I. A třída

Přelouč – Srch 1:1 penalty 2:3
K vidění byl vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Skóre otevřel už ve druhé minutě Sokol, který obstřelil obránce i brankáře. Ve 38. minutě se odhodlal k samostatné akci Kosek a srovnal. Po přestávce Přelouč přidala a v 60. minutě po trefil Klas tyč. Na řadu tak přišel penaltový rozstřel. A domácí v něm znovu zklamali.
Fakta – branky: 38. Kosek – 2. Sokol. Rozhodčí: Čech. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Přelouč: Konvalina – Kačírek, Hladík (46. Ulrych), Váša, Rokyta (46. Kmoníček) – Pištora (68. Pokorný), Novák, Machačný, Kosek – Klas (65. Linhart), Koch. Srch: Skalický – Krejčí, Beran, Levinský, Tměj, Mužík, Hocque, Kršák, Víšek, Maivald, Sokol. Střídal: Biško.

St. Hradiště – Načešice 1:1 penalty 3:5
Po osmi minutách hry byl faulován Klouda, ale trestný kop Kučery skončil mimo. V 11. minutě Klouda dlouhým pasem vybídl ke sólu Šlégra, který přehodil vybíhajícího gólmana hostí. Načešice ale vyrovnaly. Ve 27. minutě centr ze strany dorážel do sítě Dobrovolný. Vzápětí na druhé straně Stefanov orazítkoval břevno. Ve druhém poločase mělo Hradiště velkou převahu. Největší šanci druhého poločasu měl Stefanov. Dostal učebnicovou zpětnou přihrávku od Hejhala, ale z osmi metrů netrefil bránu. Hosté tlak přežili a v penaltách rozhodli o svých dvou bodech.
Fakta – branky: 11. Šlégr – 27. Novák. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 1:4. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Staré Hradiště: Češka – Hejhal, Pitterle, Hýsek, Němec – Kučera, Šibrava, Ryba -Šlégr, Klouda, Stefanov.

I. B třída

Roh. Bělá – St. Mateřov 4:2
Počáteční převaha domácích vyvrcholila ve 12. minutě, když se po rohu na krátko trefil přesně Semínko. Navýšení zařídil Tamchyna hlavou po dalším rohovém kopu, tentokrát na zadní tyč. Po změně stran už byl nebezpečnější Mateřov a v 54. minutě T. Holek po samostatném úniku snížil. Obavy o dramatu rozehnali slepené góly Starého a Strouhala. Pět minut před koncem korigoval stav Fenyk.
Fakta – branky: 12. Semínko, 28. Tamchyna, 75. Starý, 77. Strouhal – 54. T. Holek, 85. Fenyk. Rozhodčí: Volný. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 2:0. Rohovládova Bělá: L. Zavřel – Pařízek, Tamchyna, Deutsch, Chovanec – Strouhal, Semínko, Jelínek, Braun – Plesinger (46. Starý), Bakule (85. Kouba). Starý Mateřov: Procházka – Moder (65. Žďárský), Hlaváček, Fenyk, Křížek – Meduna (80. Mzyk), Suchánek, Zezula, Zach – Mynka, T. Holek (80. D. Holek).

Libišany – Nasavrky 4:1
Rozlučku se sezonou i I. B třídou zahájily Libišany parádně. Hned v první minutě se prosadil zblízka Hrona. V první půlhodině se měnilo skóre ještě dvakrát zásluhou Brože a Přikryla. Hosté snížili, když jeden z brejků dotáhl do gólového konce F. Dostál. Poslední slovo měl ale Vokáček. Domácí ještě třikrát trefili konstrukci hostující klece.
Fakta – branky: 1. Hron, 28. Brož, 31. Přikryl, 70. Vokáček – 60. F. Dostál. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 0:1. Diváků: 250. Poločas: 3:0. Libišany: Rybka – Kučera, Přikryl, Gottwald (60. Kuric), Klement – Hron, Kaufman (46. Stejskal), Horyna, Brož – Machala, Vokáček (70. Ringel).

Zámrsk – Řečany n. L. 1:3
V prvních deseti minutách hostě přežili tři brejky. Oklepali se a po celý zbytek zápasu lépe kombinovali. Branky začali střílet až po změně stran. V 50. minutě pronikl do šestnáctky Novotný, tři protihráče posadil na zem a zavěsil. V 61. minutě vypálil M. Tichý a jeho střelu si obránce srazil do sítě. O devět minut později se trefil ukázkově k tyči Mihovský. Favorizovaný Zámrsk jen v 72. minutě snížil po dorážce Matouška z blízkosti.
Fakta – branky: 72. Matoušek – 50. Novotný, 61. M. Tichý, 70. Mihovský. Rozhodčí: Radina. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Řečany n. L.: Pavel Moravec – Š. Tichý, Matoušek, Chára, Wiesner – Bank, M. Tichý, Novotný, Krejčík, Hostinský, Mihovský.

Chroustovice – Rosice 3:2

Rozdílné poločasy. Ten první ovládly Rosice, přesněji řečeno M. Bartoš. Nejdříve dostal svůj tým do vedení po souhře s Hovorkou a pak přelstil svého strážce a procedil gólmana. A to ještě Vratišovského pokus skončil na břevnu. Po přestávce však došlo k velkému obratu. Komárek snížil a J. Uhlíř vyrovnal. Stejný hráč se poté prezentoval po samostatném úniku prezentoval druhým gólem. Těsně před tím zabubnoval Hovorka na tyč.
Fakta – branky: 63. a 73. Uhlíř, 61. Komárek, – 25. a 30. M. Bartoš. Rozhodčí: Obajdin. ŽK: 1:1. Diváků: 90. Poločas: 0:2. Rosice: Nahálka (46. Šutovec) – D. Rousek, Pozdník, Rogovik, L. Němec – Hovorka, Růžička, Vratišovský (76. Chládek), Šebek – M. Bartoš, Pejřimovský (64. P. Zelinka).

Prosetín – Mnětice 4:1
Hosté přijeli jen v deseti a tak se předem diskvalifikovali. V 11. minutě poprvé inkasovali z kopačky Hamana. O dvě minuty později se prosadil i Šafránek. Brankostroj domácích zastavil výstavní trefou Neugebauer. Prosetínu se vydařil i začátek druhého poločasu a prapor držel kapitán Haman. Těsně před koncem si vstřelil Eliášem vlastní gól.
Fakta – branky: Haman 2, A. Šafránek, vlastní – Neugebauer. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Mnětice: Turek – Hašek, Eliáš, Neugebauer, Hutla – Karel, Hodás, Suchánek, Lamberský – Křivka.

Sezemice – Sruby 1:3
Domácí pod dojmem jisté záchrany vstoupili do utkání nekoncentrovaně. V 6. minutě vyrobil hrubku T. Kašpar a Gerčák byl nekompromisní. Bezstarostný fotbal Sezemic pokračoval i po změně stran. V 57. minutě ztratily na půlce míč a Vrabec si vesele „cvrlikal". Pak sice hostující bek přehodil hlavičkou vlastního gólmana, ovšem v 81. minutě domácí nalili na vápně míč Chadimovi a ten trestal.
Fakta – branky: 78. vlastní – 6. Gerčák, 57. Vrabec, 81. Chadima. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Sezemice: Báča – Hrdý, T. Kašpar, Blažek, Borovec – Kříž, Kavka, Lába, Černohorský – Ehl, Valenta (35. Papšík).