V divizi jedou Živanice a Tesla za svými soupeři a tak pozornost poutá duel Holic s Týništěm a Titanicu Srch s Dobříkovem.

Divize – C

SK Holice (16. místo, 1 bod) – SK Týniště nad Orlicí (9 . místo, 4 body). Sobota v 17 hodin. V Holicích se dnes hraje o šest bodů. „Ze sestavy nám vypadl útočník Kaňkovský, musíme ho nahradit. Musíme odčinit vysokou prohru v Turnově, doufám, že se konečně prosadíme střelecky,“ sdělil holický kouč Jaroslav Míchal. Trenér Týniště Milan Ujec věří v úspěch svých svěřenců, velký pozor si v Holicích musí dát na střelecké dispozice Hájka, tomu není radno dát prostor před pokutovým územím.

Horní Měcholupy (10. místo, 3 body) – Sokol Živanice (5. místo, 6 bodů). Neděle v 17 hodin. „Soupeře jsem viděl v Ovčárech (1:1) a tam se představil jako mladý, bojovný celek, dobrý ve vzduchu. Oproti minulému zápasu pozměníme složení záložní řady. Mimo hru je na tři mistráky Balog, ostatní hráči jsou v pořádku,“ sdělil živanický trenér Roman Oliva.

TJ Dvůr Králové (13. místo, 3 body) – Tesla Pardubice (6. místo 5 bodů). Neděle v 17 hodin. Ve Dvoře již žijí středečním pohárem se Spartou, ale svěřenci trenéra Čeňka Cellera po prohře 1:5 v Kunicích mají co napravovat. „Určitě budou pozornější než v minulém utkání,“ myslí si trenér Tesly Martin Svědík,“ a prozrazuje: „O sestavě se rozhodnu až v neděli, kádr máme v pořádku. Někteří hráči pojedou dnes s B týmem do Ústí…“


Krajský přebor


Jiskra Ústí nad Orlicí ( 1. místo, 9 bodů) – Tesla Pardubice B (5. místo, 6 bodů). Sobota v 17 hodin. Domácí zatím bez ztráty bodu: „Tesla B bude zatím nejtěžším soupeřem, máme nějaké šrámy, ale až na Chudého bychom měli být kompletní,“ sděluje domácí kouč Ivan Kopecký. Jeho protějšek Rostislav Němeček včera uvedl: „Měli bychom napravit domácí prohru s Hlinskem, ale soupeře je adeptem na postup číslo jedna. Posílíme se opět o hráče širšího kádru A týmu, ale vesměs půjde o mladé hráče. Jakýkoliv bodový zisk bych považoval za úspěch,“ konstatoval Němeček.

FC Titanic Srch (12. místo, 2 body) – Sokol Dobříkov (4. místo, 6 bodů). Sobota v 17 hodin. Domácí Titanic střílí soupeřům góly, průměrně dva na zápas, ale přesto to ještě na výhry nestačilo. V trestu je Münzberger – tři zápasy stop, pro zranění nemůže jít do hry Dolejský. „Problémy se zády má Klement, včera jsem to zkoušel na tréninku i já, ale uvidíme až těsně před zápasem. V přípravě jsme s Dobříkovem remizovali 3:3, určitý recept na něj máme. Domnívám se, že tohle je zápas o šest bodů,“ konstatoval hrající trenér Srchu Michal Šmíd.

FK AS Pardubice (14. místo, 2 body) – FC Skuteč (16. místo, 0 bodů). Neděle v 10.15, hř. Slovany). „Soupeř měl v létě velké problémy, patří k ousiderům soutěže, ale právě proto ho v neděli musíme zdolat a bodově od něj odskočit. Do sestavy se vracejí Pitterle a Pavlíček, očekávám, že se budeme radovat z první výhry,“ sdělil trenér AS Zdeněk Pochobradský. Jan Kuchta, trenér Skutče: „Trénujeme již bez problémů, budeme se pomalu lepšit. Kéž by se to projevilo ve výsledku tohoto zápasu,“ prorocky sděluje skutečský Kuchta.