O první body… Jediný tým, který v úvodním kole ostrouhal byly Holice. V neděli se pokusí bodovat, ale proti silné České Třebové je nečeká snadná práce. Tři body ve venkovních zápasech se naopak pokusí potvrdit Moravany a Pardubičky. Prvně jmenovaný se představí na půdě Poličky, která na jaře vybředla se sestupových vod do klidného proudu. Nováček od Borku se kromě soupeře ze svitavské rezervy bude muset vypořádat s nástrahami umělé trávy a malého hřiště.

Sobota 17.00:  Svitavy B – SK Pardubičky. UMT Lány.
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Před utkáním se ve mně mísí smíšené pocity. Hrát totiž v tomto ročním období na umělé trávě považuji přinejmenším za zvrácené. Bral bych, kdyby bylo extrémně špatné počasí, ale při předpovědi třiceti stupňů??? Bohužel s tím nic neuděláme a musíme se na utkání dobře připravit. Soupeře známe z minulého ročníku a zejména v jarní odvetě se u nás prezentovali velice kvalitním fotbalovým projevem. To však asi nebude platit na umělce, která je malých rozměrů. Bude to zřejmě utkání plné osobních soubojů, než nějaké pohledné kopané. Oproti minulému domácímu budeme postrádat některé hráče a příležitost tak dostanou další, kteří čekají na svojí šanci. Radi bychom si přivezli se Svitav nějaký bodový zisk."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Holice – FK Česká Třebová.
Jan Zirnsák, asistent trenéra Holic: „Českou Třebovou vnímáme jako velice silného soupeře. Koneckonců její výhra v úvodním kole s chrudimskou rezervou hovoří za vše. V týdnu jsme absolvovali dvě utkání, jejichž cílem bylo sehrání týmu. To se nám trochu podařilo, tak doufám, že si po prohře v Moravanech vylepšíme reputaci a doma vyhrajeme. Ve čtvrtečním  duelu proti dvěma jedenáctkám ze Spojených arabských emirátů jsme podali nadějný výkon. Ještě potřebujeme zlepšit koncovku. Chybí nám ale klasický hrotový útočník."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Polička – Sokol Moravany.
Milan Bakeš, trenér Moravan: „Čeká nás mužstvo, které šlo výkonnostně na jaře nahoru. Dá se tak předpokládat, že v průběhu podzimu to bude potvrzovat. Proto nás nečeká procházka růžovým sadem. Kádr domácích je poměrně stabilizovaný. Prim hraje jejich osa týmu. Pokud se nám ji podaří eliminovat a vyrovnáme se s důrazem, kterým se domácí tým prezentuje, budeme mít šanci na úspěch. Vůbec bych se nezlobil, kdybychom jsme dokázali uhrát stejný výsledek jako vloni na jejich hřišti. K tomu je ale potřeba navázat na výkon a nasazení z minulého kola. Jediným zádrhelem je fakt, že přes tento víkend si čtyři hráči kádru vybírají dovolenou. K tomu musím připočíst jednoho zraněného, takže z našeho úzkého kádru zbylo torzo. I nad to se musíme povznést a zabojovat, abychom jsme našim fanouškům udělali radost jako minule proti Holicím."   
Tip Deníku: 1