I. A třída

Neděle 14.30: TJ Luže (9., 22 b., 24:35) – SK Pardubičky (11., 21 b., 31:38). Na podzim: 2:3.
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Podruhé v řadě zajíždíme na půdu soupeře. I přesto, že přes zimu oslabil, nečeká nás snadná práce. Luže je na domácí půdě velmi silná. Nám se navíc po jednom utkání v kompletním složení, opět zaplnila marodka… Je až neuvěřitelné, jak nás zranění v posledních dvou sezonách pronásledují. Přejeme, co nejrychlejší návrat na fotbalové trávníky Radimu Frošovi, jehož zranění z utkání v Hradišti, je nakonec vážnějšího charakteru, než se zdálo."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Vysoké Mýto B (6., 30 b., 50:34) – FC Libišany (1., 48 b., 59:18). Na podzim: 1:5.
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Střetneme se s další rezervou, tak doufám, že to dopadne lépe než s tou ústeckou. Doma je Mýto silnější, ale na půdu druhého nejlépe střílejícího týmu soutěže jedeme hrát s otevřením hledím. Očekávám, že si zase zahrajeme fotbal a zvítězíme."
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Jiskra Heřmanův Městec (4., 33 b., 37:28) – TJ Sokol Staré Hradiště (10., 22 b., 25:40). Na podzim: 1:2.
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „V tomto zápase provedeme určité změny v rozestavení. Potřebujeme už konečně předvést hlavně zodpovědný výkon. Domácí jsou ovšem favoritem."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Zámrsk (14., 10 b., 17:41) – AFK Horní Jelení (12., 18 b., 27:44). Podzim: 2:1.
Roman Hendrych, hrající asistent Jelení: „Vyhlížíme derby se vším, co k tomu patří. Početná divácká kulisa a doufám, že i dobrý fotbal. V derby není nikdy favorit a jak mám informace, tak Zámrsk doma nehraje špatně. Bude to hodně těžké utkání. My jdeme zápas od zápasu a s bodem bychom byli spokojeni."
Tip Deníku: 1

I. B třída

Sobota 14.00: SK Starý Mateřov (4., 34 b., 36:28) – TJ Spartak Sezemice (9., 26 b., 32:43). Na podzim: 1:3.
Jiří Hruška, trenér Mateřova: „.Co horšího může Mateřov potkat, než nějaká oslava (nyní čarodějnice), když hraje doma. Nepamatuji, že by při oslavách někdy mužstvo plnilo pokyny trenérů. Každý se už už vidí u piva a fotbal je až na druhém místě. Doufám, že se poučíme, přijde hodně lidí a vyhrajeme! Máme hostům co vracet. Bude plno a doufám, že doma v sobotu zůstanou tři body. No a oslavy vypuknou po čtvrté odpolední naplno…"
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „V Mateřově nastoupíme proti nepříjemnému a bojovnému soupeři. V této sezoně se mu výsledkově daří. Nad naší sestavou opět visí trochu otazník. Každopádně po posledních dvou utkáních jsme v pohodě a věříme v další bodový zisk."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Rohovládova Bělá (3., 34 b., 44:28) – TJ Slavoj Choltice (12., 17 b., 26:45), Na Dolíčku. Na podzim: 1:1, p.k. 3:4.
Jaroslav Novák, trenér Bělé: „Souboj proti kamarádovi na opačné lavičce Luboši Vorlíčkovi, vždy přináší emoce, napětí a očekávání. Očekávání, s čím vás ten druhý překvapí. My máme soupeři co vracet a jsme odhodláni se konečně chytit a bodovat naplno. Jenže jsme v situaci, která by mohla týmu, který se potácí na spodku tabulky, hodně ulehčit cestu k jakémukoliv úspěchu. V základu patrně nastoupí minimálně tři hráči z béčka, otázkou zůstává, kolik nás bude dohromady. Přeji si, aby to byl pohledný a hlavně klidný zápas, bez dalších zranění."
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Prestiž, rivalita. Soupeř chce odčinit podzim. Domácí jsou na tom lépe v tabulce, takže budou hrát uvolněněji. Musíme bojovat jako v posledním zápase s Nasavrky. A k tomu přidat nějaký gól, protože s Bělou se na bezbrankovou remízu hrát nedá. "
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FC Hlinsko (14., 11 b., 21:59) – FK Horní Ředice (5., 33 b., 37:28). Na podzim: 0:3.
Ondřej Šedivka, hrající asistent Ředic: „Jestli si někdo myslí že to bude lehké utkání, tak se plete. My se musíme domácím hlavně vyrovnat v důrazu a nebýt jak panenky, protože v tomto koutu republiky je důraz na prvním místě. Snad budeme všichni zdravotně v pořádku a připraveni. V sobotu máme totiž předzápas proti čarodějnicím a snad nám to nevezme moc sil. Nedej bože, aby se někdo zranil."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: TJ Sokol Sruby (10., 25., 36:39). SK Řečany nad Labem 1920 (7., 28 b., 42:39). Na podzim: 3:1.
Ladislav Chára, hrající trenér Řečan: "Vzhledem k výsledku a hře z druhého poločasu minulého kola si jedem do Srubů zápas užít a pokusit se vybojovat nějaké body. Venku nejsme nikterak svázáni a proto věřím, že se kluci uvolní a nebudou mít nohy v betonu. Z předchozích duelů vím, že Sruby disponují silovými hráči, takže my se budeme snažit soupeři vyrovnat. A k tomu přidat hbitost a rychlost, což by mohlo na malém hřišti platit. Snad bychom měli být všichni.
Tip Deníku: 0