Sobota 16.00: FC Titanic Srch (7. místo, 11 bodů, skóre 17:16) – Sokol Staré Hradiště (14., 2 b., 9:27).
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Nesmíme se ohlížet na to, že se soupeři nedaří. V této soutěži nelze podcenit žádný tým, natož pak tradičního rivala ze Starého Hradiště. Chceme navázat na výkon ze druhé půle v Pardubičkách, kde jsme si zasloužili bodovat. Pokud se tak podaří, mohli bychom zvítězit."
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Čeká nás utkání s dobře známým Srchem. Ten sice v předešlém kole prohrál v Pardubičkách, nicméně jeho výkon ve druhém poločase byl kvalitní.  V derby je velkým favoritem. Zdravotní problémy hlásí Götz."
Tip Deníku: 1

Sobota 16.00: Valy (11., 9 b., 16:20)  – Svitavy B (8., 11 b., 15:18).
Jiří Ptáček, trenér Valů: „Potřebujeme si udobřit diváky. V Dolním Újezdu jsme sice vyhráli, ale doma je doma. Bohužel to bude složitější o to, že máme pět klíčových hráčů mimo hru. Nastoupit tak musejí hráči z lavičky. Alespoň mohou ukázat, co v nich je.  Svitavské áčko hraje až v neděli, takže nemůže vyloučit variantu, že se rezerva posílí. Pro mě osobně je ale rozhodně lepší, když přijedou hráči, kteří chtějí hrát fotbal. Nám se hůře útočí do zhuštěné obrany. Navíc kvůli zdravotním problémům jsme ještě ani jednou nebyli kompletní. Stále se nějak sehráváme."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00: MFK Chrudim C (5., 14 b., 16:9) – SK Pardubičky (2., 18b., 18:8).
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Nečeká nás jednoduché utkání, pravděpodobně na umělce. Chrudimská sestava  se vždy odvíjí od skutečnosti, kdy hraje áčko i béčko a kteří hráči jej posílí. Vzhledem k tomu, že obě mužstva hrají již dnes, dá se očekávat značné posílení. Přesto neodjíždíme do Chrudimi s poraženeckou náladou. V týdnu jsme se snažili kvalitně připravit a přestože v naší sestavě dojde k vynuceným změnám vlivem zranění některých hráčů, budeme bojovat. Pokusíme se přivézt další důležité body."  
Tip Deníku: 0