FK Agria Choceň – FC Titanic Srch 3:0 (2:0).

Branky: 19. Vera, 38. Šabata, 48. V. Smejkal).

ŽK: 0:1 (27. Tryner).

Výhra favorizované Chocně byla naprosto zasloužená.

Klíčové minuty zápasu:

13. minuta – L. Smejkal po průniku obranou hostů až před branku střílí do levé boční sítě.
19. minuta - brankář Titanicu Mičjan vyběhl proti domácímu Verovi, který ho přehodil a poslal domácí do vedení – 1:0.
38. minuta - domácí útočník Šabata prošel obranou hostí jako nůž máslem zvýšil choceňské vedení na 2:0
48. minuta - další branku domácích vstřelil s pomocí levé tyčky V. Smejkal po předchozím samostatném útoku po pravé straně – 3:0.
65. minuta - Vágnera vyslal do šance Hanáček, ale zkušený Gerčák míč vytlačil na roh.
73. minuta - další možnost hostů na dosažení branky zahodil Hausner, když z malého vápna přestřelil po přihrávce z pravé strany od Hanáčka.
83. minuta – poslední šanci na změnu stavu utkání měli domácí, když bránící Brož nedosáhl na míč a toho využil V. Smejkal, který se objevil sám před Mičjanem, ale míč nakonec skončil na břevně. Sestavy na straně 19.