SRUBY – SRCH 1:1, 
penalty 2:4
Michal Šmíd, hrající trenér Srchu: „Předpokládali jsme, že na malém hřišti ve Srubech se budeme obtížně prosazovat, což se vyplnilo. Domácí fotbalovost nahrazovali zarputilostí a my jsme doplatili na neproměňování gólových příležitostí. Ve druhém poločase jsme dobývali soupeřovu branku, ale skóre otevřely Sruby. Nám se pak podařilo střídání, oba střídající hráči se podíleli na vyrovnávacím gólu. Jedná se o první naši ztrátu bodů v sezoně."

ŘEČANY NAD LABEM – SEZEMICE 3:1

Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Chtěli jsme zase po delší době vyhrát a bylo to i znát na projevu hry. Po několika spálených šancí jsme zase alespoň jednu do poločasu proměnili. Ve druhé půli jsme chtěli ještě přidat pojistku a to se povedlo. Sezemice snížili z penalty a my odpověděli dalším gólem. Pochvala pro celý tým. Dalšího komentáře k výkonům účastníků utkání se raději vyjadřovat nebudu. Kdo viděl, ví."

Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Máme za sebou špatný zápas. Odehráli jsme solidně prvních dvacet minut, pak se naše snaha o kombinaci nesmyslně vytratila a proti urostlejším domácím jsme moc soubojů nevyhráli. Svoje šance na návrat do zápasu jsme promarnili. Nezbývá než pogratulovat domácím k vítězství a připravit se lépe na další zápas."

STARÉ HRADIŠTĚ – CHOLTICE 1:0

Miroslav Semerád, trenér Hradiště: „Předvedená hra obou týmů odpovídala postavení v tabulce. Hrálo se bohužel nepohledné, nervózní a bojovné utkání s minimem fotbalových akcí a šancí. Podle mého názoru ale právě větší bojovnost předvedlo naše mužstvo. Vytvořili jsme si i více jakýchsi pološancí. A právě z jedné z nich jsme v prvním poločase skórovali. Hosté hrozili především z dlouhých nakopávaných balónů od gólmana, z kterých nám zle zatápěli celý druhý poločas. Jsem rád, že jsme toto utkání zvládli a naplno bodovali, byť fotbal plakal. Kluky chci pochválit za to, jak zápas odjezdili. Velký dík patří dorostenci Louvarovi, který odehrál ten den dvě utkání a vedl si výborně."

Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Začali jsme dobře, v úvodu jsme měli dvě gólové šance, které jsme ale neproměnili. Soupeř nás potrestal gólem po špatném odkopu a to rozhodlo. Druhou půli jsme se snažili o vyrovnání, ale domácí byli lepším týmem. Chtěl bych vyzdvihnout hráče Hradiště Shejbala – ten se přiznal k faulu, který rozhodčí neviděli. Taková galantnost se jen tak nevidí."

TUNĚCHODY – STARÝ MATEŘOV 2:1
Radek Klíma, hrající asistent Starého Mateřova: „V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, nám se podařilo jít do vedení po pěkné střele Hlaváčka a při šanci Tuněchod nás podržel Skalický. Minutu před odchodem do kabin jsme si bohužel nechali dát vyrovnávací branku a poločas tak skončil asi zaslouženou remízou. V 58. minutě jsme šli do deseti a Tuněchody přesilovku využili. Ke konci už jsme na zvrat bohužel neměli síly."

CEREKVICE – H. ŘEDICE 1:3
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Zasloužené vítězství. Pochvala pro celý tým za bojovnost. Hráli jsme chytře a proměňovali šance. Dík patří všem hráčům béčka, kteří nám přišli pomoci. Velice dobře zahrál v obraně Mládek s Kopeckým a ukázali na rozdíl od některých, že jsou Ředičáci."