Rosice n. L. – Slatiňany 2:1
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Po výhře nad druhým týmem tabulky jsem spokojen se ziskem bodů i s předvedeným výkonem. Hlavně v defenzivě hráči plnili pokyny, které jsme si řekli. Soupeři jsme nedovolili příliš vyložených šancí. Myslím, že výhra je pro nás zasloužená a potvrdili jsme tím naší stoupající tendenci. Jako první jsme inkasovali, když jsme se na gólu po ztrátě míče zase podíleli z poloviny sami. Pak jsme vyrovnali z penalty a na konci poločasu přidali druhý gól. Výborně zahrála stoperská dvojice Münzberger s Pozdníkem, ale pochvalu si zaslouží kompletně celý tým za výkon a nasazení, s jakým k zápasu hráči přistoupili."

Sezemice – Prosetín 4:3
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Uf. Žijeme a o záchranu se ještě popereme. Nevím z jakého důvodu, ale opět nám uškodilo poměrně brzké vedení. A soupeř po zásluze vyrovnal. Naštěstí jsme to tentokrát vždy ustáli. Znovu jsme se dostali do plusu a ještě před přestávkou jsme o náskok přišli. Pozitivní bylo, že v kabině z kluků čišelo odhodlání. Za rozhodující psychologický moment považuji třetí gól zkraje druhé půle. Soupeř na chvíli vypadl z role a my přidali čtvrtou branku. Kdo si ale myslel, že je rozhodnuto, mýlil se. Hosté nás v posledních dvaceti minutách sevřeli, ovšem naštěstí skórovali pouze jednou. Na Prosetínu mě zaujalo, s jakou vervou odjezdil celý zápas."

Načešice – Holice B 0:3
Jiří Matlas, trenér Holic B: „S miminem hráčů a zvěstmi o věřících si domácích, se nám neodjíždělo do Načešic lehce. Nakonec možná právě proto se kluci kousli, bojovali jeden za druhého a domácí jsme k ničemu nepustili. Naopak jsme z protútoků vstřelili tři góly a nakonec si odvezli všechny body. Chválím celé mužstvo za odpovědný a bojovný výkon, kterým jsme silnému soupeři nedali šanci. Přeji si, abychom podobně hráli tento týden v derby proti Hornímu Jelení."

Krouna – Řečany n. L. 1:1
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Bod z Krouny se nedá brát jako úspěch. I se splácanou sestavou jsme byli jednoznačně lepším týmem. Bohužel jsme nedokázali lépe řešit finální fázi před brankou soupeře. V zápase jsme měli po většinu doby míč na vlastních kopačkách, ale neuměli jsme, uzemní převahu vyjádřit gólově. Vlastně jsme mohli i prohrát, když domácí borec po hrubce našeho brankaře postupoval naprosto sám na prázdnou bránu a ze dvou metrů ji nakonec netrefil… V zápase dvou zoufalců je asi remíza nakonec spravedlivá."

Hor. Jelení – Vys. Mýto 3:2
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Naše vítězství bylo sice vydřené, nicméně za ten spuštěný nápor v závěru asi zasloužené. Hej nám mohlo být už po první půli, kdy se hrálo převážně mezi šestnáctkami. Jenže jsme dvě, tři šance nedali a zkraje druhé přišel trest. Naštěstí nás gól nabudil a vyrovnali jsme. Po něm jsme začali tlačit, ovšem Mýtu se vydařila standardka. Opět nás to nepoložilo, rozhodli jsme se pro hru vabank a opět srovnali. Kluci jezdili po zadku, navíc diváci je hnali na zteč. Vsadili jsme na tři útočníky, když na hrot šel hrající trenér Hendrych. Po ruce proměnil penaltu a v posledních minutách jsme rozpoutali před hostující bránou ohňostroj. Tři střely ještě byly sraženy, ale tu poslední procpal Novák na zadní tyči do sítě."