Neděle 17.00:
Spartak Sezemice (14., 6 b., 13:32) – Sokol Rosice nad Labem (12., 10 b., 18:39). Podzim: 2:0.
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Hraje se o šest bodů. K tomu abychom se k Rosicím přiblížili na dostřel, musíme vyhrát. Takže nic jiného než tři body nebereme. Na podzim jsme je porazili, proto si na věříme. Nicméně k soupeři chováme respekt, protože každý zápas je těžký. Chceme navázat na výkon na Jelení. Bylo tam dost našich příznivců. Tak doufám že se rozkřikne, jak jsme hráli a přijde hodně lidí. Jediné co nás trápí je marodka a jeden disciplinární trest."

Luboš Pilař, trenér Rosic: „Pro nás už je teď každý zápas důležitý. Jsme v situaci, že musíme vyhrávat. Bod by nám stačil k tomu, že by se na nás soupeř nedotáhl, ale zase by nám unikly týmy před námi. Musíme podat lepší výkon než před týdnem proti Hlinsku. Sezemice uhrály bod na Jelení, ale těžko hodnotit podle jednoho zápasu. V neděli to bude zase jiný zápas a my ho chceme vyhrát."    
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00:
SK Řečany nad Labem (6., 24 b., 20:12) – SK Vysoké Mýto B (8., 19 b., 27 –  25). Na podzim:  3:2.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Konečně hrajeme na jaře poprvé doma. Kluci se už na domácí plac těší. Uvidíme, jak dopadne páteční zápas v Miřeticích. Důležité bude odehrát dobré utkání a nepřivést si nějaká zranění, která by nás nějak limitovala. Na podzim jsme dokázali v Mýtě zvítězit, což by nám mohlo trochu pomoci si na soupeře věřit.  Hosté budou mít možnost tým posílit o hráče áčka, které hraje v sobotu."                           
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00:
FK Kameničky (7., 23 b., 26:21) – SK Holice B (2., 28 b., 43:25). Na podzim: 0:0.
Josef Jílek, trenér Holic B: „V Kameničkách se nám tradičně nedaří. Nedokáži si to vysvětlit, ale vždy tam smolně prohrajeme o gól. Tuto sérii bychom konečně rádi ukončili a konečně tam vyhráli. Máme jim také co vracet z podzimu, jelikož si od nás odvezly bod. Musíme ale navázat na výkon z domácího zápasu s Prosetínem. Otazníky visí nad startem několika zraněných hráčů. Uvidíme také, kdo půjde hrát za áčko."  
Tip Deníku: 0

Neděle 14.30:
Luže (9., 17 b., 20:27) – AFK Horní Jelení (2., 28 b., 43:25). Podzim: 0:3.
Roman Hendrych, hrající trenér Jelení: „Po utkání se Sezemicemi, kdy se mi zdáli kluci nějací vystrašení, pracujeme s kolegou Hendrychem celý týden na tom, abychom jim vrátili podzimnímu sebevědomí. Našemu týmu chybí po dlouhé zimě herní praxe na přírodní trávě, a to se projevuje právě tím, že si přestávají věřit. Kazíme hodně přihrávek. Proto jedeme do Luže s pokorou s cílem prodat na hřišti, co v hráčích určitě je."
Tip Deníku: 1