Rosice – Bítovany 1:2

Pozornost hostujícího brankáře zkoušel v první půli hlavně Záveský. Největší šanci si do přestávky vytvořili hosté, Frinta ovšem Korábovu střelu ve 28. minutě vyrazil. O pět minut později Rössler vysunul Mráze, jenž zakončoval střelou nad. V 62. minutě si Koráb zpracoval centr a přesnou střelou překonal bezmocného Frintu. Domácí brankář pak musel kvůli zranění přenechat místo Svobodovi. Ten ale chyboval v rozehrávce a Čechlovský jeho nabídky využil. Rosičtí se dočkali snížení v 87. minutě, kdy Mráz usměrnil do sítě centr Rogovika.
Fakta – branky: 87. Mráz – 62. Koráb, 80. Čechlovský. Rozhodčí: Pokorný. ŽK 4:4. Diváků: 120. Rosice: Frinta (63. M. Svoboda) – J. Zelinka, Pozdník, Pešek, Cincibuch – D. Rousek, Rogovik, Záveský, Rössler – Peterka (75. Koukal), Mráz.

Načešice – Pardubičky 3:4

Po celý zápas měly více ze hry Pardubičky. Vedení se ale ujali domácí. Hosté však během dvaceti minut dokonale skóre otočili. Těsně před první půli Načešice snížily a v 57. minutě vyrovnaly. Pardubičky však po gólu opět zapnuly a díky druhé brance Svobody šly opět do vedení, které si zkontrolovaly až do konce.
Fakta – branky: 17. Tamchyna, 42. Jirásek, 57. Pokorný – 20. a 63. Svoboda, 29. Poláček, 35. J. Englich. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (90. Drahý). Diváků: 60. Pardubičky: Maršíček – Sokol, Hamerský, Hála, Hofman – Krejčí (46. Froš), Zemek, V. Englich, Svoboda – Poláček, J. Englich. (53. Jonáš).

Prachovice – Holice B 1:3

Neurovnaný začátek vystřídal diktát domácích. Ti zatlačili Holice před jejich vápno, nicméně z převahy gól nevytěžily. A tak je hosté z prvního rychlého brejku Brandou potrestali. Ve 37. minutě zvýšil po další rychlé protiakci Hrubý. V 51. minutě si Brodňan snížil, ovšem brejky byly silnou zbraní holického týmu. Tentokrát měl železné nervy Železný.
Fakta – branky: 51. Brodňan – 23. Branda, 37. Hrubý, 82. Železný ČK: 1:0 (74. Štěpař). Holice B: Sekyra – Valenta, Tošovský, Zběhlík, Zeman – Šolta, Kopa, Branda, Pekárek – Železný, Hrubý. Střídali: Bidlo, Uhlíř.

Hor. Jelení – Hlinsko B 1:1

Posílená hlinecká rezerva byla domácím rovnocenným partnerem. Ve 37. minutě si naběhl na kolmici za obranu Slováček a Jozlovi předvedl ukázkový blafák. Domácí srovnali hned po pauze, kdy se poprvé mezi dospělými trefil Liška. Stejný hráč měl v 88. minutě na kopačce tři body.
Fakta – branky: 47. Liška – 37. Slováček. Rozhodčí: Adamský. ŽK: 2:4. Diváků: 240. Jelení: Jozl – Šmejda, Šrajer, Šubrt, Komárek – Šmidberský (54. Horáček), J. Velinský, Pinkas (69. Čermák), Rejnuš – Kaňkovský, Michálek (34. Liška).

Řečany – Prosetín 0:5

Domácí v první dvacetiminutovce zahodili tři šance a pak se vezli. Zkušeným hostům také nahrálo do karet vyloučení Grandeho deset minut po přestávce. S jedním hráčem k dobru Prosetín nováčka doslova převálcoval.
Fakta – branky: 32. 48. Horáček, 53. Pavliš, 76. Vodvárka, 85. Šikl. Rozhodčí: Seibert. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (55. Grande). Diváků: 180. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Grande, Stoklasa, Petr Moravec – M. Moravec, Křivka, Hostínský, Linhart – M. Tichý, Němec. Střídali: Kobera, Š. Tichý, Pavel Moravec.