Sezemice – Řečany n. L. 1:0
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V úvodu utkání jsme soupeře zatlačili a v tlaku jsme vydrželi asi dvacet minut. Jenže naším problémem je to,  že neproměníme ani tu nejvyloženější šanci. Místo pokračování v aktivitě jsme se soupeři přizpůsobili a fotbal se pomalu vytrácel ze hřiště. Řečany vesměs nakopávaly balony. V první půli měly dvě tutovky, ale Báča se vytáhl.  Rovněž po přestávce jsme měli více míč na kopačkám, ale minutu po minutě bylo jasné, že je to utkání o tom, kdo dá první gól. Nakonec a naší výhře rozhodla víceméně náhodná branka. Vstřelil ji Jirka Kašpar z trestného kopu s přispěním nerovnosti sezemického trávníku. V závěru se soupeř pokoušel o zteč naší brány, nicméně jeho tlak byl spíše platonický. Chválím Brychtu a Tomáše Kašpara."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Ve vyrovnaném zápase jsme si dokázali vytvořit několik gólových příležitostí, které jsme trestuhodně zahodili. Když neumíme proměnit ani tyto stoprocentní šance, nemůžeme prostě pomýšlet na úspěch. Do této sezony jsme vstupovali s velkým sebevědomím podpořeným slušnými výkony v přípravě. Bohužel v mistrovských utkáních šel náš výkon rapidně dolů a proto se nacházíme, tam kde jsme. A mě v tuto chvíli nenapadá jediné publikovatelné slovo, které by náš současný stav přesně vyjádřilo."

Rosice n. L.  – Zámrsk 3:1
Petr Čihák, trenér Rosic: „Také ve druhém domácím utkání jsme zcela zaslouženě vyhráli. Tentokrát bylo na naší straně minimum chyb. A soupeř je naštěstí nedokázal potrestat. Znovu nám pomohl rychlý gól z jedenácté minuty, který nám dodal více klidu. Další jsme přidali v úvodu druhého poločasu. Zámrsku se podařilo snížit. V tu chvíli  jsme si znovu uvědomili, že je třeba hrát naplno až do konce utkání. Po dalších pěti minutách jsme získali dvoubrankový náskok zpět. V tomto utkání jsme měli i pár hluchých momentů, ale do nějakého většího tlaku jsme protivníka nepustili. Chválím celý kolektiv za to, že dokázal plnit pokyny, které jsme si řekli v kabině před zápasem."

Chroustovice – Přelouč B 2:1

Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Dvacet minut jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii. V 15. minutě Kocourek báječně prostrčil míč na Martina Beránka a my se ujali vedení. Pak nás soupeř zmáčkl, ale všechny jeho šance jsme přežili bez úhony. Také po přestávce jsme začali lépe. Bohužel se nám nepodařilo zvýšit a pak nám odešla fyzička. Uchýlili jsme se k nakopávání balonů, což nám není vlastní. Deset minut před koncem jsme nevyužili přečíslení a z protiútoku inkasovali. Poté se proti nám zahrávali už jen trestné kopy. V samotném závěru se jedna standardka ujala…"

Rohovl. Bělá – Holice B 7:0
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Zaznamenali jsme první vítězství v krajské soutěži v historii klubu a ještě tak vysoké.  To každopádně potěší. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Hráli jsme velice zodpovědně. Ač se to nemá, tak hosty jsem s blížícím se koncem utkání litoval.  V naší sestavě se konečně objevil Pospíšil, který oslavil svůj debut dvěma brankami.  Ta druhá z pětatřiceti metrů do šibenice byla opravdu výstavní. V poli si zahrál a dokonce i skóroval také náhradní brankář Májek. Naše marodka je totiž katastrofická. A po utkání se náš lazaret rozrostl o další čtyři hráče. Zápas jsme prakticky dohrávali v devíti. Za předvedený výkon všem klukům děkuji a přeji jim, aby si začínající vítěznou sérii protáhli co nejdéle…"

Vys. Mýto B – Mnětice  3:0

Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Domácí byli po celou dobu zápasu fotbalovější. S nadsázkou se dá říci, že u všech jejich gólů jsme byli i my. U prvních dvou branek náš obránce sice vystihl soupeřovu finální přihrávku do gólové pozice, ale míč se od něho nešťastně odrazil přesně na nohu protivníka. V prvním poločase jsme měli dvě vyložené šance, které jsme ale neproměnili. A kdyby v závěru první půle rozhodčí pískl proti domácím pokutový kop, asi by se nikdo nemohl divit. Hlavně by se nám možná podařilo dotáhnout se k soupeři na jednobrankový rozdíl. Ve druhé půli jsme sami založili u naše velkého vápna protiútok soupeře, z kterého Mýto vstřelilo třetí gól."