I.A TŘÍDA

Valy – Prachovice 9:2

Fakta – branky: 26., 86. a 89. M. Bažant, 34., 52. a 65. Hačko, 80. a 83. P. Budinský, 67. Petrlík – 11. D. Budinský, 17. Brodňan. Rozhodčí: Sůra (Choteč). ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas 2:2. Sestava – Valy: Forman – Půlpán, Zetek, P. Budínksý, Zelinka – Veselý (60. Petrlík), Kačírek (46. Hajn) Kolman, Šrámek – Bažant, Hačko. Domácí šli do utkání pod tíhou podzimní prohry v Prachovicích a když v 17. minutě prohráli 0:2 byla valská lavička v šoku. Naštěstí do poločasu M. Bažant a Haško skóre srovnali. Po změně stran si Hačko zkompletoval hattrick a kanonáda Valů prachovickou obranu doslova rozleptala.

Heřm. Městec – St. Hradiště 6:1

Fakta – branky: 13. a 47. J. Volejník (druhá z pen.), 49. Hlaváč, 60. Šafránek, 77. M. Volejník (pen), 81. Vojtěch – 90. Kostka. Rozhodčí: Gregor. ŽK: 1:4. Diváků: 215. Sestavy – Heřm. Městec: Raba – J. Uttendorfský (60. Chudomel), Veverka, Mareš, M. Volejník, Šafránek, J. Volejník, J. Hamsa, Hlaváč (75. Vojtěch), Synek (66. Tiler), Salfický. St. Hradiště: Habivský – Kouba, Deutsch, Smutný, Tamchyna – Hýsek, Bakule, Kostka, Vykoukal – Tomič, Götz. Hosté v první půli neproměnili dvě velké šance, které měli Bakule a Hysek, zatímco domácí byli v tomto duelu vysoce produktivní.

Moravany – Litomyšl 1:0

Fakta – branka: 86. Imramovský. Rozhodčí: Kvaček. Bez karet. Diváků 160. Poločas 0:0. Sestava: Moravany: Ruml – Krpata, Kubík, Půlpán, Houžvíček – Kulhánek (46. Kříž), Hynek, Imramovský, Křenek – Veselý (90. Madák), Lukas (76. Englich). Zápas měl vysoké parametry. Oba celky si na těžkém terénu vytvořily po dvou gólových šancích. Rozhodnutí padlo čtyři minuty před koncem, autorem gólu byl Imramovský.

I. B TŘÍDA

Holice B – Bítovany 1:0

Fakta – branka: 60. Hrubý. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. (76. Kopecký). Diváků: 50. Poločas: 0:0. Holice B: Ondráček – Cabicar, Kopa, Zběhlík, Valenta – Udržal, Horyna (58. Uhlíř), Šedivka, Frydrych (87. Lembej) – Kučera (90. Flasch), Hru­bý.

V první půli byli hosté o něco lepší, po přestávce už převzaly iniciativu Holice. Převahu korunoval parádním gólem hlavou Hrubý, který si naběhl na roh Šedivky.

Přelouč – Prosetín 0:0

Fakta – rozhodčí: Obajdin. ŽK: 3:4. Diváků 200. Přelouč: Poříz – Ulrych, Hladík, Dušek, Heřmánek – Pištora (62. Novák), Novotný, Jezdinský, Ročín – Koch, Cichra (57. Janecký).

Bitva o první příčku neměla vítěze. Stalo se tak zásluhou precizních obran i vynikajících gólmanů.

Rosice – Zámrsk 2:0

Fakta – branky: 40. Skokan, 82. Záveský. Rozhodčí: Felkl. ŽK 1:0. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Rosice n. L.: Frinta – Skokan, Urbánek, Pavel, Stehno – Pokorný, Záveský, M. Ujec, Malý – Wohlhöfner (89. Rössler), Zelinka (75. Koukal).

Vyrovnaný první poločas ukončil gólově pravý obránce. Skokan vyvezl míč na střed a dalekonosnou pumelicí do „šíby“ otevřel skóre. Zámrsk se snažil po změně stran o vyrovnání, ale jeho naděje zrušil Záveský po trestném kopu Ujce.

Mikulovice – AFK Chrudim B 1:5

Fakta – branky: 2. J. Vencl – 1. a 20. Michalec, 25. M. Holub, 36. M. Čechlovský, 70. Rahimič. Rozhodčí: Braun. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 1:4. Mikulovice: Tomáš – P. Hyxa, Karlík (70. Rychtařík), Nentvich (86. Handlíř) – J. Hyxa (57. Průša), Carda, Šmejda, Valský – P. Vencl, J. Vencl.

Mikulovice dostaly fotbalovou lekci. Chrudimské mladíky marně po hřišti honily. Hosté předvedli koncert narážeček a výsledkem jejich přehlídky bylo pět branek.

Proseč – Horní Jelení 0:3

Fakta – branky: 15. a 62. Kaňkovský, 83. Jehlička. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 4:4. Diváků: 100. Poločas: 0:1 Horní Jelení: Svatoš – Rejnuš, Poláček, Čermák, Zeman – Jehlička, Michálek, Kaňkovský, Pinkas – Pauker, Šmidberský (65. Němec).

Domácí aktivnější, hosté vytěžili z minima maximum.