MATEŘOV – SEZEMICE 3:0
Jiří Hruška, trenér Starého Mateřova: „V krásném sobotním odpoledni jsme začali zlehka. Jako kdyby měli kluci v nohách skákací hrad. Na začátku utkání nám soupeř dělal velké problémy. Ve 30. minutě jsme se probudili v bludišti krásných čarodějnic a začalo se konečně hrát. Už v poločase to bylo na vyložené šance 4:2. Druhý začal stejně jako končil první, chyběl ale úvodní gól. Když konečně přišel, tak za chvíli následoval druhý a třetí. Poté se už čekalo na závěr, ve kterém Mateřov exceloval. Sobota se vydařila jak čarodějnicím, tak fotbalistům. Věřím, že tentokrát odcházel spokojený i fanoušek, však jsme jim měli co vracet."
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Hrála se spíš nakopávaná než fotbal. První půli to z naší strany bylo ještě ucházející. Ve druhé půlce jsme dostali první hodně laciný gól a pak se to z naší strany zvrhlo v hurá fotbal s otevřenou obranou. Soupeř nás trestal z brejků. Nějaké šance jsme měli i my, ale chybělo trochu štěstí v koncovce."

ROH. BĚLÁ – CHOLTICE 1:1 penalty 6:5
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Utkání jsme dobře začali. Kromě vedoucí branky jsme měli další gólové šance. Ty jsme však nevyužili a soupeř nás před přestávkou ztrestal, jak jinak než ze standardní situace. No a tím náš nápor a kombinační hra skončila. Druhý poločas by již vyrovnaný. Nakonec došlo na penaltový rozstřel a světe div se, stal se zázrak. My jsme totiž uspěli, když náš brankář chytil dvě penalty. Kamarád a hostující trenér Luboš Vorlíček stál se svými svěřenci při penaltách v kruhu v držení jako hokejisté v Naganu, ale nebylo to nic platné. I tak si soupeř bod za bojovnost zasloužil."
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Těžký, hodně těžký a tvrdý zápas. Oba týmy jsou dokopané. V globálu vzato, soupeř byl lepší. Rychle nám dal gól a pak nás dvacet minut točil. Z jeho tlaku jsme se vymanili zásluhou perfektně sehrané standardky a parádní hlavičky Augustina. Také zkraje druhého poločasu měli domácí navrch, pak se však hra vyrovnala. Měli jsme gólovku, kdy brankář ramenem vyrazil střelu Augustinovi. V závěru nás zachránil Hlaváček, který skluzem uhasil nebezpečí. Jsem spokojen, získali jsme první bod na jaře. A z horké půdy. Mělo by nás to psychicky nakopnout."

HLINSKO B – ŘEDICE 0:3

Stanislav Šedivka, trenér Horních Ředic: „Jsem rád, že jsme to zvládli a vyhráli. Nebyl to bůhvíjaký fotbal z obou stran, ale my měli určitě více příležitostí. Takže naše vítězství je zasloužené. Domácí nato, že hrají o záchranu nekladli ani moc odpor. Hned v první minutě je zmrazil svým prvním gólem za Ředice přímo z rohu Vach. Potom jsme měli další šance, ale nedotáhli jsme je do konce. Na začátku druhé půle se trefil Skalický a pak přidal pojistku Březina. Premiéru si aspoň na chvilku odbyl mladý ředický odchovanec Michal Skutil. Děkuji hráčům, kteří do Hlinska dorazili a taky našim věrným fanouškům."

SRUBY – ŘEČANY 4:4 penalty 5:4
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Pro diváka to bylo určitě pěkné utkání, ale pro trenéry nejhorší noční můra. Děravější obrany se opravdu jen tak nevidí. Ale, aby to nebylo jen na obraně, tak špatně bránil celý tým. Přitom jsme chtěli hrát úplný opak. Takže jsem si tloukl hubu naprázdno. Standardně jsme do desáté minuty obdrželi branku, pak skóre otočili na 3:1, když na všechny branky přihrával Novotný. Domácí do poločasu z dorážky po trestném kopu snížili. Druhou půli jsme opět začali myšlenkami v kabině, když se na nás kopala penalta. No a když Wiesner v 80. minutě dovršil hattrick na 4:3 už jsem myslel, že to dohrajeme. Jenže přišel kiks při odkopu z našeho vápna a Sruby do šibenice srovnaly. Náš zmar, pak dokonal nedisciplinovaný M. Tichý, který se nechal v 88. minutě vyloučit za protesty. Přísnější měřítko snesou Wiesner, Novotný a Pavel Moravec, který ještě chytil čtyři góly."