Domácí premiéra se Hradišti výsledkově podařila. Výhra 2:0 s Prachovicemi znamenala tři body, góly Hýsek a Götz.

Do Valů jelo Staré Hradiště bodově na premiérový zápas navázat, ale domácí vyhráli 1:0, když o jedinou trefu se postaral M. Bažant.

Ve třetím kole Hradiště prohrálo doma s Jiskrou Heřmanův Městec 1:5, když jediný gól zaznamenal Tesner. Soupeř prokázal svoje kvality, ale přesto – byl to pořádný výprask a varování do dalších kol.

Náprava reputace však přišla záhy. V Morašicích svěřenci trenéra Mudrocha vyhráli 1:0, když autorem gólu byl Götz. Zdálo se, že Hradiště se zvedne.

Domácí duel s Dolním Újezdem skončil remízou 1:1, opět se prosadil Götz. Nutno však poznamenat, že Dolní Újezd na podzim nenašel přemožitele i když na vrchol tabulky měl daleko.

Prohra v Třemošnici 0:2 se dala očekávat, nováček byl černým koněm soutěže a na jaře bude bojovat o postupové příčky I.A třídy.

Do Hradiště přijela Choceň B a domácí si spravili chuť. Slabého soupeře vyprovodili jasnou výhrou 5:0, dva góly si připsal M. Pecháček, po jednom Deutsch, Tesner a Götz.

Vzápětí sehrálo Staré Hradiště duel v Litomyšli a bylo blízko ke tříbodovému zisku. Nakonec po poločasovém vedení 2:1 si Hradiště domů odvezlo bod za remízu 3:3, když dvakrát skóroval Pecháček, jednou Deutsch.

Sokol se usadil ve středu tabulky a zdálo se, že zaútočí na vyšší příčky. Jenže přišla domácí sprcha doma se Semanínem 0:1. Opět zmar, soupeř se ubránil a domácí si o horní polovině tabulky mohli nechat jenom zdát.

Následoval vyrovnaný duel v Načešicích, který ale domácí strhli na svou stranu a vyhráli 1:0.

Příznivce Starého Hradiště pak potěšila výhra doma nad Slatiňany 4:1. Poprvé se střelecky prosadil Rychtera, do černého se trefil dokonce dvakrát, další góly přidali M. Pecháček a Götz.

V Chrudimi Hradiště nešťastně prohrálo 1:2, gól vstřelil Vykoukal.

Poslední zápas podzimní sezony se SH nepovedl. Nalomené Moravany po dvou prohrách za sebou byly v derby lepší a brankami Kříže a Veselého si odvezly tři body.

Osmé místo je pro Staré Hradiště rozčarováním.