ST. MATEŘOV – SRUBY 2:8
Jiří Hruška, trenér Starého Mateřova: „Na soupeře jsme vletěli podle jedné části plánu a za chvíli vedli z penalty. Jen druhá část, že nesmíme pustit soupeře ke střele, už zůstala v kabině. Dvě povedené střely náhradní brankář nezastavil, a tak jsme po deseti minutách prohrávali 1:2. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Od této chvíle vládl naší hře chaos. Co se dělo po změně stran, mi hlava nebere vůbec. Než jsem si sedl na střídačku, bylo to 1:6. To co si řekneme v kabině, hráči zapomenou než dojdou na hřiště. Po zbytek zápasu jsme hlídali desítku… Závěrem chci poděkovat Buňkovi, že tak narychlo vlezl do brány za indisponovaného Skalického. Škoda, že mu spoluhráči moc nepomohli…"

SEZEMICE – CHOLTICE 0:3

Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Na zápas se omluvilo asi deset lidí. Takže bych chtěl poděkovat klukům, kteří za stávající situace šli ze sebe na hřiště dělat pitomce a utkání alespoň odehráli. Máme trochu větší problém než řešit prohry v prvních dvou kolech. Za nezájmu sezemických hráčů mladší a střední generace o fotbal, je působení mužstva v I. B třídě zbytečnost. A nějaký trenér je tady také trochu navíc…"
Luděk Petrlík, vedoucí mužstva Choltic: „Utkání jsme zahájili v dobrém tempu a od začátku soupeře přehrávali po technické stránce. Byli jsme trpěliví a čekali jsme na gól. Tato taktika se ukázala jako správná. Stálou převahu jsme přetavili ve tři branky. Domácí hráli spíše na brejky, ale dávali jsme si na tyto situace pozor. Asi jsme mohli přidat více gólů, ale už jsme se moc do zakončení nehrnuli."

H. ŘEDICE – ROZHOVICE 1:3
Stanislav Šedivka, trenér Horních Ředic: „Přijelo k nám kvalitní mužstvo, které bude v tabulce určitě vysoko. Hlavně v prvním poločase nám jejich hra dělala problémy. Bylo to také i tím, že my jsme byli trošku vlažní. Moc vážných situací si sice nevytvářeli, přesto šli v prvním poločase po dvou střelách z dálky dvakrát do vedení. Po přestávce jsme přidali, dobře trénované rozhovické mužstvo přehrávali a vytvořili si pět šancí abychom zápas dovedli aspoň k remíze. To se nestalo a hosté v posledních minutách svoji výhru ještě potvrdili. Na bod určitě bylo, na šance jsme snad i vyhráli, ale nemáme nic."

ZÁMRSK – SRCH 3:5
Michal Šmíd, hrající trenér Srchu: „Znovu jsme zaspali začátek. Soupeři jsme chybami umožnili dvoubrankové vedení. Po půlhodině hry jsme se Zámrsku začali vyrovnávat v důrazu a agresivitě. Zásluhou naší fotbalovosti jsme měli navrch. Do konce první půle jsme snížili a zkraje druhé vyrovnali. Poté jsme šli do vedení, ale domácí z penalty srovnali. Na naší další trefu ovšem už nenašli odpověď. Přes pět vstřelených branek, mohla být naše výhra vyšší. Nicméně zase jsme poněkud vyhořeli v koncovce."

TUNĚCHODY – HRADIŠTĚ 3:1
Petr Mára, asistent trenéra Starého Hradiště: „V první půli byli domácí lepší, ale brankově to nijak nevyjádřili. Naopak my jsme se dostali do vedení. Bohužel další šance jsme už neproměnili. Tuněchody se vzpamatovaly a začaly nás tlačit. Vyrovnávacím gólem se uklidnily a dalšími dvěma trefami do černého potvrdily svoji převahu."