Choltice – Sezemice 1:1
penalty 10:9
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Mohli jsme rozhodnout, ale ani jednu z mnoha šancí jsme nezužitkovali. Po přestávce se obraz hry změnil. My jsme hráli špatně. Přispělo k tomu i zranění Hudce. Po jeho odchodu se nám rozsypala celá hra. V podstatě jsme hráli v deseti. V samotném závěru mohl strhnou Mach vítězství na naší stranu. Nedal, a tak jsme šli podruhé za sebou do penaltového rozstřelu. A ten neměl konce. Kopal už i gólman a zůstal nám jediný hráč."
Ondřej Kumpan, trenér Sezemice: „Ze začátku zápasu to vypadalo, že budeme pokračovat v naší mizérii. Během dvaceti minut měl soupeř tři čisté gólovky, ale naštěstí je nedal. Pak jsme se konečně dostali do hry i my, začali jsme být také nebezpeční, ale chvíli před poločasem jsme zbytečně inkasovali. V nástupu do druhé půle se nám ale podařilo po pěkně sehraném rohu vyrovnat. A pak už jsme byli lepší. Největší šanci na rozhodnutí měli ale paradoxně domácí. Remíza je asi zasloužená a v dlouhém rozstřelu byly šťastnější Choltice. Chtěl bych pochválit kluky zejména za druhý poločas a jednu velkou pochvalu navíc bych vystřihl pro všechny kluky z dorostu. Fakt podali výborný výkon."

Sobota 14.00: TJ Sokol Dobříkov (1., 32 b., 49:13) – TJ Slavoj Choltice (8., 17 b.,22:23).
Luboš Vorlíček: „Nemáme co ztratit, ale… Vůbec nevím, jak poskládáme sestavu. Máme mraky nemocných a zraněných. Budeme to muset vzadu zabetonovat a pokoušet se vyrážet dopředu. Pokusíme se hrát zodpovědně a také neustrašeně."
Tip Deníku: 1

Řečany n. L. – Stolany 3:0
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem:
„Po čtvrthodině mělo být vymalováno. Jenže na ukazateli skóre stále svítily dvě nuly. Gól jsme dali o něco déle po pěkné akci. Pak jsme si koledovali. Přišla penalta, kterou však Pavel Moravec chytil. Po pauze jsme si vytvářeli další příležitosti, ale chyběl nám klid v zakončení. Pojistku jsme přidali deset minut před koncem po centru Hostinského a v samotném závěru se po sólu přes půl hřiště opět prosadil Hostinský. Chválím celý tým, jmenovitě Hostinského, Petr a Pavel Moravcovi."

Sobota 14.00: TJ Spartak Sezemice (11., 15 b., 17:30) – SK Řečany nad Labem (9., 17 b., 24:27).
Ondřej Kumpan: „V první řadě chci poděkovat soupeři, že přistoupil na změnu termínu na sobotu. Naše marodka je strašidelná, budou nám zase muset pomoct kluci z dorostu a z béčka. Poslední výsledky a náš zdravotní stav staví do role favorita hosty. Pro nás by byl každý bodový zisk velmi cenný. Je to poslední zápas tak doufám, že nechají kluci na hřišti všechno a poperou se o dobrý výsledek."
Ladislav Chára: „Na poslední zápas podzimní části se velmi těšíme a jedeme si ho užít. Doprovodí nás autobus, tak doufám, že s námi pojedou i fanoušci."
Tip Deníku: 0

St. Mateřov – Cerekvice 4:1
Radek Klíma, hrající trenér Starého Mateřova: „Do utkání jsme vstoupili dobře a v prvních pěti minutách si vytvořili tři jasné šance. Bohužel jsme jsme neproměnili. Hosté poté hru vyrovnali a do vedení jsme tak šli až po chybě cerekvické obrany po půlhodině hry. Situaci jsme si zkomplikovali před poločasem, když jsme si nechali dát z rohu gól na průběžných 2:1. Druhá půle už se ale odehrávala zcela v naší režii."

Sobota 14.00: SK Starý Mateřov (4., 25 b., 24:17) – SK Stolany (7., 17 b.,26:26).
„V posledním kole hostíme Stolany, které se po dobrém úvodu soutěže trochu zasekly. Rádi bychom se s vydařenou podzimní částí sezony rozloučili vítězně, ale vím, že nás nečeká nic lehkého. Velkou část hráčů z tábora soupeře znám ze svého působení v Chrudimi. A tak doufám, že se mi podaří mužstvo na zápas dobře připravit. O sestavě bude jasno až v sobotu."
Tip Deníku: 1

Nasavrky – Hor. Ředice 3:0
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Po středečním zápase jsme se doufám zase vrátili na zem. Místo abychom v Nasavrkách vedli, když šance na to určitě byly, tak jsme prohrávali. Přitom Dujsík šel sám na brankáře, Dědič trefil břevno. Dostali jsme gól z ničeho. Na konci poločasu mohl vyrovnat Kopa z penalty, ovšem trefil jen tyč. Zápas byl rozhodnut hned pět minut po přestávce, když jsme naší nedisciplinovaností a nedůrazem nabídli domácím dva góly. Oni rozhodli o své zasloužené výhře. Protože tohle nebyl z naší strany povedený kolektivní výkon. Takhle se hrát nedá!"

Sobota 14.00: FK Horní Ředice (5., 19 b., 23:20 – FK Proseč (2., 26 b., 38:24).
„Věřím, že zápas s Prosečí bude jiný, než ten v Nasavrkách. Každý si zamete před vlastním prahem a rozloučíme se s podzimem důstojným výkonem."
Tip Deníku: 1

R. Bělá – Chroustovice 4:1
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Čekal nás poslední tým tabulky a pěkně nás přivítal. Hned v první minutě ztrestal naši lehkovážnost brankou po úvodní rozehrávce utkání a naší chybě ve středu hřiště. Nakonec nám soupeř po půlhodině pomohl vlastním gólem a poté jsme do poločasu přidali další dva góly. Úvod druhé půle naopak vyšel nám, když v jeho druhé minutě jsme skórovali počtvrté. Od té doby jsme sice měli držení míče pouze my, hosté se prakticky nedostali za polovinu. Nicméně naše kombinace byla až příliš pomalá. I když jsme si vytvořili nějaké šance, tak skončily v rukou brankáře Tučka."

Sobota 14.00: FC Hlinsko B (1š., 6., 13:45) – Sokol Rohovládova Bělá (3., 25 b., 30:14).
„V Hlinsku nás čeká další tým ze spodku tabulky. Nesmíme nic podcenit. Soupeř se tváří odevzdaně, ale my k tomu musíme přispět výkonem odpovídajícímu postavení v tabulce. Sezona pro nás ale nekončí. Za týden máme na programu dohrávané utkání v Nasavrkách."
Tip Deníku: 2