1.A třída

Nasavrky – Přelouč 0:0 penalty 4:2

Také ve druhém jarním utkání hrála Přelouč do penaltového rozuzlení. Tentokrát však rozstřel nezvládla a bod na víc nezískala.

Fakta – rozhodčí: Vojta. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Přelouč: (podle čísel): Šutovec – Machačný, Hladík, Ulrych, Miláček, Vančura, Pokorný, Chaloupský, Rokyta, Ludvíček, Klouda. Střídali: Linhart, Kmoníček.

H. Ředice – Kunčina 5:0

Jednostranná záležitost domácích od první do devadesáté minuty. Dvěma góly se zaskvěl Dědič.

Fakta – branky: 21. a 44. Dědič, 4. D. Machatý, 68. Dujsík, 75. Vrátil. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:4. Diváků: 100. Poločas: 3:0. Horní Ředice (podle čísel): Češka – Valenta, D. Machatý, Černý, Skalický, Mráz, Březina, Dědič, Klír, Dujsík, Vrátil. Střídali: Horyna, Šedivka, Kopecký.

R. Bělá – Dol. Újezd, odloženo

Utkání se odehraje ve svátek 8. května v 17 hodin.

Pardubičky – V. Mýto B 3:0

Domácí zahájili záchranářské jaro celkem přesvědčivou výhrou nad nebezpečnou vysokomýtskou rezervou. Vítr z plachet jí vzal Svatoň.

Fakta – branky: 19. a 46. Svatoň, 32. Krejčí. Rozhodčí: Mrázek. Bez karet. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Pardubičky:
Zahradník – Münzberger, Svatoň, Buš, T. Svoboda, Kříž, Jonáš, Froš, Krejčí, Zelenka, Norek. Střídali: L. Svoboda, M. Svoboda, Wagner, Maršálek, Tuťálek.

1.B třída

Řečany – Bohdaneč 0:2

V záchranářském souboji měli hosté famózní závěr.

Fakta – branky: 78. Klement, 90. Kršák. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (89. Vl. Novotný)Diváků: 110. Poločas: 0:0. Řečany nad Labem (podle čísel): Hrubeš – Eisner, Bendžik, Grande, Štěpánek, Hrbek, Petr Moravec, M. Tichý, Vl. Novotný, Rajnet, Chára. Střídali: Bank, Š. Tichý, Fofoňka. Lázně Bohdaneč (podle čísel): Jahelka – T. Molek, Kopřiva, Sadílek, Virt, Klement, Kršák, Flekr, Baldrych, J. Uhlíř ml., Markl. Střídali: Launa, Veverka.

Choltice – Proseč 0:2

Utkání bylo od začátku až do konce vyrovnané. Oba týmy si vypracovaly několik šancí. Když už se schylovalo k penaltách, rozhodly dva polovlastní góly.

Fakta – branky: 81. vlastní (Heblík), 84. J. Marek. Rozhodčí: Balog. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Choltice: Zářecký – Jiří Kohoutek, Tiler, Chmelík, Stanek – Jan Kohoutek, Mach, Filip, Heblík – Lazaridis (57. Barták), Augustin.

Srch – Stolany 1:1, penalty 5:6

Hostům vyšel nástup. V 9. minutě se prosadil v šestnáctce Ceral. A s domácími mohlo být ještě hůř. Na konci první čtvrthodiny totiž Stolany zahrávaly penaltu. Jenže Mičjan si poradil jak se střelou tak s následnou dorážkou. Ve 30. minutě Třešňák orazítkoval tyč. V závěru první půle se zastřeloval Doležal, který krátce po přestávce po rohu hlavou vyrovnal. V rozstřelu byli hosté stoprocentní.

Fakta – branky: 49. Doležal – 9. Ceral. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 7:5. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Srch: Mičjan – Víšek, Beran, Kopecký, Zeman – Maivald, Třešňák, Práchenský, Doležal – Urbanec, Sokol (72. Nedvěd).

Staré Hradiště – Tuněchody 1:9

Jediné co se Hradišti v utkání povedlo, baly vyrovnávací branka Ondřeje. Domácí kapitán nachytal hostujícího gólmana střelou z pětapadesáti metrů. Tuněchody se za toto ponížení pomstily dalšími osmi góly.

Fakta – branky: Ondřej – Lamberský 2, J. Adámek, Hanko, M. Adámek, V. Hýl, Pavelka, Horák, Piskač. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 1:0. Diváků: 90. Poločas: 1:5. Staré Hradiště: Šmíd (46. Mádr) – Klíma, Louvar, Ondřej, Hanč – Bursa, Večeřílek, Vondra, Klazar – Kasal, Blažek.

Rozhovice – Rosice 1:3

Duel druhého s prvním nabídl kvalitní fotbal. Ve 24. minutě hlavičkoval Růžička po centru Pipka a míč ještě tečoval do sítě M. Bartoš. Rozhovice se dočkaly až v 53. minutě, kdy Stejskal střelou z hranice vápna srovnal. Rosická odpověď však byla rychlá. Akce začala u Rogovika, Pipek centrem našel Bartoše, který se z otočky nemýlil. Třetí zásah Rosic následoval v 80. minutě, kdy centr z kopačky Vratišovského lízl Baudyš hlavou. M. Pešek ještě zahodil penaltu.

Fakta – branky: 53. Stejskal – 24. a 56. M. Bartoš, 80. Baudyš. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 2:1. Diváků: 150. Poločas: 0:1. Rosice nad Labem: Nahálka – Voleský, M. Pešek, D. Rousek, J. Pešek – Vratišovský, Rogovik, Jiří Růžička, Pipek (91. Jantovský) – M. Bartoš (89. Tichý), Baudyš (93. Hovorka).

Horní Jelení – Sruby 1:3

Domácí přivítali bližšího soupeře než z vlastního okresu. Sruby to ale myslí se záchranou smrtelně vážně.

Fakta – branky: 12. Michálek – 5. a 53. Svoboda, 25. Mráz. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:0. Diváků: 120. Poločas: 1:2. Horní Jelení (podle čísel): Šumpík – Čermák, Cach, J. Velinský, Morávek, Hendrych, Pinkas, Zerzan, Kaplan, Barát, Michálek. Střídali:
Liška, Motyčka.

Prosetín – Mateřov 1:2

Cenné tři body z trávníku odkud se body dvakrát do měsíce dvakrát nevozí.

Fakta – branky: 40. Tichý – 19. Praus, 46. Klíma. Rozhodčí: Smitka. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Starý Mateřov: O. Skalický – Klíma, Škopek, T. Holek, Tichý, Šrám, Hlaváček, Fenyk, Jonáš, Žďára, Praus. Střídali: Meduna, Mynka, Hruška.