Srch ztratil vedení v Chrudimi

PARDUBICE - Vobou šlágrech I. A třídy se radovali domácí. První Tesla porazila pátý Žamberk a čtvrtá Chrudim třetí Srch. I když hosté vedli.

9.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Tesla B – Žamberk 4:0

V 16. zatáhl míč k brankové čáře Petrus, Kačirek jeho nabídku minul, ovšem za ním stojící Čejka byl pohotovější – 1:0. Ve 38. Hlaváček narazil Kačírkovi, ten proběhl mezi obránci a gólmanovi nasadil blafák – 2:0. V 57. Rolf fauloval Urbance, který se zvedl a proměnil penaltu – 3:0. Zdecimované hosty dorazil v 81. opět Kačírek, který si stejně jako při své první brance vychutnal gólmana – 4:0. Oba týmy jednou nastřelily břevno, za domácí rozkýval „klacek“ Čejka, v případě hostů pak Ulvr. Fakta – branky: 38. a 81. A. Kačírek, 16. Čejka, 57. Urbanec z penalty. 80. Sudí: Sliž (Chotěboř). ŽK: 2:1. Diváků: 80. Půle: 2:0. Tesla: Zavřel – Cincibuch, Satrapa (69. Táborský), Klement, Urbánek – T. Horák, Hlaváček, Strnad, Čejka – Petrus (65. Šimek), A. Kačírek.

Rosice – Hrochův Týnec 3:0

Od úvodního hvizdu si domácí vytvořili územní převahu, ovšem bez finální přihrávky. Vše si vynahradili v závěrečné desetiminutovce první půle. Ve 36. po serii narážeček tria Kuchta – Blažej – Hamerský první jmenovaný prostřelil gólmana – 1:0. Ve 44. se přikutálel míč k Hamerskému a jeho levačka byla neomylná – 2:0. Tak jak Rosice první poločas skončily, tak druhý začaly. Ve 47. našel Pavlův nadýchaný centr volného Kuchtu, který hlavou uzavřel skóre – 3:0. Potom už se třásla pouze horní konstrukce brány. V 68. zásluhou Ungera a v 80. po střele Blažeje. Fakta – góly: 36. a 47. Kuchta, 44. Hamerský. Rozhodčí: Filip (Jamné n. O.). ŽK 0:2. ČK 0:1 (82. Horáček). Diváků 100. Poločas: 2:0. Rosice: Frinta – Jarmar, Hamerský, Pozdník, Flosman – Pavel, Izera (68. Šedivý), Skokan, Rousek (38. Černohous) – Kuchta (78. Koukal), Blažej.

Valy – Dolní Újezd 2:1

Ve 12. se prosadil u lajny M. Bažant a jeho centr napříč celým vápnem uklidil do sítě Kolman – 1:0. Další branky padaly až v závěru, ovšem dávno před tím mohli domácí své vedení pojistit. O tom ví své Bažantové i Budinský. Nakonec mohl přijít trest, jenže po chybném odkopu Petrlíka Poříz zhypnotizoval Kutu. V 81. M. Bažant obalamutil dva beky i gólmana a akci vyšperkoval přihrávkou na „brášku“, který střílel do prázdné – 2:0. V 88. po rohu Kuty snížil Heiniš – 2:1. Fakta – branky: 12. Kolman, 81. V. Bažant – 88. Heiniš. Rozhodčí: Schmieser (Roveň). ŽK: 2:2, Diváků: 100. Poločas: 1:0. Valy: Poříz – Pulpán, Petrlík, A. Doležal, Vašíček – Veselý, Budinský, Kolman, Kutílek (64. Kačírek) – V. Bažant, M. Bažant.

SK Chrudim – Srch 3:2

V 7. Mareš nedosáhl na centr a Tesař střelou o tyč otevřel skóre – 1:0. Ve 20. Urbanec posunul mič k Horynovy, který parádní bombou z běhu vyrovnal. – 1:1 Ve 36. dokonal obrat Urbanec, který využil přesné přihrávky Münzbergera – 1:2. Pak však Horyna zakopl balon a šel se sprchovat. Přesilovku domácí využili. V 68. se Tesařův roh došoural na zadní tyč k Wenzlovi – 2:2 A také domácí hrdina byl vzápětí vyloučen. Rozhodnutí padlo v 79. po trestňáku Tesaře – 3:2. Fakta – góly: 7. a 79. Tesař, 68. Wenzl – 20. Horyna, 36. Urbanec. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 3:5. ČK 1:1 (71. Wenzl – 37. Horyna). Diváků: 100. Poločas: 1:2. Srch: Staš – Tryner, Denk, Mareš, Biško (85. Vančura) – Münzberger, Šmíd, Horyna, Vykoukal – Urbanec, Popelka.

9.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: Místo výkonu práce Holice. , Pracovní náplň: přeprava zboží, materiálů, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, nakládání a vykládání nákladních vozidel a vozíků, čištění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů. , Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, Prašné prostředí, horko, manipulace s desinfekčními prostředky. , První kontakt telefonicky (v pracovní době od 10:00 do 16:00), e-mailem nebo osobně - po předchozí telefonické domluvě, jednání s uchazeči v místě výkonu práce, 1 den v týdnu.. Pracoviště: Elfros property s.r.o. - pracoviště holice ii., Vysokomýtská, č.p. 1104, 534 01 Holice v Čechách. Informace: Natalija Futovová, +420 601 124 548. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 19 000 Kč Úředníci ve skladech Operátor/ka skladu - skladník/skladnice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč, Fyzicky náročná práce, Místo je vhodné pro absolventy, Nabízíme 5 týdnů dovolené, 3 sick days, pitný režim, stravenky 100 Kč za den a další benefity., První kontakt emailem nebo telefonicky. Pracoviště: Gabriel-chemie bohemia s.r.o., K Lihovaru, č.p. 172, 533 41 Lázně Bohdaneč. Informace: Pavel Šantora, +420 466 049 245,605 259 875. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 16 000 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy Učitel/ka mateřské školy, profesionální chůva, vychovatel/ka, zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce Pradubice - Staňkova 1447, Pečující osoba v dětské skupině pro 24 dětí ve věku 2 až 5 let., První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Chaloupka z.s., Staňkova, č.p. 1447, 530 02 Pardubice 2. Informace: Stanislav Kopečný, +420 724 783 679. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 500 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů Dělník/dělnice v kovovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce Hradecká 128, Opatovice nad Labem, Požadujeme dobrý zdravotní stav a manuální zručnost. , První kontakt telefonicky, e-mailem, nebo osobně na adrese Hradecká 128, Opatovice nad Labem. Pracoviště: Centrum kovaných plotů s.r.o. - provozovna, Hradecká, č.p. 128, 533 45 Opatovice nad Labem. Informace: Lucie Doležalová, +420 604 739 833.

Basketbal - Ilustrační foto

Hladový tým vyráží do bojů

Dobré časy, vzpomíná Sokol na Brno. Teď chce vyhrát

Pozdní příjezd nevadil. Pod jasnou výhru Litvínova se podepsal i Ščotka

Pardubice - To se nepovedlo. Hokejisté Pardubic prohráli ve 3. kole Tipsport extraligy 2:6, když třikrát inkasovali již v úvodní třetině. Litvínov vyhrál i potřetí v sezoně a udržel se na první pozici v tabulce.