Řečany – Hor. Jelení 2:2
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že získáme bod, byl bych naprosto spokojený. Podle předvedené hry na trávníku je to málo. Za předvedený výkon jsme si zasloužili všechny tři. Po prvních čtvrthodině kdy Jelení nastřelilo břevno a vstřelilo vedoucí branku, jsme se neuvěřitelně zvedli a převzali otěže zápasu do vlastních rukou. Od této chvíle byla naše hra, nebojím se to říci, naprosto fantastická. Soupeře jsme válcovali ve všech činnostech a hosté byli jako na kolotoči, ze kterého se jim motala hlava i při odjezdu autobusu. Kdybych nosil klobouk, byl alespoň trochu ohebný musel bych před klukama smeknout a poklonit se až k zemi. Je radost koučovat mančaft, který nechá na hřišti vše co v něm je."
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Prvních dvacet minut jsme hráli jako z partesu. Kromě gólu jsme orazítkovali tyč a pak po trestném kopu domácí vykopávali míč z brankové čáry. A pak jak, když utne. Záložníkům se přestala dařit hra a my ztráceli střed pole. Do osmdesáté minuty jsme se úplně trápili. Mohli jsme být rádi, že jsme dostali jen dva góly. Ke konci jsme zápasu jsme udělali nějaké změny, hra se rozhýbala a okamžitě po druhé inkasované brance jsme vyrovnali. Když to řeknu upřímně, bod je zlatý. Přitom stačilo dát na začátku druhý gól, vždyť  soupeř byl zralý na ručník."

Kameničky – Rosice n. L.  2:3
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Hrál se bojovný zápas. Domácí hlavně nakopávali míče, my byli fotbalovější. Měli jsme sice dvacetiminutový výpadek, ale jinak kluci předvedli zodpovědný výkon. Je vidět, že se zápas od zápasu zvedají. Po nerozhodné první půli, ve které skóroval L. Rousek, jsme na začátku té druhé inkasovali po standardce. Pak vyrovnal Slováček z trestného kopu. Vítězný gól jsme vstřelili v 66. minutě, kdy zakončoval Rogovik. Náznak tlaku domácích v závěru jsme ustáli a odvezli si první venkovní výhru v sezoně."

Vys. Mýto B – Holice B  1:2
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Ve Vysokém Mýtě se potvrdil náš podzimní úzus. Tedy doma rozdávat a vozit body z venku. Velmi nás to mrzí, vyhrát polovinu domácích zápasů, jsme poměrně pohodlně v čele soutěže. Zápas to  ale nebyl jednoduchý. Domácí měli ve svých řadách několik zkušených borců a byli, zejména ze standardních situací velmi nebezpeční. My jsme trefili břevno a tyč. Nakonec jsme byli rádi za těsnou výhru."

Miřetice – Sezemice 3:2
Ladislav Kubizňák, vedoucí mužstva Sezemic: „Je to jako přes kopírák. Nejsme horším, ale prohrajeme. V Miřeticích jsme vedli brankou z penalty a měli velkou šanci na zvýšení. Místo toho jsme inkasovali gól do šatny. Druhý poločas jsme zahájili hrubkou stopera. Ve snaze o dorovnání jsme začali útočit a dostali třetí gól. Od této chvíle jsme soka mačkali, snížili a sahali po remíze. Valenta obešel i gólmana, ovšem jeho slabou střelu do prázdné, stačil dobíhající bek vykopnout. Pro příští zápasy to chce zjednodušit hru a zbytečně nevymýšlet. Času v I. B třídě není tolik jako v okresním přeboru."