Mnětice –  Rosice n. L. 5:2
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Ve třech domácích utkáních jsme vstřelili třináct branek, takže nám asi menší rozměry mnětického hřiště vyhovují (úsměv). Nicméně rozdíl ve skóre neodpovídá tomu, co se odehrálo na trávníku. Rosice se představily jako silný soupeř. Za vítězství děkujeme naší produktivitě, ale také gólmanu Jahelkovi, který zlikvidoval několik příležitostí hostujícího týmu. Na naší hře bylo hodně znát, že se do sestavy vrátili Moravec s Křížem. Jinak byl zápas poměrně tvrdý, ale to opět vyplývá z rozměrů naší hrací plochy. Logicky se na ní odehrává více osobních soubojů. Na druhou stranu si myslím, že rozhodčí od začátku držel oba týmy na uzdě."
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „Domácím jsme chtěli narušit posvícenské veselí, což se nám nepovedlo. Hned z první šance jsme dostali branku a navíc šel po půlhodině pod sprchy Dominik Rousek. Za chvíli se síly na hřišti a stav zápasu vyrovnaly, když z penalty skóroval Pozdník. Do přestávky jsme po další zbytečné ztrátě inkasovali a když na začátku druhé půle nebyl uznán regulérní gól Lukáši Rouskovi, soupeř nás dál vyučoval v produktivitě. V 70. minutě se nám navíc po jednom z mnoha tvrdých soubojů, které tento zápas provázely, zranil brankář Cincibus. Pochvala pro náhradního gólmana Svobodu."

Řečany – Roh. Bělá 0:1
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „ Přes veškerou snahu a nasazení jsme nedokázali vstřelit branku. Bělá si vytvořila několik gólových příležitostí a jednu proměnila, čímž si zajistila tři body. A fotbalový bůh by musel být k hostům velice krutý, aby nám dovolil alespoň srovnat. Naše herní mizérie pokračuje a z předsezonních cílů se stává jen utopický scénář šíleného spisovatele – trenéra. Nezbývá nám teď nic jiného, než perně bojovat o každý bod. Protože jsme se jednoznačně pasovali na jednoho z kandidátů sestupu."
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Torzo naší sestavy doplněné o hráče z béčka splnilo úkol na výbornou. V zápase jsme určitě byli o ten gól lepší. Měli jsme další šance ke zvýšení náskoku, ale chyběl nám klid v koncovce. V hektickém závěru přibyl další do našeho lazaretu. Po tvrdém zákroku, jež měl být oznámkován červenou kartou, jsme přišli o Brauna, který musel být odnesen na nosítkách. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon, bojovnost  a vůli po vítězství."

Přelouč B – Nasavrky 1:2
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Jednalo se vyrovnaný zápas, ve kterém jsme opět nedokázali proměnit vyložené šance. Po první čtvrthodině jsme museli dohánět dvougólové manko a to je při naší současné koncovce takřka nadlidský úkol. "

Zámrsk – Sezemice 1:1
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Bod z venku je vždy zlatý, ale po tomto utkání by nám tři slušely více. V první čtvrthodině  jsme soupeře převyšovali ve všech činnostech. Jenže jsme nevyužili ani jednu z vypracovaných příležitostí a domácí postupně hru vyrovnali. Do konce první půle se vesměs hrálo od vápna k vápnu. Špatně jsme nezačal i ani po změně stran, ale trochu nás vykolejil vedoucí gól Zámrsku, který padl snad po prvním rohu protivníka. Vyrovnat se nám podařilo v 86. minutě. Valenta odcentroval do šestnáctky Horák přizvedl hlavou míč a Jirka Kašpar propálil, vše co mu překáželo. Po zbytek zápasu jsme soupeře mačkali jako citron, ale opět nás zradila koncovka."

Holice B – Kameničky 1:1
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic: „Diváci byli svědky vyrovnaného utkání, ve kterém rozhodovaly chyby gólmanů. První jsme udělali my již v první minutě, kdy ten náš hned neodkopl malou domů, ale nepřesným zpracováním dovolil hostům skórovat. Obraz hry se potom změnil na dobývání soupeřovy brány. Dočkali jsme se až v nastavení, kdy po podběhnutí centru skóroval Zběhlík. Bod nakonec bereme. Škoda že jsme znovu nebyli kompletní. Věřím, že  bychom hostům zavařili mnohem více."

(zz, tra)