I. A třída

Valy – St. Hradiště 2:3
V úvodu utkání měl velkou šancí Budinský, ale neuspěl. Ve 39. si na dlouhý míč naběhl Götz a otevřel skóre utkání. O chvíli později trefil ze standardky Budinský spojnici břevna a tyče a z protiútoku Götz připravil gólovku pro Urbance – 0:2. Po změně stran Budinský snížil, ale hosté šli znovu do dvougólového náskoku Novákem. Po trestném kopu Budinského Habivský míč neudržel a Doležal snížil na 2:3. Valy si pak vytvořili tlak, nastřelily tyč, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Naopak po akci Pecháčka mohli výhru ještě vylepšit.
Fakta – branky: 50. Budinský, 67. Doležal – 39. Götz, 42. Urbanec, 63. Novák. ŽK: 0:4, diváků: 90. Valy: Skalický – Krutský (51. Zelinka), Petrlík, Doležal, Vašíček – Betlach, Kubát, Kolman, Krejčík – Budinský, Holek (46. Veselý). Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Teplý, Habiger, Novák – Hýsek, Deutsch, Zavřel, Urbanec - - Pecháček (90. Tesner), Götz (87. Vykoukal).

H. Městec – Moravany 2:0
O výsledku rozhodly především individuální chyby. v prvním poločase. Za stavu 1:0 nastřelil Křenek břevno, druhý poločas byly Moravany bez šancí, soupeř jim mnoho nedovolil.
Fakta – branky: 8. a 25. J. Hlaváč. Rozhodčí: Fibiger (Pardubice), ŽK: 2:2. Diváků: 210. Moravany: Ruml – Kulhánek, T. Krpata, Kubík, Fišer – Imramovský, Hynek (60. Branda), J. Krpata, Křenek (85. Záleský) – Erber (70. Kaplan), Kříž.

I. B třída

Rosice – Horní Jelení 3:2
V 5. min otevřel Hamerský skóre z trestného kopu. Ve 22. to bylo již 3:0, za hosty stihl do přestávky snížit Kaňkovský. Rosice odmítly šance na zvýšení, a tak se o dramatický závěr postaral hlavou P. Tvrdý.
Fakta – branky: 5. Hamerský, 14. Koukal, 22. Zelinka – 43. Kaňkovský, 87. P. Tvrdý. Rozhodčí: Felkl. ČK 0:1 (69. Pauker). ŽK 4:2. Diváků: 180. Poločas: 3:1. Rosice nad Labem: Frinta – Urbánek, Pozdník, Zackl, Rössler – Bekavec (46. Rousek), Pavel, Hamerský, Stehno (90. Franc) – P. Zelinka, Koukal. Horní Jelení: Svatoš – Záleský, Zeman, P. Tvrdý, Jehlička – Němec (73. Michálek), Pauker, Rejnuš, Pištora – Kaňkovský, Dědič (62. Šmidberský).

Paramo – Chrudim B 0:1
Ve 40. postupoval Kunart sám na gólmana, ve vápně byl zezadu sražen dobíhajícím hráčem, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá… Vzápětí vstřelila Chrudim gól.
Fakta – branka: 45. (+2) Kadeřábek. Rozhodčí: Braun. ŽK: 1:1. Diváků: 20. Poločas: 0:1. Paramo: Mergl – Záveský, Vacek, Nosek, Vašíček – Puhlovský, T. Novotný, Červenka, Zelenda – Kunart, Beran.

Proseč – Mikulovice  2:2
Po herně vyrovnané první půli, Proseč soupeře zmáčkla. Toho však podržel Dufek. V nastavení vyrovnal Valský.
Fakta – branky: 24. a 37. Šplíchal – 20. J. Vencl, 90. (+2). Valský. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Mikulovice: Dufek – Bondor, Hansl, Křivka, Handlíř – Kárník, P. Vencl, Šmejda, Valský – Stefanov, J. Vencl.

Rozhovice – Přelouč 3:1
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli domácí nástupem do druhého poločasu. Přelouč sice snížila, ovšem individuální chyba hostů znamenala další změnu stavu.
Fakta – branky: 53., 56. a 71. Z. Kopp – 65. Koch. Rozhodčí: Vašek. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Přelouč: Poříz – Volejník, Dušek, Hladík, Heřmánek – Koch, Ulrych, Novotný, Váša – Cichra (50. Vohralík), Janecký (75. Novák).

Prosetín – Libišany 3:0

Domácí byli po celý zápas důraznější, výhru si zajistili už v první půlhodině.
Fakta – branky: 17. a 84. Vít, 26. Starý. Rozhodčí: Bartůněk. ŽK: 1:1. Diváků: 250. Libišany: Rybka – T. Bidman, Ringel, Rychtera, Jozíf – J. Bidman (80. Bystrianský), Dumek (75. K. Zadrobílek), Vydarený, Kurfiřt – Kuric, P. Vích.

(Zdeněk Zamastil, Tomáš Rais, Jaroslav Mach)