Fotbalisté Sokola Staré Hradiště porazili vedoucí Žamberk a upevnili si třetí příčku tabulky. Druhá Chrudim vyhrála v Dolním Újezdě a náskok Žamberka také stáhla o tři body.

I.A TŘÍDA
Sokol Staré Hradiště – 1. FC Žamberk 4:1 (0:1). Sled branek: 15. Franke 0:1, 67. Vykoukal, 70. Hýsek, 83. Pecháček, 87. Hýsek. Soupeř působil až příliš sebevědomě a zpočátku měl víc ze hry. Jiří Suchánek, trenér Žamberka: „Do utkání jsme vstoupili výborně a po čtvrhodince jsme se ujali vedení, které jsme ale nepotvrdili, dalšími góly. Po změně stran jsme navíc neproměnili penaltu a tím posadili soupeře na koně. Hradiště nás pak gólově trestalo po brejcích.“ Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „V poločase jsme si v kabině řekli, že zkusíme na soupeře udeřit a nalomit jeho sebevědomí. Když Žamberk neproměnil penaltu a musel čelit našemu tlaku, měli jsme herně navrch. Střídající Vykoukal vyrovnal a hosté znervozněli. V dalším průběhu hry především Pecháček byl dispečerem naší ofenzívy, proměňovali jsme gólové šance. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce.“ Hosté v nervózním závěru ještě přišli o Veselého, který si vysloužil zbytečnou červenou kartu.

Mezilesí Načešice – TJ Valy 4:1 (1:1). Góly: 4. Chudomel, 83. Hladina z pen., 85. Svoboda z pen. Hosté naposledy pod vedením trenéra Tomáše Bolka. Domácí šli již ve 4. minutě do vedení Chudomelem, na druhé straně Betlach orazítkoval břevno. Nakonec o vyrovnání se postaral ještě do poločasu Budinský. O svém vítězství domácí rozhodli v rozmezí mezi 83. – 89. minutou, z toho dvakrát z penalty.
Tomáš Bolek, trenér Valů: „Ve druhé půli jsme postupně začali ztrácet pohyb ve středu hřiště, naše nedůsledné bránění umožňovalo domácím dostávat se do šancí až to vyústilo v téměř trvalý tlak. Deset minut před koncem dali domácí na 2:1 a na další dvě branky jsme jim nabídli penalty za ruku a faul. Domácí byli rychlejší, přesnější a obětavější. Po zápase jsem hráčům poděkoval za spolupráci, rozhodl jsem se ve Valech již dále nepokračovat.“

Sokol Moravany – Semanín 3:1 (1:1). Branky: 4. a 69. Kříž, 53. Branda – 28. Špatenka. „Do utkání jsme vstoupili výborně a ve 4. minutě se ujali vedení. V dalším průběhu jsme však přestali být aktivní a soupeř převzal iniciativu. Dokázal vyrovnat na 1:1. O přestávce jsme hráčům trochu domlouvali a ti si naše výhrady vzali k srdci. Druhá polovina utkání byla z naší strany excelentní. Z výhry máme velkou radost, tímto zápasem se s trenérem Krpatou loučíme. Na podzim jsme získali 20 bodů, škoda nepovedeného vstupu do soutěže. Tam jsme promarnili pět bodů. Zlepšili jsme se na hřištích soupeřů, ale ještě tam rezervy máme,“ sdělil moravanský trenér Roman Hendrych.