Dolní Újezd – St. Hradiště 0:1
Hosté se ujali v úvodu utkání vedení z trestného kopu Pecháčkem.Domácím pak byla nabídnuta pěkná porce standardek, které vyřešil Habivský. Pak byl napaden nejen slovně a urážen Urbanec, Pecháček ho bránil a dostal ČK. V 62. po druhé ŽK šel ven i Kouba. V závěru selhala pořadatelská služba, diváky byla napadena lavička Hradiště, Hejhal dostal pěstí do hlavy a musel se podrobit vyšetření na pohotovosti. Osmiminutové nastavení hosté přežili.
Fakta – branky: 3. Pecháček, ČK: 0:2 (31. Pecháček, 62. Kouba), ŽK: 3:6, rozhodčí: Šejna (D. Libchavy), diváků: 80. Staré Hradiště: Habivský – Hejhal (62. Hudec), Teplý, Tamchyna – Tesner – Hýsek, Deutsch, Urbanec (73. Götz), Vykoukal – Kouba, Pecháček.

Prachovice – Valy  2:5
Hosté byli kompaktnějším celkem než domácí a ve 49. minutě již vedli 4:0. Domácí na rozjetý valský stroj neměli nárok, to by museli hodně zvýšit otáčky. V důležitém utkání o záchranu Valy obstály a svěřenci trenéra France se nebezpečně potápějí…
Fakta – branky: 67. Jerusalém, 79. D. Budinský – 17. P. Budinský, 23. a 47. Betlach, 49. M. Bažant, 69. Kolman. Rozhodčí Pražák (Pardubice), ŽK: 3:4. Diváků: Pražák. Valy: Skalický – Zelinka, Kačírek, Černý, Horák (73. Holek) – Kubát, Budinský, Kolman, Betlach – V. Bažant (78. Částek), M. Bažant.

Moravany – Rychnov n. M. 3:2
Hattrick moravanského Veselého. Podrobnosti zítra.
Fakta – branky: 13., 37. a 41. Veselý – 66. Grochol, 79. Šifra. Moravany: Ruml – T. Krpata, Pulpán, Záleský, Fišer (67. Záleský), Houžvíček – Kulhánek (87. Branda), Hynek, Imramovský, Křenek – Veselý, Kříž.

Přelouč – Paramo 3:1
Domácí otevřeli skóre po akci na jeden dotek. V úvodu druhé půle zvýšil po samostatné akci Cichra. Pak Přelouč zahrála chybně ofsajd – systém a Paramo snížilo. Její obavy však zažehnal Novák.
Fakta – branky: 32. Koch, 53. Cichra, 82. Novák – 68. Ernst. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 1:2. Diváků: 130. Poločas: 1:1. Přelouč: Poříz – Štainer, Ulrych, Hladík, Heřmánek – Pištora, Jezdinský, Novotný, Koch (87. Havlas) – Kuře (52. Novák), Cichra (73. Janecký). Paramo: Staněk – Vacek, Beran, Nosek, Mládek – Kunart, Puhlovský, Záveský, Zelenda – Henc, Ernst.

Třemošnice – Libišany 2:0
Outsider se srdnatě pral na hřišti lídra. Domácí měli několik šancí, hostují gólman Vida držel. Nestačil pouze na nepokrytou standardku a ještě jednu gólovou hlavičku.
Fakta – branky: 30. Škopek, 78. Kunášek.Rozhodčí: Čad. ŽK: 0:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Libišany: Vida – T. Bidman, Vích, Jozíf, Moravec – J. Bidman (78. Stejskal), Rychtera, J. Pithart, Hrubý – Kuric, K. Zadrobílek.

Hor. Jelení – Mikulovice 4:1
Téměř třízápasovou sérii bez vstřelené branky uťali domácí hned v 8. min., když trestný kop Hansla dorazil Šrajer. V 55. trefil Kaňkovský tyč, míč usměrnil do sítě P. Tvrdý. V 64. obral Kaňkovský obránce a pohrál si i s gólmanem. Pak jelenská obrana zazmatkovala a Bondor snížil. Poslední slovo měl ale Michálek.
Fakta – branky: 8. M. Šrajer, 55. P. Tvrdý, 64. Kaňkovský, 90. (+1) Michálek – 84. Bondor. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 2:2. Diváků: 260. Poločas: 1:0. Horní Jelení: Jozl – Záleský, Hansl, P. Tvrdý, Zeman – Pinkas, M. Šrajer, Pauker (70. Michálek), Pištora (75. Němec – Kaňkovský, Dědič (60. Šmidberský. Mikulovice: P. Dufek – Bondor, Hanzl, Vyskočil, Handlíř – L. Vlaský, Šmejda (68. P. Hyxa), P. Vencl, Bříza – J. Hyxa, J. Vencl.

Rozhovice – Rosice n. L. 2:2
Domácí se ujali vedení hned po několika vteřinách. Bláznivý zápas měl pokračování, protože v 7. už prohrávali. Na konci první půle navíc Rozhovice oslabil Adámek. Hosté ale vedení neudrželi.
Fakta – branky: 1. Adámek, 58. Sivac – 6. vlastní, 7. Rõssler. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 5:5. ČK: 1:0 (40. Adámek)), Diváci: 100. Poločas: 1:2. Rosice: Frinta – Urbánek, Pavel, Zackl, Rössler – Zelinka, Wohlhöfner, Malý, Stehno – Izera, Koukal. Střídal: Metelka.