Živanický Meduna se blýskl hattrickem

VÝCHODNÍ ČECHY - Výsledky krajského přeboru:

21.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/David Taneček

Živanice – Svitavy 4:2Fakta – branky: 3., 6., a 72. Meduna, 71. vlastní (D. Jukl) – 31. Ehrenberger, 65. Ovad. Rozhodčí: Báča (Lanškroun). ŽK: 2:1. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Sokol Živanice: Raba – Čada (65. Pochobradský), Peterka, Jůn, Vrážel – Špulica, Macháček, Balog, Podlipný (86. Trupl) – Meduna, Hačko. TJ Svitavy: Lampárek – Horák, Zatočil, Ehrenberger, D. Jukl (75. L. Jukl) – Jiroušek (79. Čížek), R. Jelínek, Ovad, O. Jelínek, Jílek – Růžička.

Pardubice – Prachovice 3:0
Fakta – branky: 25. Götz, 38. Moravec, 70. Koliáš. Rozhodčí: Chládek (Tatenice), ŽK: 3:3. Diváků: 150. Poločas 2:0. FK AS Pardubice: Kašpar – Hála, Daněk, Linhart, Moravec – J. Kopřiva, Batamag, L. Kopřiva, Pavlíček (46. Franc) – Götz (48.Koliáš), Semelk
a. SK Holcim Prachovice: Ždánský – Těšitel, Fiala, Teplý (79. Mach), Vágner – Klíma, Dolejský, Rogovik, Řeháček (60. Sokol) – Motombi, Budinský.

Česká Třebová –Vysoké Mýto 2:1 Fakta – branky: 18. Švec, 71. Maco (z pen.) – 3. Podmajerský. Rozhodčí: Šilink. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (60. Svoboda). Diváků: 100. Poločas: 1:1. FK Česká Třebová: Habrman – Jakš, Vomáčka, Maco, Šafář (83. Voleský) – Keprt (75. Zadražil), Kubásek, Kvapil, Hudač – Macko, Švec. SK Vysoké Mýto: Matoušek – Jílek, Brychta, Svoboda, Podroužek (76. Dvořák) – David Chadima, Vostrčil, Marek Chadima, Podmajerský – Matula, Sejkora (78. Štancl).

Polička – Dobříkov 1:1
Fakta – branky: 27. Kučera – 42. Malý. Rozhodčí: Adamský (Semanín), ŽK 3:1, diváků: 70, poločas: 1:1. SK Masokombinát Polička: Vopařil – L. Král, Švec, Neumeister, Kovář – Bureš (52. Opršal), Čípa, Petr (86. Pavlík), L. Soukal (54. J. Dittrich) – V. Král, Kučera. Sokol Dobříkov: Trkal – J. Horníček (90. Střasák), Barták, Dostál, Pitra – P. Horníček, Karela, Houžvička (81. Csernyanszký), Jehlička – Malý, Zahradník (88. Rouha).

M. Třebová – Skuteč 2:0
Fakta – branky: 52. a 57. Večeřa. Rozhodčí: Kembický (Hlinsko). ŽK: 4:1. Diváků: 210. Poločas: 0:0. SKP Slovan Moravská Třebová: Kryštof – Králíček, Huryta, R. Šatník, Šíp (70. Švanda) – Strouhal, Deutsch, P. Šatník (46. Sedláček), Cink – Aberle, Večeřa (63. Chlup). FC Skuteč: Kopecký – Macháček, Pečenka, Vodvárka, Hájek – Z. Cach, Dvořák (78. Pešek), Škorpík, L. Cach – Dostál, Cepl.

Letohrad B – Holice 0:1Fakta – branka: 47. Jakub Englich. Rozhodčí: Lukášek. ŽK: 3:4. Diváků: 150. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad B: Kasabov – Peřina, Loufek, Romportl, Gloziga – Jiroušek (83. Svoboda), Kempf, Kvapil, Hundák – Čada, Gerža (29. Miroslav Stejskal). SK Holice: Svoboda – Černý, Skalický, M. Jedlička, Pustota – Kopa (85. Tomáš Jedlička), Machatý, J. Velínský (76. Hladík), Vlastimil Englich – J. Englich, D. Velínský (59. Šedivka).

Litomyšl – Stolany 5:2
Fakta – branky: 39. a 61. z pen. Kroulík, 83. a 89. Hospůdka, 67. Zaal – 42. Ročín, 90. Němec. Rozhodčí: Jeřábek (Zaječice). ŽK: 0:4. Diváků: 130. Poločas: 1:1. Litomyšl: Král – Bican, Benko, Dobr, Radimecký – Košín, Kroulík, Zaal (82. Hospůdka), Holec (74. Janoušek) – Vaníček, Zeman (85. Zindulka). Stolany: Kramařík – Novotný, Starý, Chocholouš (70. Němec), Záveský – Beneš, Nosek, Přibyl (46. Květenský), Michek – Ročín, Chvojka (64. Kubát).

Moravany – Lanškroun 0:0Fakta – rozhodčí: Čech (Dolany). ŽK: 1:3. Diváků: 260. Poločas: 0:0. Sokol Moravany: Slezák – Dvořák, Tošovský, Štěpánek, Houžvíček (62. Imramovský) – Krpata, Veselý, Hynek, Fišer – Kříž, Klička TJ Lanškroun: Hrabáček – Hampl, Černý, D. Richtr, Celý – Petruň, D. Šilar (83. Farkaš) Popelář, Bartoš – Smejkal (87. Šišan), M. Richtr.

21.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
Certifikát na podvodnou sbírku - ani strojově přeložený český text moc význam nedává.

Pardubice berou podvodníci útokem

Velká pardubická 2017.

Na závodišti bude síň slávy

Mistři světa! Zlato z Tuniska má i Rosůlek

Pardubice – Cesta českých reprezentantů na mistrovství světa v malém fotbale má zlatou tečku. Češi vyhráli na šampionátu všech sedm utkání a obdrželi pouze tři branky. Ve finále v tuniském Nabeulu zdolali Mexiko 3:0.

Proměnu z ruiny na národní památku připomene koncert

Pardubice - Dílo, které rod Pernštejnů vybudoval jako výkladní skříň a své mocenské centrum, doputovalo do druhé poloviny 20. století jako ruina.

Okresní přebor: Fotbalová Křičeň si nedělala velkou hlavu

Pardubice - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu okresní fotbalové soutěže. Ve šlágru kola vedoucí celek okresního přeboru druhé Ostřešany absolutně nešetřil.

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.