I na chvostu tabulky může být pořádně horko. Před několika koly tristní rozestup se nyní scvrkl a spodek soutěže cítí šest mužstev.

Bohdaneč – Přelovice 2:0
Domácí vyrukovali na Přelovice s dobře organizovanou obranou, kterou jistil spolehlivý Jezdinský. Bohdanečští dokázali eliminovat většinu snahy hostů, kteří si příliš šancí nevytvořili. Kdykoli se hostující fotbalisté pokusili o tlak, neměl dlouhého trvání. Domácí naopak využívali protiútoků, z nichž dva proměnil Zackl. K výsledku jistě přispěla i hojná návštěva, ženoucí své borce ke třem bodům.
Fakta – branky: 37. a 48. Zackl. Rozhodčí: Májek. ŽK: 3:1. Diváků: 150. Poločas: 1:0. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Peterka, Čada, Zackl, Fistr – Lánský, Žurek, Novotný, Virt – Buchta, Hanuš. Střídali: Musil, Zeman, Špulák. Přelovice: Jeník – O. Šimák, Bidlo, Khun, R. Šimák – Blažek, Malý, Řehák, Petrlík – Vohralík, Šprync. Střídali: Čapek, Pracz, Kaderka, Kučera.

Roveň – Valy 2:0
Napínavý fotbal, přelévající se z jedné strany na druhou. Oba mančafty svou běhavou hrou nedali odpočinout brankářům, kteří však svými výkony vyčnívali nad ostatní hráče. Na konci první půle se k míči po nařízené penaltě postavil čerstvý otec Martin Koláček a uklidil míč do sítě. Ve druhém dějství ještě brankář Černík na Brňákovu bombu stačil, Kaplanův brejk byl ale nad jeho síly. Tím pohasly naděje Valů na bodový zisk, o který se urputně pokoušeli až do závěrečného hvizdu.
Fakta – branky: 43. M. Koláček z penalty, 88. Kaplan. Rozhodčí: Kykal. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Roveň: Baláš – O. Koláček, Mládek, Zeman, Kašpar – Brňák, M. Koláček, Madák, Mile – Absolon, Kaplan. Střídal: Mikuláš. Valy: Černík – Betlach, Pleskot, Jeřábek, Veselý – Vojtíšek, Klas, Kolman, Vohradník – Hačko, Mzyk. Střídali: Capay, Kutílek, Chleboun.

Srch B – Křičeň 3:2
Rezerva Srchu tak dlouho čekala, až se dočkala. Úvodní pres hostů přinesl penaltu, kterou s jistotou proměnil Koki. Když uplynulo necelých dvacet minut z druhé půle, byl rozdíl skóre již dvougólový. Domácí se ale s prohrou nesmířili, díky bojovnému výkonu nejdříve snížil v 75. minutě Nikl. A když se po něm navíc prosadili i Horyna a po krásné akci Mužík, bylo o obrat „last minute" postaráno.
Fakta – branky: 75. Nikl, 83. Horyna, 86. Mužík – 10. Koki z penalty, 63. Biath. Rozhodčí: Svatoň. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Srch B: Mičjan – Biško, Šmíd, Kršák, Levinský – Sokol, Práchenský, Horyna, Nikl, Bárta, Mužík. Střídal: Bačina. Křičeň: Pleskot – Pilc, Hynek, Půlpán, Karela, Koki, Malý, Biath, F. Gloza, Ginter, Hanzl. Střídal: D. Gloza.

H. Ředice – Nemošice 5:1
První dějství bylo ve znamení vyrovnanosti – jak na góly, tak na šance. Výměna stran ovšem jako by byla i výměnou paliva v motorech ředických hráčů. Machatý se prostřílel k hattricku, skóre mohlo být vyšší nebýt Grubera v bráně.
Fakta – branky: 23., 50. a 76. Machatý, 77. Dujsík, 80. Kopa – 42. Michňák. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 1:1. Diváků: 130. Poločas: 1:1. Horní Ředice: Kovařík – Markovics, Mládek, J. Černý, Kopecký – Kopa, Šedivka, Skalický, Šolta – Machatý, Hrubý. Střídali: M. Horyna, Dujsík, Skoumal, Andrýs. Nemošice: Gruber – Hofman, Koblížek, Vaculík, Ujec, Mareček, Linha, Libánský, Vítek, Granec, Michňák. Střídali: Polanecký, Večeřa.
Přelouč B – Holice B 3:0
Ani jeden tým se nemusel za předvedenou hru stydět, k vidění byl líbivý fotbal. Rozdíl byl v tom, že hosté, na rozdíl od přeloučské rezervy, nedokázali lépe zhodnotit vypracované šance. Zvláštní pochvalu si zaslouží zejména domácí brankář Marek a zadáci Školník s Duškem.
Fakta – branky: 42. Martin Beránek, 62. Slabý, 77. Hataš. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Přelouč B: Marek – Kmoníček, Dušek, Martin Beránek, Školník – Slabý, Štainer, Bendžik, Milan Beránek, Volejník, Hataš. Střídali: Kosek, Kačírek, Jedlička. Holice B: Hrdý – Pitra, Tláskal, Valenta, Škaloud – Stárek, Uhlíř, Kyral, Fotul – Branda, Flachs.

Opatovice – Choltice 2:2
Opatrný start ani jednomu ze soupeřů kýžené branky nepřinesl, síť se rozvlnila až po pauze. Opatovice sahaly po třech bodech, jenže po hrubém prohřešku brankáře srovnal v nastaveném čase Karlík a přerozdělil body po svém.
Fakta – branky: 46. a 52. Richter – 50. Adam z penalty, 90. (+2) Karlík. Rozhodčí: Bém. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (90. Peml). Diváků: 100. Poločas: 0:0. Opatovice: Guldán – Jičínský, Šmeral, Trupl, Valenta, Bartoníček, Hanovec, R. Jánoš, Kovařík – Balog, J. Richter. Střídali: Šťastný, L. Perůžek. Choltice: Zářecký – Chudomel, Korbel, Peml, Kopečný, Jan Kohoutek, Jeřábek, Urbanec, Mach – Adam, Bolek. Střídali: Karlík, Hlaváček.

Dašice – Dříteč 4:1
Domácí fotbalisté s přehledem drželi otěže zápasu ve svých rukou. Rozhodující podíl na vítězství měly slepené branky Hory a Vajera nedlouho po začátku druhého poločasu.
Fakta – branky: 18. O. Vajer, 51. Hora, 55. J. Vajer, 84. J. Englich – 58. Spěvák. Rozhodčí: Mencl. ŽK: 3:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Dašice: Černohubý – L. Vajer, Šafář, Cabicar, O. Šmejda – J. Vajer, Hora, D. Buchtele, Vomočil – M. Buchtele, O. Vajer. Střídali: Polák, J. Englich. Dříteč: Frinta – Viselka, Nedvěd, Bednář, Štěpán – Pečinka, Zollman, Spěvák, Szanisló – Kušnír, Pech. Střídali: Mužík, Dibelka, Flieger, Samšeňák.