KRAJSKÝ PŘEBOR: FK Slovan Pardubice (1. místo, 31 bodů) – SK Vysoké Mýto (9. místo, 16 bodů). Středa ve 14.30 hodin.

Slovan zvládl utkání v Holicích, kde vyhrál 2:0 (Kočí, Moravec z penalty). „Báli jsme se špatného terénu, ale v první půli jsme poměrně dobře kombinovali a vstřelili dva góly. Po změně stran jsme si slibný náskok víceméně hlídali,“ sděluje trenér Roman Oliva. Jeho svěřence čeká teď Vysoké Mýto s nebezpečným útočníkem Sedlákem. Mýto prohrálo doma se Žamberkem 0:2 a bude chtít jistě satisfakci.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Sokol Dobříkov (8. místo, 17 bodů) – FK Pardubice ((3. místo, 25 bodů). Středa ve 14.30 hodin.

Domácí ještě nedávno dosedli až na dno tabulky krajského přeboru, ale znovu ožili a ze suterénu tabulky rychle vyplavali. Výhra v Poličce byla hodně překvapivá. Do mužstva se vrátil Malý, který je již zdravotně v pořádku a na síle středové řady to je znát. Svěřenci trenéra Rostislava Němečka doma rozdrtili Moravskou Třebovou 5:1.

Rostislav Němeček, trenér FK Pardubice B: “První poločas se nám vůbec nepovedl, neboť jsme za soupeřem zaostávali v důrazu a v osobních soubojích, za což nás potrestal vedoucím gólem. Naštěstí o přestávce hráči pochopili, že musí hrát kombinační fotbal, čímž hosty jasně přehráli a vstřelili pět branek. Za druhý poločas pochvala pro celý kolektiv, ze kterého nejvíce vynikli Veverka a F. Uhlíř. “ Dodejme, že mladý útočník Martin Brychta vstřelil dvě branky. Pardubický celek se bude v závěrečných kolech přetahovat o třetí příčku tabulky spolu s Hlinskem.
KRAJSKÝ PŘEBOR: SK Stolany (14. místo, 13 bodů) – FC Titanic Srch (12. místo, 14 bodů). Ve středu ve 14.30 hodin.

Svěřenci trenéra Michala Šmída se v tabulce propadají a Stolany je mají na doraz. Titanic prohrál v Letohradě B 1:2, ač vedl 1:0 (Jeřábek) až do 73. minuty, kdy vyrovnal Peřina. Šest minut před konce zavinil Hausner penaltu a Řehák z penalty zajistil letohradské vítězství. Situace velí: Ze Stolan s plným bodovým ziskem! Jinak by nastaly sestupové starosti. Stolany střídají dobré okamžiky se slabými. V Lanškrouně si neškrtly, a také jsou v sestupovém ohrožení. Bude to bitva, obstojí silní.
KRAJSKÝ PŘEBOR: SK Holice (13. místo, 14 bodů) – OEZ Letohrad B (15. místo, 12 bodů). Středa ve 14.30 hodin. V Holicích musí bít na poplach. Stejně jako Srch si další bodovou ztrátu již nemohou dovolit. „Na body proti Slovanu jsme nemohli pomýšlet, ale tento zápas musíme zvládnout,“ je si vědom holický kouč Jaroslav Míchal. Jde do tuhého.