Sobota 17.00: – SK Holice B (14., 10 b., 16:52) – TJ Luže (1., 39 b., 37:15).  Na podzim: 0:3.
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Víte co se říká: Poslední proti prvnímu může jen získat a nemůže nic ztratit. V naší situaci se ale touto větou řídit nemůžeme. Pro nás je každý zápas existenční a musíme v každém bodovat. Trochu nám nahrává fakt, že se mezi oběma týmy smazaly rozdíly. Luže už není to, co na podzim a to samé, naopak v dobrém, platí o našem. Jazýčkem na vahách bude proměňování šancí. Musíme vypilovat koncovku a pak nemám o nějaký bodový zisk strach."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Mnětice (9., 24 b., 38:37) – TJ Spartak Sezemice (3., 29 b., 30:25). Na podzim: 0:1.
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „Tak tu máme další derby. Tentokráte v domácím prostředí přivítáme Sezemice. Hosté se opírají o kvalitu ve všech řadách a za vše mluví jejich postaveni v tabulce. Do stavu zraněných nám přibyl gólman Jahelka, což je pro nás citelná ztráta. Pokud ale navážeme na předešlé domácí zápasy, tak jsme schopni porazit i silné Sezemice. Utkáni by mohla sledovat slušná divácká kulisa."
Petr Málek, trenér Sezemic: „Mám takový pocit, že jedeme do pekla. Už na podzim Mnětice u nás ukázaly, že nejsou špatný tým a v domácím prostředí jsou daleko silnější. Na malém a úzkém hřišti to bud víceméně jenom o běhání. Naštěstí s ním mají kluci zkušenosti, ať už z okresního přeboru, nebo teď  ze třetí třídy, kdy v Mněticích hraje Torpedo. Druhou zbraní, která může hromovat, je kanonýr Moravec. Bod bych bral všemi deseti."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Řečany nad Labem 1920 (6., 27 b., 24:28) – FK Kameničky (11., 20 b., 25:30). Na podzim:  2:0.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Těžký zápas s Kameničkami, na který budeme skládat sestavu, jak to jen bude možné. Matoušek je zraněn a už asi do konce jara nenastoupí, Hajn je v trestu za vyloučení v minulém kole a Stoklasa dál postupuje s hokejbalovými  Jestřáby. Co naplat, bodů máme dost, tak proč by jsme nějaké nenechaly i Kameničkám. Já jsem v práci a volno si určitě brát nebudu. Kluci to nějak vymyslí a zvládnou i beze mě."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FK Přelouč B (12., 11 b., 23:37) – SK Vysoké Mýto B (5., 28 b., 29:23). Na podzim: 0:2.
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Soupeři v tabulce za námi nás dohánějí. Protože jsme ze dvou dobře rozehraných zápasů nevydolovali ani bod. Takže se budeme snažit proti Mýtu zopakovat výkony z posledních kol a konečně bodovat."
Tip Deníku: 0

Neděle 10.30: TJ Sokol Dobříkov (13., 11 b., 24:44) – TJ Sokol Rosice nad Labem (10., 21 b., 27:32). Na podzim: 2:5.
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „V neděli nás čeká první ze dvou důležitých zápasů proti soupeřům, kteří jsou v tabulce za námi. I když Dobříkov v jarní části ještě nevyhrál, tak to rozhodně nebude nějaký jednoduchý zápas. Navíc se hraje v netradičním dopoledním termínu, a z důvodu zranění či nemoci nebudeme v kompletním složení. I přesto chceme uspět a odvézt si body."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Zámrsk (7., 26 b., 37:24) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (8., 25 b., 40:26). Na podzim: 2:2.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „V Zámrsku nás jistě nečeká nic lehkého. Domácí tým v minulém kole remizoval v Sezemicích, my zase vyhráli ve svém prostředí. Takže oba budeme chtít potvrdit získané body. Soupeři se na podzim u nás podařil husarský kousek, kdy v hodně  rozkouskovaném utkání nakonec šťastně vyrovnal v 93.  minutě. Podobný šok bychom si mu přáli oplatit."
Tip Deníku: 1