Sokol Staré Hradiště – Dolní Újezd 1:1 (0:0). Branky: 55. Vencl – 90. (+3) Havran. Podali jsme lepší výkon než minule s Moravany, průběh hry byl vyrovnaný, počet šancí také. Za stavu 1:0 měl dvě velké šance Kouba, soupeř již neměl nic, zdálo se, že zápas máme pod kontrolou.

Jenže v nastaveném čase soupeř nakopnutý míč na malé vápno dokázal dopravit do sítě a tak podruhé za sebou jsme o výhru přišli až v nastaveném čase. Měl jsem na závěrečné minuty poslat do hry Tesnera, to byla asi moje chyba,“ sdělil trenér Jaroslav Mudroch. Jeho protějšek František Jandáček remízu bral. „Byla to spravedlivá dělba bodů, v závěru jsme posílili útok, ale domácí otevřenější obrany nevyužili, naopak, polehávali, diskutovali s rozhodčím a nakonec jsme jejich pasivitu potrestali.“

Rychnov na Moravě – Moravany 0:3 (0:1). Branky: 44. Erber, 70. Imramovský, 89. Kaplan. „Sehráli jsme výborný zápas, který mohl skončit výraznějším poměrem branek. Spolehlivě střežil naší branku Ruml. soupeři jsme nedali šanci na úspěch. Vynikli Kříž a Křenek,“ sdělil moravanský trenér Roman Hendrych.

V domácím táboře bylo velké zklamání. „Dostali jsme lekci z produktivity. Inkasovali jsme góly, které byly výsledkem nedůslednosti našich zadáků. Klíčový moment? V 69. jsme neproměnili vyloženou šanci a soupeř z protiútoku zvýšil na 0:2…,“ zlobí se předseda rychnovského klubu Jindřich Šmída. Nováček to doma nemá se zástupci Pardubicka lehké, Hradiště tam nedávno vyhrálo 5:2.

Valy – Holcim Prachovice 0:2 (0:0). Branky: 90. a 94. Budinský. „Valy se dostaly do třech brejků, při kterých nás podržel gólman Ondráček. O všem se rozhodlo až v závěru, domácí neproměnili penaltu, navíc Valy dohrávaly o deseti. V závěru se dvakrát trefil Budinský a odvezli jsme si tak tři body, podle mého zaslouženě,“ sdělil prachovický kouč František Franc.