Rosice n. L. – Prosetín 1:1
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Řekl bych, že v domácím prostředí jsme zatím odehráli nejlepší zápas. Inkasovali jsme jako první po přesné trefě z trestňáku, ve druhé půli vyrovnal Pozdník po rohu Slováčka. Je to pro nás spíše ztráta, protože šance jsme měli. Bohužel se opakuje neproměňování příležitostí v našem podání. Rozhodčí odpustil hostům i ruku v šestnáctce, i když to zřejmě neviděl. Musíme dávat góly ze hry, a ty jsme nedali, protože jsme málo důrazní ve vápně. Na druhou stranu byl vidět určitý posun, že kluci na hřišti odevzdali to, co by odevzdávat měli. Spokojenost s výkonem tak zastiňuje jen neúspěšná koncovka."

Načešice – Řečany n. L. 2:0
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Podali jsme nejhorší výkon podzimu. Propadli jsme ve všech směrech. Soupeř byl po celou dobu utkání lepší a zaslouženě získal všechny body. Jestliže budeme předvádět takovýto fotbal, budeme jen těžko bodovat. Nebýt Kaňuky v bráně, tak jsme odjeli z Načešic s nakládačkou."

Hor. Jelení – Kameničky 2:1
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „V prvním poločase jsme hráli fotbal podle našich představ. Jedinou vadou bylo to, že jsme vstřelili pouze jediný gól. Po příchodu z kabin jsme náskok navýšili, ovšem místo uklidnění jsme úplně přestali hrát fotbal. Kameničky snížily, zvedli se a my se až do konce obávali o výsledek. Chválím celý tým, zejména pak útočníky Dědiče s Cachem. Za jejich práci směrem dozadu by se nemusel stydět leckterý ligový forvard. Potěšitelně je, že po delší době způsobené pracovním úrazem znovu naskočil na chvíli do hry Kaňkovský."

Holice B – Slatiňany 2:2
Josef Jílek, trenér Holic B: „Doma nám zkrátka není souzeno vyhrát. I když tentokrát si za to můžeme sami. V prvním poločase jsme nechali soupeře hrát a našimi hrubými chybami jsme mu umožnili jít do dvoubrankového vedení. A to ještě Bačina dvě další vyložené šance chytil. Nakonec jsme rádi za remízu, protože Slatiňany byly kvalitním soupeřem, který chtěl hrát fotbal. Příště hrajeme opět venku a nezbývá doufat, že naši venkovní šňůru prodloužíme."

Hlinsko B – Sezemice 2:1
Ladislav Kubizňák, vedoucí mužstva Sezemic: „V první půli jsme byli lepší, přesto se jako první prosadili gólově domácí. Rezerva rychle rozehrála roh a její hráč to z první trefil.  Branka nás nezlomila. Naopak měli jsme více ze hry a nádherně vyrovnali. Bek Süttö vyrazil dopředu, dostal přesnou přihrávku, obešel gólmana a z hranice vápna vymetl šibenici. Do druhé půle jsme nastoupili s myšlenkami na vítězství, ovšem žádnou velkou příležitost jsme si nevytvořili. V době našeho útočení soupeř unikl a vstřelil rozhodující gól. Pak jsme otevřeli hru, ovšem šance měli domácí."