Neděle 16.30: SK Řečany n. L. (3., 13 b.,  9:5) – AFK Horní Jelení (1., 16 b., 14:6).
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Horní Jelení bude určitě chtít svou vedoucí pozici potvrdit na našem hřišti. Nám se přestalo naprosto dařit a hra kterou předvádíme je tragická. Opětovně nám budou chybět někteří hráči základního kádru. Budu muset do sestavy zabudovat naši elitu z dorostu, tedy jestli se bude hvězdám vůbec chtít. V nejhorším scénáři je i možnost,  že na pažit vlezu já, což by asi znamenalo mou dlouhodobou pracovní neschopnost. Snad  nebudeme muset chodit po nějaké domácí ostudě kanálem."
Roman Hendrych, trenér H. Jelení: „Čeká nás nesmírně těžký soupeř, který je po právu třetí. Poslední dva zápasy sice Řečany prohrály, ale o to více budou chtít doma vyhrát. Co mám informace, tak se jedná o velmi bojovný mančaft s dobrou obranou. To také svědčí o tom, že dostaly nejméně gólů. My musíme hrát opět svoji hru po zemi a vyrovnat se domácím v bojovnosti. Jenom tak vede cesta k bodům. Marodka se nám už vyprazdňuje. Konečně už máme z čeho vybírat."
Tip Deníku: 2

Neděle 16.30: SK Vysoké Mýto B (9., 8 b., 12:12) – SK Holice B (6., 12 b., 12:9).
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Tradice tohoto soutěžního roku nám velí venku vyhrávat. Rádi bychom se o to pokusili i ve Vysokém Mýtě a napravili tak další domácí neúspěch. Áčko čeká důležitý domácí zápas a může se stát, že někteří hráči půjdou vypomoci. Rovněž Mýto by mohlo být doplněno hráči z prvního týmu. Uvidíme, rádi bychom si odvezli body. Venku se nám letos daří."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.30: FK Kameničky (10., 8 b., 8:9) – Sokol Rosice n. L. (12., 5 b., 7:12).
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Kameničky jsem viděl v jednom utkání. Budeme mít tu čest s houževnatým, běhavým a důrazným týmem. Očekávám bojovný zápas a doufám, že my k té bojovnosti přidáme i fotbalovost. Musíme navázat na poslední zápas s Prosetínem a k tomu přidat produktivitu, která je zatím žalostná. Chybět nám bude Němeček, který se zranil v minulém utkání. Přáním je samozřejmě vyhrát a vyhoupnout se do klidnějších vod."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: Tatran Miřetice (7., 9 b., 9:11) – Spartak Sezemice (14., 4 b., 8:15).
Ladislav Kubizňák, vedoucí mužstva Sezemic: „Podstoupíme těžkou zkoušku na hřišti týmu, který ze tří domácích zápasů získal devět bodů. Z toho je patrné, že boduje pouze doma. Přestože se také jedná o nováčka, je favoritem střetnutí. My se učíme každým zápasem. Naposledy jsme v poločase utkání v Hlinsku byli moc namlsaní a místo bodu mysleli na tři. Teď nám bude stačit i remíza. K tomu musíme hrát z více zabezpečené obrany."
Tip Deníku: 1