„Derby" posledních celků tabulky skončilo jednoznačněji, než by se očekávalo. Holice si z Újezda odvezly ranec gólů…

ROSICE – PŘELOUČ B 6:2
Řada absencí v sestavě Rosic na jejich výkonu znát rozhodně nebyla. Domácí už od první trefy v páté minutě udávali hře tempo, třígólový náskok v poločase je mohl hřát u srdce. V druhé půli se Přelouč dostala na dostřel jedné branky, ovšem vyrovnání Rosice odvrátily další hrstkou gólů.
Fakta – branky: 5. a 24. Ja. Růžička, 70. z pen a 87. Vratišovský, 39. M. Bartoš, 72. F. Bartoš – 49. Linhart, 58. z pen. Novotný. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 0:1. Diváků: 90. Poločas: 3:0. Rosice: Voleský – Rousek, Pozdník, Němec, Pešek – Ja. Růžička, Ji. Růžička, M. Bartoš, Vratišovský – Tesař, F. Bartoš. Střídali: Hanko, Němec. Přelouč B: Konvalina – Havlas, Hladík, Volejník, Rokyta – Pokorný, Novotný, Chaloupský, Kosek – Linhart, Beránek. Střídali: Jedlička, Hruška.

SRCH – NEMOŠICE 3:2
I v Srchu se hnulo skóre hned zkraje utkání, domácí vyslal do vedení Zeman. Zanedlouho však srovnal povedeným lobem Linha. Další příležitosti hostů likvidoval brankář Mičjan a střelci Kopecký s Hurtou se postarali o tříbodový příděl.
Fakta – branky: 5. Zeman, 48. z pen. Kopecký, 60. Hurta – 14. Linha, 66. Kostka. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 0:2. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Srch: Mičjan – Biško, Pešek, Mládek, Zeman – Beran, Doležal, Hurta, Maivald – Kopecký, Procházka. Střídali: Mužík, Hocque, Novotný, Nikl. Nemošice: Dufek – Hofman, Vaculík, Vítek, Kreml – Mareček, Kostka, Radiměřský, Michňák – Libánský, Linha. Střídal: Jukl.

DŘÍTEČ – DAŠICE 3:2
Padesátník Miloslav Hora v dašickém dresu zpestřil střetnutí v Dřítči. Jeho týmu to však body z takřka exhibičního zápasu nepřineslo.
Fakta – branky: 37. Kušnír, 45. Vrážel, 60. Štěpán – 45. O. Vajer, 68. Kučera. Rozhodčí: Svoboda. Bez karet. Diváků: 3O. Poločas: 2:1. Dříteč: Frinta – Vrška, Vrážel, Klofanda, Pečinka – Musil, Derner, Zollman, Voříšek – Štěpán, Kušnír. Střídali: Mužík, Voženílek, Dávid. Dašice: Černohubý – L. Vajer, Milan Hora, Cabicar, Šafář – Morávek, Branke, V. Englich, J. Englich – O. Vajer, Miloslav Hora. Střídal: Šafařík.

ROVEŇ – BOHDANEČ 2:1
Favorit z Bohdanče prodělal další kolaps. Domácí tlak vygradoval v dvojnásobnou zdravici Johanidese, jejíž škody už hosté napravit nedokázali.
Fakta – branky: 24. a 31. Johanides – 74. Virt. Rozhodčí: Ďuriš. ŽK: 4:5. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Roveň: Baláš – Johanides, Krpata, Madák, Bártl – Kašpar, Mládek, Melc, Dušek – Absolon, Žatecký. Střídali: Chocholouš, Štancel. Lázně Bohdaneč: Vlček – Zackl, Klement, Škopek, Kvapil – Krejčí, Uhlíř, Flekr, Jarosz – Baudyš, Blažej. Střídal: Virt.

OPATOVICE – MORAVANY B 0:1
Ani jeden ze soupeřů druhého výrazně nepřehrával. Rozhodla tak branka Blajdy, který ve čtvrté minutě utekl všem obráncům.
Fakta – branka: 4. Blajda. Rozhodčí: Jakoubek. ŽK: 0:1. Diváků: 40. Poločas: 0:1. Opatovice: Guldán – Sládeček, Kovařík, Hladík, Baloun – Křovák, Krsek, Jánoš, Forbelský – Richter, Bartoníček. Bez střídání. Moravany B: Raba – Blajda, Kulhánek, Kubík, Kopták – Hájek, Bakeš, Fišer, Hynek – Král, Branda. Střídali: Mikan, Fibikar.

ÚJEZD – HOLICE B 7:0
Na nedělní večeři si v Újezdu namazali na chleba holické béčko. Hattrickem se blýskli hned dva střelci – Vohralík a Kmoníček.
Fakta – branky: 17., 40. a 76. Vohralík, 69., 78. a 88. Kulhánek, 25. Huňáček. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 3:0. Újezd: Hývl – Rozsévač, Sobotka, Chlumecký, Rambousek – Huňáček, Petříček, Koblížek, Rusín – Vohralík, Kmoníček. Střídali: Petříček, Černý, Jandák. Holice B: M. Bareš – Černý, Pitra, R. Bareš, Heteš – Morávek, Černohorský, Vinař, Motyčka – Flachs, Braun. Střídali: Fliger, Hromádko.

OSTŘEŠANY – KŘIČEŇ 4:2
Hosté dokázali po prospaném začátku srovnat. Radost jim zkazil Drbohlav.
Fakta – branky: 85. z pen. a 90.+2. Drbohlav, 7. M. Moravec, 36. Půlpán – 47. z pen. a 74. Koki. Rozhodčí: Rambousek. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (84. Ryšavý). Diváků: 120. Poločas: 2:0. Ostřešany: Jahelka – Havelka, Novák, Hošek, Půlpán – Paštyka, Vácha, L. Moravec, Doležal – Drbohlav, M. Moravec. Střídali: Kasal, Dufek, Vilím, Hodás. Křičeň: Pleskot – Hanzl, Půlpán, Malý, Ryšavý – Urbanec, Vanžura, Šprync, Biath – Pilc, Hackenberg. Střídali: Blažek, Koki, Hynek. ANTON ZELENKO