Dokonalost sama. Vítězkou šestého kola fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku se stala hráčka až ze Slovenska. TEREZIA ROUBINKOVÁ ze Skalice získala šest bodů, podobně jako její konkurent David Chrobok z Hradce Králové. Supertrefu ale už nemohla mít přesnější. Do čela celkového pořadí se vyhoupl Jaromír Pýcha z Dolní Rovně, který na výsluní střídá Pavla Štěpánka z Horního Jelení.

Výsledky 6. kola

1. Převýšov – Živanice 1  (2:1)
2. Pardubice B – Kolín 1  (2:1)
3. Holice – Choceň 1 (1:0)
4. Moravany – Svitavy 0 (2:2)
5. Rosice n. L. – Polička 2 (2:5)
6. Libišany – Lázně Bohdaneč 0 (2:2)
7. Srch – Moravany B 1 (2:0)
8. Chvojenec – Nemošice 1 (3:0)
9. Staré Hradiště – Sezemice 0 (2:2)
10.Pardubičky B – Roveň 2 (0:7)

Supertrefa: 38 branek

Pořadí po 6. kole - jednotlivci

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 10 63
PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 7 60
PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 1 60
PA0124 Terezia Roubinková, Skalica 16 57
PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 10 57
PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 10 57
PA0093 Marek Tichý, Pardubice 10 57
PA0103 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 7 57
PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 4 57
PA0141 Matěj Košťál, Pardubice 10 54
PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 10 54
PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 7 54
PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 7 54
PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 7 54
PA0174 Radek Balán, Škudly 4 54
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 4 54
PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 1 54
PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 13 51
PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 13 51
PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 13 51
PA0081 Milan Bukač, Sezemice 10 51
PA0164 Martin Cimfl, Břehy 10 51
PA0165 Milan Cimfl, Břehy 10 51
PA0186 Bamba Čermák, Dašice 10 51
PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 10 51
PA0091 Marek Balínek, Pardubice 7 51
PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 7 51
PA0212 Luděk Horčička, Holice 7 51
PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 7 51
PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 7 51
PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 51
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 7 51
PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 51
PA0155 Jan Šál, Veselí 0 50
PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 16 48
PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 13 48
PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 10 48
PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 10 48
PA0213 Aleš Horčička, Holice 7 48
PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 7 48
PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 7 48
PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 7 48
PA0017 Milan Linha, Pardubice 7 48
PA0018 Petr Linha, Pardubice 7 48
PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 7 48
PA0077 Petra Matúšů, Sezemice 7 48
PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 7 48
PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 7 48
PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 7 48
PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 4 48
PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 4 48
PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 4 48
PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 1 48
PA0022 Petr Novotný, Pardubice 1 48
PA0046 René Živný, Pardubice 1 48
PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 13 47
PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 13 47
PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice 0 47
PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 8 46
PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 8 46
PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 8 46
PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 8 46
PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 8 46
PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 8 46
PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice u Holic 7 46
PA0112 Hana Kopová, Poběžovice u Holic 7 46
PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 10 45
PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 10 45
PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 10 45
PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 10 45
PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 10 45
PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 7 45
PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 7 45
PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 7 45
PA0189 Petr Kočí, Veselí 7 45
PA0084 Jan Kouřil, Pardubice 7 45
PA0161 Martin Malega, Pardubice 7 45
PA0187 Jiří Marek, Pardubice 7 45
PA0117 Jiří Pitra, Mentour 7 45
PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 7 45
PA0206 František Tomiška, Pardubice 7 45
PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 7 45
PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 7 45
PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 4 45
PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 4 45
PA0190 Josef Dvořák, Veselí 4 45
PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 4 45
PA0135 Libor Šafář, Srch 4 45
PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 13 44
PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 4 43
PA0107 Petra Bakešová, Pardubice 13 42
PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 13 42
PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 13 42
PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 10 42
PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 10 42
PA0191 Petra Horáková, Veselí 10 42
PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 10 42
PA0198 Miroslav Bříza, Valy 7 42
PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 7 42
PA0195 Václav Horák, Veselí 7 42
PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 7 42
PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 7 42
PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 7 42
PA0129 Aleš Mužík, Srch 7 42
PA0104 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 42
PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 7 42
PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 7 42
PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 7 42
PA0194 Petr Vorel, Veselí 7 42
PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice 4 42
PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour 4 42
PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 4 42
PA0054 Marek Valenta, Pardubice 4 42
PA0051 František Kaplan, Moravany 1 42
PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 1 42
PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 1 42
PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 10 41
PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 0 41
PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 13 39
PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 10 39
PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 10 39
PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 7 39
PA0090 Monika Horáková, Pardubice 7 39
PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 7 39
PA0131 Eva Marečková, Zminný 7 39
PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 7 39
PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 7 39
PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 39
PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice 7 39
PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 7 39
PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 7 39
PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 7 39
PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 7 39
PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 7 39
PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 7 39
PA0185 Pavel Čermák, Dašice 4 39
PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 4 39
PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 4 39
PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 4 39
PA0116 Přemysl Pitra, Holice 4 39
PA0138 Eva Sokolová, Pardubice 4 39
PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 4 39
PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 1 39
PA0035 Jiří Michek, Pardubice 1 39
PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 10 38
PA0223 Lada Školníková, Pardubice 10 38
PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice 4 38
PA0160 Andrea Kožená, Veselí 0 38
PA0158 Viky Kožený, Veselí 0 38
PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 0 38
PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 1 37
PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 10 36
PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 10 36
PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 7 36
PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 4 36
PA0003 Pavel Šimek, Dašice 4 36
PA0026 Václav Šimr, Kostěnice 4 36
PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 2 36
PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 10 35
PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 10 35
PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 7 35
PA0038 Josef Linhart, Pardubice 7 35
PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany 4 35
PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 8 34
PA0193 František Kutílek, Veselí 1 34
PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 11 33
PA0037 M. Málek, Pardubice 10 33
PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 7 33
PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 7 33
PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 7 33
PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany 4 33
PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 4 33
PA0142 Jan Košťál, Pardubice 4 33
PA0184 Jiří Špaček, Dašice 4 33
PA0069 Josef Kroulík, Moravany 1 33
PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 1 33
PA0123 Pavel Barvíř, Zlín -2 33
PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 10 32
PA0221 David Hamáček, Pardubice 7 32
PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 7 32
PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 0 31
PA0175 Iva Balánová, Škudly 10 30
PA0228 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 10 30
PA0132 Martin Mareček, Zminný 10 30
PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 10 30
PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 7 30
PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 4 30
PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 4 30
PA0139 Lenka Králová, Pardubice 1 30
PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí -2 30
PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 28
PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 28
PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 10 27
PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymburka 7 27
PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 7 27
PA0031 Radek Paďour, Mentour 7 27
PA0147 Ventil Slavík, Moravany 7 27
PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice 7 27
PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 2 27
PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 1 27
PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice -2 27
PA0105 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -2 27
PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 4 26
PA0220 Hana Machová, Pardubice 4 26
PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 0 25
PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 10 24
PA0094 Tomáš Vorel, Choltice 4 24
PA0115 František Topič, Dolní Ředice 2 24
PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 0 24
PA0197 Masch , Veselí 4 22
PA0052 Jan Kubát, Pardubice 2 21
PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice 1 21
PA0156 Jana Šálová, Veselí 0 21
PA0167 Petra Balánová, Škudly -2 21
PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 10 18
PA0188 Ondřej Ais, Veselí -2 18
PA0229 Josef Dolek, Pardubice 7 17
PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 0 16
PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 16
PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 0 16
PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 16
PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov -4 15
PA0106 Marie Moníková, Ráby -2 12
PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10
PA0231 Dana Košťálová, Pardubice 4 9
PA0082 Michal Vorel, Choltice 1 8
PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 8
PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7
PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 0 6
PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4
PA0230 Květoslav Gregor, Pardubice 0 2

Pořadí po 6. kole - družstva

Mařeny 24 159
Pýchovi – Roveň 30 153
Olymp 24 150
VlaFiA 21 150
LaPeLa 21 150
MMM – 1 30 150
Horčičkovi 21 150
Mikanovi 39 145
Fabka 69 24 144
FK Pardubice A 21 144
Dukla 24 144
AFK Ostřešany 14 143
Slavia K. 30 141
SK Vehykl 27 141
Barva 18 138
Zdravotníci 24 138
Mimoni 24 138
Druhej dech 18 138
Indiáni 12 133
Titanic 21 132
Pytláci 15 132
Veselí 2 21 132
Dragon 24 129
North Star 15 126
Veselka 24 126
FC Koloděje 12 126
Zelináři 18 125
Důchodci Ostrov Dašice 18 123
Jaroslaváci 15 123
Dynamo 18 122
Bígl 0 118
Královští Sokolové 18 117
Beranovi 24 117
Hojda Team 3 117
Sparta 11 21 117
Beksa 21 117
TPL 18 117
Bongo 0 114
Motyčkovi 27 112
Slovan 21 111
Mára 24 111
Veselí 1 6 106
Václav 49 28 106
VS Team 27 105
Balánovi 12 105
JoJoJa 18 103
Plechy Team 24 96
Veselí 3 15 94
Tatus 15 93
HaMaHa 18 93
Monk Team 12 75
Červeno – bílý 0 72
Jednota 0 63
Dynamo 2 0 46
D.K.G. 11 28