Sobota 17.00:TJ Sokol Staré Hradiště (9., 25 b., 29:28) – AFK Horní Jelení (2., 40 b., 56:30). Na podzim: 3:4.
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „V utkání, kdy je soupeř favoritem, chceme podat takový výkon, který by nám dal šanci se porvat o vítězství. Poslední zápasy je to trápení."
Jaroslav Frydrych, trenér Horního Jelení: „V jarní části spíše než vyhráváme, tak prohráváme. Proto naším jednoznačným cílem je vítězství. Ztracené body potřebujeme někde  získat zpět. Nevím však v jakém složení do Hradiště vůbec dorazíme. Po minulém utkání totiž může být mimo až šest pokopaných hráčů. Náš soupeř se snaží spíše o kombinační fotbal než o nějakou důraznou hru."
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: FC Titanic Srch (4., 35 b., 35:30) – MFK Chrudim (3., 39 b., 55:34). Na podzim: 1:2.
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Po dvou venkovních utkáních přivítáme v domácím prostředí mladíky z Chrudimi. Podle mého názoru se jedná o jeden z nejlepších týmu v soutěži, a proto to nebude nic jednoduchého. Jedná se běhavého soupeře, který na jaře tuším ještě neprohrál, ale my doma body rozdávat nechceme."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: FC Jiskra 2008 (14., 11 b., 22:47) – FK Přelouč (6., 27 b., 38:35). Na podzim: 0:4.
Václav Slavík, trenér  Přelouče: „Po minulém zápase jsem konstatoval, že by bylo potřeba, kdyby si pár borců odpočinulo na lavičce. Teď budeme rádi, když jich dáme dvanáct dohromady. Tolik omluvenek jsem dlouho nezažil. Někteří by se měli zamyslet nad tím, jestli chtějí dělat fotbal na krajské úrovni. Nevím, jak by se tvářil výbor FK i samotní hráči, kdybychom si my trenéři dvakrát, třikrát za jaro zajeli v době utkání na výlet… Každopádně nepojedeme do Králík s poraženeckou náladou. Byl bych spokojený i s remízou."
Tip Deníku: 1