MATEŘOV – ŘEČANY 3:1
Jiří Hruška, trenér Starého Mateřova: „Řečany k nám dorazily jako velká voda. Narazily však na hráz. No a jak přijely, tak odjely. Dostaly tři na cestu a mašírovaly domů. Hrál se zajímavý zápas, ve kterém jsme byli lepší. Soupeř začal zlobit až za stavu 3:0. Hosté však na nás nestačili a tak všechny body zůstaly v Mateřově."
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Zříkám se jakýchkoliv předzápasových prognóz… Soupeř využil našich chyb a jednoduše třikrát skóroval. To, že jsme do poločasu mohli otočit vývoj skóre, se už nikdo nebude za týden ptát. A ve druhé půli se zápas hrál jen na jednu, domácí bránu. Bohužel bez potřebné vendety. Musím podotknout, že toto byl nejslabší tým, se kterým jsme zatím hráli. I přesto jsme prohráli. Musíme si uvědomit, že fotbal se hraje na góly, nikoliv na krásu."

CHOLTICE – SRCH 1:2

Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Nevím, proč tak vypjaté zápasy pískají sedmnáctiletí kluci… Dopustili, že derby bylo dorazové a strašně nervozní. Více bych se nechtěl k jejich výkonu vyjadřovat. V první půli jsme hráli špatně, jako by jsme byli vystrašení. Po chybách jsme dostali dva góly. Zato po změně stran jsme Srch zmáčkli. Rychle jsme snížili, a přestože kluci bojovali až do konce, alespoň na bod jsme nedosáhli. Smekám však před nimi, protože se úplně vyždímali."
Michal Šmíd, hrající trenér Srchu: „Zápas dvou rozdílných poločasů. Kdybychom po prvním vedli 4:1, tak nikdo nemůže nic namítat. Měli jsme hru pod kontrolou, diktovali tempo. Po přestávce se obraz hry ale úplně změnil. Choltice se na nás vytasily s jednoduchým fotbalem. Nakopávaly míče do našeho vápna a podstupovaly souboje. Až do konce jsme se strachovali o výsledek, protože nám tento způsob hry neseděl. Někteří naši hráči se po inkasovaném gólu začali lehce panikařit. Výhru jsme ubojovali, ale za druhý poločas jsme si vyhrát nezasloužili."

H. ŘEDICE – HRADIŠTĚ 3:0
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Od začátku jsme hráli aktivně a měli převahu, která nám vydržela celý zápas. Nedařilo se nám ale proměňovat šance. Hosté hráli spíš na brejky, ovšem ze dvou vážnějších situací, do kterých se v prvním poločase dostali, branka také nepadla. Do druhé půle jsme poslali na hřiště tři nové hráče a ještě zvýšili tlak. V 60. minutě byl vyloučen hráč Hradiště, který nedisciplinovaností svůj tým oslabil. Vzápětí si dali hosté vlastní gól. Naše vedení zvýšil hlavou po rohu Zběhlík a zasloužené vítězství dokonal po sólu Hrubý. Hráče chválím za nasazení."
Miroslav Semerád, trenér Starého Hradiště: „Vzhledem k tomu, že domácí měli po třech zápasech nulu, věděli jsme, co nás čeká. V prvním poločase jsme sice dali gól, ale nebyl nám uznán. Po hodině hry, ještě za stavu 0:0, jsme přišli o vyloučeného hráče. A teď k fotbalu… Domácí měli optickou převahu a kdyby využili jednu ze dvou šancí, které si v prvním poločase vytvořili, asi by nemuseli čekat na přesilovku.Takže jim gratuluji k vytoužené první výhře."

SEZEMICE – ROZHOVICE 3:3
penalty 5:4
Marek Ševčík, asistent Sezemic: „První poločas se nám herně vůbec nepovedl. Dostali jsme tři laciné góly. O přestávce jsme udělali pár změn a brzy po půli jsme vstřelili branku. Kluky to nakoplo a celou druhou půli jsme byli lepší. Nakonec se nám podařilo srovnat manko a nebyli jsme daleko od výhry v normální hrací době. V rozstřelu jsme si vybojovali zasloužený bod navíc. Za druhý poločas si všichni kluci zaslouží obrovská pochvalu, když je táhl Tomáš Kašpar."