Řečany n. L. – Hor. Jelení 2:2
Deset minut hosté soupeře k ničemu nepustili. V 1. minutě trefil Michálek spojnici a v 7. Dědič využil nedůrazného zákroku domácího gólmana. Jenže pak se karta otočila a Řečany svého soupeře tlačily až do konce zápasu.  Šance ale začaly proměňovat až po přestávce. V 59. minutě čerstvý M. Moravec našel před bránou Kalinu, který vyrovnal. Po akci jako přes kopírák dokonal obrat Bank. Hosté však stačili vzápětí Velinským vyrovnat.

Fakta – branky: 59. Kalina, 80. Bank – 7. Dědič, 81. J. Velinský. Rozhodčí: Kříž. ŽK:2:3. Diváků: 170. Poločas: 0:1. Řečany: Pavel Moravec – Petr Moravec, Matoušek, Linhart, Štěpánek – Kalina, M. Tichý (90. Kasal), Chára, Novotný, T. Tichý (56. M. Moravec, 78. Š. Tichý) – Bank. Hor. Jelení: Jozl – Houžvíček, Hendrych, Šubrt, Horáček – Šmidberský (66. Čermák), J. Velinský, Michálek, Martinec (84. Pinkas) – Cach (58. Kaňkovský), Dědič.

Slatiňany – Načešice 1:3 (0:3). Branky: Vaculka z pen. –  Tomčík 2, Danek Jirásek.
Luže – Hlinsko B 0:1 (0:0). Branka: Slavík.
Miřetice – Sezemice 3:2 (1:1). Branky: Dejnožka, Douša, T. Najman – Kašpar z pen., Valenta.
Prosetín – Krouna 1:0 (1:0). Branka: Vodvárka.
Kameničky – Rosice n. L. 2:3 (0:1). Branky: P. Chmelík, J. Chmelík – Rousek, Slováček, Rogovik.
Řečany n. L. – Horní Jelení 2:2 (0:1). Branky: Kalina, Bank –  Dědič – Velínský.
V. Mýto B – Holice B 1:2 (1:1). Branky: Vostrčil – nehlášeno.