Pardubicko - Výsledky zápasů I. B třídy

14.5.2012

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Elsnic

Ronov – Rosice n. L. 0:4
Rosičtí se ujali vedení v 6. minutě, kdy Zollman usměrnil vysoký pas podél brankáře do sítě. Ve 21. minutě zahrozili domácí, když křížná střela minula tyč rosické brány. Deset minut po přestávce zasáhl Frinta úspěšně proti největší příležitosti Ronova. V 62. minutě Zollman vyslal střídajícího Buchala, jenž se v zakončení nemýlil. V 74. minutě si oba útočníci role vyměnili a Zollman prostřelil domácího brankáře potřetí. Osm minut před koncem pak zakončil Hamerský pohlednou kombinaci Rosic další přesnou trefou.
Fakta – branky: 6. a 74. Zollman, 62. Buchal, 82. Hamerský. Rozhodčí: Čapek. ŽK 1:0. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Rosice: Frinta – J. Zelinka, Pozdník, Hamerský, Rössler – Veverka (59. Buchal), Záveský, Pešek, Cincibuch – D. Rousek, Zollman.

Horní Jelení  – Bítovany 1:4
Ve vyrovnaném prvním poločase se ujala pouze křížná střela Mihulky z velkého vápna, když před tím domácí ztratili míč ve středu hřiště. Hned po přestávce trefil Mihulka tyč a ve 49. minutě L. Kopecký přestřelil prázdnou bránu. Na druhé straně dostal Rejnuš „namazáno" po trestném kopu, ovšem také on mířil z dvanácti metrů nad. V 56. minutě si Mihulka zpracoval v šestnáctce míč rukou a pak ho poslal do sítě. Rozhození domácí pak inkasovali ještě dvakrát. Nejdříve J. Kopecký dorazil na zadní tyči dlouhý centr a pak proměnil penaltu L. Kopecký. Jelení vstřelilo čestný úspěch v 83. minutě, když se trefil parádně do šibenice Kaňkovský.
Fakta – branky: 83. Kaňkovský – 10. a 56. Mihulka, 65. J. Kopecký, 76. L. Kopecký z pen. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 5:2. Diváků: 180. Poločas: 0:1. Jelení: Jozl – Maixner, Šrajer, Raich, Rejnuš –  Čermák (80. Šubrt), Velinský, Liška (58. Michálek), Horáček – Šmidberský (58. Kaňkovský), Dědič.

Řečany – Kameničky 0:0
Totální nuda. Za devadesát minut nemířila jediná střela mezi tři tyče. Ani jeden z týmů si nevypracoval žádnou šanci.
Fakta – rozhodčí: Pagáč. ŽK: 3:1. Diváků: 80. Řečany: Kaňuka – Štěpánek (19. Š. Tichý), Linhart, Stoklasa, Kobera – M. Moravec, Chára, Hostinský, J. Moravec (35. Pavel Moravec) – Bank, Novotný (82. Bahník).

Autor: Redakce, Zdeněk Zamastil

14.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
Z utkání hokejové extraligy Pardubice – Zlín (4:3 po prodloužení).
14

Treille trefil v prodloužení dva body pro Dynamo

Úderem páteční druhé hodiny odpoledne se otevřely volební místnosti pro volby do Poslanecké sněmovny.
5

Ve volebních místnostech v Pardubicích bylo v pátek odpoledne plno

V Pardubické nemocnici chtěla volit asi třicítka pacientů

Pardubice - Lidé, kteří jsou v den voleb hospitalizovaní v Pardubické nemocnici, o svou šanci nepřišli. Mohli totiž volit do přenosné urny. Zájem o volby projevilo zhruba třicet pacientů z jedenácti oddělení. Zástupci volební komise z okrsku Pardubičky přišli s přenosnou urnou dnes (pátek), ale mezi lůžka se vypraví i zítra, aby umožnili zájemcům vhodit do urny obálku s hlasem.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se otevřely. V Pardubicích došlo k incidentu kvůli agitaci

Pardubický kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.