Sobota 14.00: Spartak Sezemice (5., 21 b., 21:17) – Sokol Rohovládova Bělá (6., 19 b., 30:20).
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Utkání má trochu slavnostní ráz. V rozjeté sezoně, kdy se nám dvakrát nedařilo, přišli jsme za hráči se zvláštní motivací. Když se udělá před koncem podzimu dvacet bodů, tak realizační tým dorazí na poslední utkání ve společenském obleku. Proto asi kluci hráli v Chroustovicích jako o život (smích). S našimi diváky se chceme rozloučit výhrou. Doufám, že jich dorazí opět hodně, protože mám pocit, že s jejich povzbuzováním začal fotbal kluky více bavit. Jinak nás čeká duel se sousedem v tabulce, takže nesmíme dovolit, aby nás v ní přeskočil."

Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „K poslednímu zápasu odjíždíme s jistou dávkou pokory a s vědomím, že se jedná o soupeře se zkušenostmi z krajských soutěží. A že v domácím prostředí je takřka neporazitelný. V neposlední řadě jsme si vědomi toho, že soupeř měl  třikrát  možnost prostřednictvím svého zástupce sledovat naše utkání. Sezemice známe pouze ze zimní přípravy, kdy jsme je na umělce porazili 3:0. Z toho se ale nedají v žádném případě dělat závěry, poněvadž tehdejší soupisky obou týmů doznaly velkých změn."
Tip Deníku: 0

Sobota 14.00: TJ Sokol Rosice nad Labem (11., 13 b., 21:27) – FK Kameničky (10., 14 b., 19:24).
Petr Čihák, trenér Rosic: „V posledním podzimním utkání hostíme Kameničky, od kterých nás dělí pouze jeden bod. Po sérii tří zápasů bez vítězství nejsme v jednoduché situaci. Musíme však zabrat a naše bodové konto ještě před zimní přestávku rozšířit. Před domácím publikem chceme předvést kvalitní výkon. Vyhrát a dostat se v tabulce před našeho soupeře."
Tip Deníku: 1

Sobota 14.00: FK Nasavrky (2., 23 b., 30:20) – SK Holice B (14., 3 b., 10:40).
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Poslední výkon v utkání s Přeloučí byl pro nás velkým zklamáním. Přes celkem posílenou sestavu, jsme nebyli schopni čelit týmu, hrajícím o záchranu podobně jako my. Tento zápas se kryje s A týmem, který má pochopitelně přednost. Otazníky tedy visí nad sestavou a do Nasavrk to pravděpodobně pojedeme jen odehrát. A v zimě se musíme zamyslet, co s budoucností béčka v Holicích…"     
Tip Deníku: 1

Neděle 14.00: FK Přelouč B (13., 8 b., 17:27) – SK Řečany nad Labem 1920 (8., 17 b., 14:19).
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Utkání s Řečany je momentálně pro Přelouč asi největším derby. Spousta hráčů se zná, takže o motivaci je postaráno dopředu. Výhra v Holicích nám dodala elán do další práce. Pokud chceme ještě o něco hrát i na jaře, bylo by dobré, kdybychom našeho rivala porazili.  Musíme se však mít na pozoru, protože Řečany se po slabším začátku docela slušně rozjely. Uvidíme, jestli se objeví možnost posílení o kluky z áčka."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Podle posledních výsledků jsme asi považováni za mírného favorita. V zápase s týmem, ve kterém se kluci  znají nejen ze hřiště, se ale podle mého dá těžko na favorita ukázat. Pro mě je to jednoduší v tom, že nemusím nijak zvlášť kluky burcovat, o motivaci je jednoznačně postaráno. Domácí se zřejmě posílí o hráče áčka, my se na to ale nebudeme ohlížet. Poslední zápas si pojedeme užít a oběma týmům přeji jen to, ať vyhraje ten lepší, nebo šťastnější tým. Protože fotbal už je takový a měl by být pro všechny hlavně zábavou."
Tip Deníku: 0

Neděle 14.00: TJ Sokol Mnětice (9., 15 b., 27:29) – SK Chroustovice (4., 22 b., 16:13).
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Pokud nevyhrajeme, budeme na odhadu našeho umístění, o kterým jsme přemýšleli po postupu z okresu. S ohledem na průběh první poloviny podzimu je to pro nás zklamání. Naše předpoklady se totiž zvedly minimálně o šest bodů. Soupeř je kvalitní, což by nám mělo vyhovovat. Až na Řečany, kdy jsme nastoupili v okleštěné sestavě,  jsme totiž na silné celky zahráli. Snad bude utkání zajímavé i pro diváky a hráči budou mít ze svého výkonu dobrý pocit. Bez ohledu na výsledek."
Tip Deníku: 1