Sobota 17.00: TJ Sokol Rosice nad Labem (13., 16 b., 23:47) – FK Kameničky (6., 33 b., 37:33). Podzim: 3:2.
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Po zápase s Miřeticemi jsem byl spokojený se ziskem tří bodů. Ty jsme nutně potřebovali. Horší už to bylo s předvedenou hrou. Ani jeden z týmů nepředvedl výkon na úrovni I. B třídy. Vítězství je jediným pozitivem tohoto zápasu. Ještě nás může těšit, že jsme na rozdíl od posledního utkání tentokrát proměnili penaltu. Ve druhé půli jsme přidali druhý gól, ale mohlo jich být klidně více. Situace jsme však špatně řešili. Minutu před koncem jsme kopali roh a místo toho, abychom už míč udrželi vepředu, tak jsme vlastně založili útok soupeře, který snížil.
Doufám, že proti Kameničkám navážeme herně na zápas, který jsme doma odehráli s Horním Jelení. Ale tentokrát s vítězným koncem. Musíme bodovat, nic jiného nám ani nezbývá."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00:
AFK Horní Jelení (2., 41 b., 42:27) – SK Řečany nad Labem (5., 34 b., 30:21). Na podzim: 2:2.
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „V dohrávce jsme se zase trápili v koncovce. Soupeře jsme přehrávali od prvních minut. Mohlo být rozhodnuto už po prvním poločase, ovšem to bychom museli proměňovat šance. Stačilo alespoň ty vyložené. Naštěstí jsme si to trochu vynahradili po přestávce. Kaňkou na naší výhře je blikanec Kaňkovského, který se nechal za stavu 4:1 vyloučit. Musím vyseknout pochvalu Krouně za jednu věc. Přestože jsme protivníka motali, neuchýlil se k žádné záludné hře.
V neděli se pokusíme navázat na poslední domácí výhry. Nebudu říkat, že se zrovna proti Řečanům jedná o extra důležitý zápas, protože důležité pro nás jsou všechny až do konce jara.  Nepovažujeme ale za prioritu postoupit, nýbrž naučit hrát fotbal kluky hlavou. Nohama to už umí. Jsme rádi, že se nám vyprazdňuje marodka a zdravotní stav kádru se dostává do normálu."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V domácím utkání proti Kameničkám jsme se našim příznivcům moc nepředvedli. Naše hra byla pomalá a bez nasazení. I v pěším fotbale jsme si dokázali vytvořit příležitosti ke vstřelení gólů, ale bohužel jsme nebyli schopni trefit bránu.
Na Jelení jedeme odčinit nevydařené středeční utkání. Sestava opět nebude kompletní, na což jsem si již na jaře zvykl a už mě to ani nepřekvapuje. Doufám jen, že naše hra se zvedne a nebudeme pokračovat ve výkonu ze středy. V případě že ano, tak nás čeká pěkný příděl."
Tip Deníku: 0

SK Holice B (3., 37 b., 59:38) – SK Vysoké Mýto B (9., 22 b., 35:34). Na podzim: 2:1.
Jiří Matlas, trenér Holic B: „V dohrávce utkání jsme si po špatném výkonu se Slatiňany spravili chuť a jasně zvítězili v místním derby nad Sezemicemi. Utkání připomínalo hru kočky s myší. Je jen škoda, že střídáme hrozný výkon s hrozným výsledkem a výborný výkon, který se musí všem líbit. Přál bych si, aby se naše výkony ustálily a do konce soutěže jsme ještě týmům z horní poloviny tabulky pořádně zatopili.
V neděli hrajeme proti béčku Vysokého Mýta. Střetnutí rezervních mužstev občas nenabízí příliš pěkný fotbal. Ale tady to bude zřejmě jiné. Hosté mají v kádru několik zkušených hráčů, kteří ještě nedávno kopali vyšší soutěže a nebudou chtít odevzdat body zadarmo.  My bychom rádi zvítězili a udrželi kontakt se špičkou. Uvidíme, jak na tom budou hráči zdravotně, marodka se nám pomalu vyprazdňuje.  Čekáme vyrovnaný zápas, který rozhodnou maličkosti."

Spartak Sezemice (12., 18 b., 22:39) – Tatran Miřetice (11., 19 b., 26:43).  Na podzim: 2:3.
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Ve středeční dohrávce se vydrželi krok s posílenou holickou rezervou zhruba dvacet minut. Pak nás začal soupeř rozebírat a musím smeknout, protože fakt hrál suprově. My jsme chvílemi nevěděli, která bije. Přesné nahrávky odzadu, neskutečně rychlý přechod do útoku. Možná tak se hraje v krajském přeboru. A to nás ještě výrazně podržel gólman Báča.
Miřetice jsou soupeř z úplně jiného soudku. Hlavně se ale hraje o šest bodů, což bude psychicky náročnější. Už jsme ale několik takových zápasů zvládli. Dá se říci, že toto utkání je pro nás finální, neboť ukáže, jaké máme šance na záchranu. Musíme zapomenout na nějakou frustraci a navázat na výkony z jarní části. Třeba kluci něco v Holicích okoukali (úsměv). Nic jiného než tři body prostě nepřichází v úvahu."