. Král, Mládek, Franc – Pýcha, Mikuláš, Šišán, Kaplan – Machatý, Melc. Střídal: Dušek. Opatovice: Mergl – Vaněk, Voříšek, Práchenský, Valenta – Moník, Nosek, Dujsík, Jičínský – Kuchta, Bartoníček. Střídal: Novák.

Mnětice – Řečany 1:5

Řečany byly po celý zápas aktivnější a prezentovaly se pohledným fotbalem. Vedení zajistil domácím Tláskal, ale po přestávce udeřili naplno hosté, kteří během necelých dvaceti minut vstřelili pět branek. Hattrickem se blýskl útočník Bank.

Branky: 22. Tláskal – 50. Kobera, 53. Chára, 56., 65. a 68. Bank. Rozhodčí: Syrůček. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Mnětice: Pavlíček – Hašek, Václavek, Vafka, Štěpanovič – Hutla (73. Turek), Vácha, Zelinka, Chmelař – Tláskal, Závorka. Řečany: Kaňuka – Pavel Moravec, Grande, Křivka (74. Karela), Petr Moravec – M. Moravec, Bahník, Chára, Kobera – Bank, Pelant.