Dobrovice Pod Vinicí neuspěla, svěřenci trenéra Martina Svědíka zápas rozhodli třemi góly v časovém úseku mezi 25. – 50. minutou.

Pardubice – Dobrovice 3:1

V osmém kole Divize C přivítal Pod Vinicí FK Pardubice staronového účastníka soutěže FK Dobrovice. Domácí celek si po výhře 3:1 upevnili vedoucí postavení v tabulce a již nyní má více bodů, než v loňské sezo ně za celý podzim…

Jako první zahrozil dobrovický Kohout z trestného kopu, který musel Shejbal s námahou vyrážet na roh. Ve 27. min. zahrávali rohový kop i domácí Kudrnou a jeho centr proměnil na zadní tyči volný Hudec - 1:0. Ve 31. vyslal Jeřábek ideální pas na Petruse, jeho pokus ještě Kraus vyrazil, ale na dorážku Fikejze již neměl nárok - 2:0. Ve 41. šel ze strany Fidra sám na branku, ale zakončil těsně vedle tyče před vybíhajícím gólmanem. Ve 44. střílel pohotově technicky těsně mimo branku Jeřábek. V poslední minutě první půle zahrávali domácí trestný kop z hranice vápna a po nacvičeném signálu střílel přesně Kudrna, ovšem na brankové čáře míč vykopl Niklfeld.  
Do druhé půle domácí vstoupili velmi dobře a již ve 48. přidali třetí branku. To ve vápně zpracoval vysoký míč Kudrna, nahrál Fikejzovi, který ještě vylepšil střeleckou pozici pro Kakrdu, který nezaváhal a uklidnil domácí - 3:0. Za minutu měl velkou šanci na druhé straně Kohout, který byl sám před Shejbalem, ale ten domácí podržel. Varování si však domácí obrana z tohoto nevzala a tak v 57. min. Kohout technickou střelou snížil na 3:1, čímž domácímu gólmanovi ukončil 536 minut trvající neprůstřelnost. V 63. zahrozili opět hosté brejkem Boška, který ve vápně obešel Třešňáka, ale naštěstí pro domácí mířil z dobré pozice mimo branku. V 69. Shejbal zmařil další střelu Kohouta. Poté domácí opět trochu přidali a měli tři další dobré příležitosti, které však již gólem neskončili , ale hlavní bylo, že body zůstali doma. Vynikli: Shejbal (v neděli slavící 36. narozeniny), Prorok, Jeřábek, Petrus a Fikejz - Kohout, Boško.