St. Mateřov – Mikulovice 1:1
Na podmáčeném terénu šli domácí v 19. minutě do vedení, když Fenykovu střelu tečoval T. Karlík mimo dosah brankáře Těšínského do vlastní sítě. O pět minut později mohlo být podobným způsobem vyrovnáno, ale míč zamířil vedle. V závěru první půle ještě domácí tým zachránilo břevno. Sedm minut před koncem zápasu zastavil T. Karlík před vápnem Fenyka a byl vyloučen. Hosté i v deseti vyrovnali, když v 87. minutě umístil Křivka hlavou centrovaný míč do sítě.
Fakta – branky: 19. vlastní (T. Karlík) – 87. Křivka.
Rozhodčí: Skala.
ČK 0:1 (83. T. Karlík),
ŽK 0:1.
Diváků: 45.
Poločas: 1:0.
Starý Mateřov: Procházka – Janeček, T. Holek, Mynka, Meduna – Žďárský, Hlaváček, Fenyk, D. Holek – Vašíček, Tomiška. Střídali: Zach, Kalousek.
Mikulovice: Těšínský – Svoboda, Handlíř, T. Karlík, Hyxa – Václavek, Valský, Křivka, Carda – Vencl, Soukup. Střídal: Plesinger.

Opatovice – Chvaletice 5:3
Domácím, kteří usilovali o důležité body k záchraně, vyšel úvod zápasu a již ve třetí minutě se dostali do vedení. Hosté také jednou skórovali, a tak vyrovnaný první poločas skončil nerozhodně. Střelecký koncert rozjela obě mužstva až po přestávce zásluhou dvou hráčů. Šťastný vstřelil všech pět branek Opatovic, chvaletický Tříska zase zaznamenal hattrick.
Fakta – branky: Šťastný 5 – Tříska 3.
Rozhodčí: Svoboda.
Bez karet.
Diváků: 20.
Poločas: 1:1.
Opatovice: Mergl – L. Richter, Voříšek, Jičínský, Svoboda – R. Jánoš, P. Bartoníček, Slavík, M. Vandas – Šťastný, J. Richter. Střídali: Kulhánek, Hladík, Valenta.
Chvaletice: Vondrák – Roubíček, Vančura, Grande, Wiesner – Mařata, Doležal, Brunclík, Pfeiler – Kuch, Tříska. Střídali: Novák, R. Sajdl.

Chvojenec – Roveň 7:1
Za Chvojenec skóroval již ve třetí minutě Jedlička z penalty. Vedení domácích netrvalo dlouho, když Vach vyrovnal z přímého kopu. Rozhodující úder domácích přišel v rozmezí 39. a 42. minuty po trefě  Kunarta a dalekonosné střele Jedličky. Po přestávce hráči Chvojence přidali další čtyři branky a dovedli zápas k jednoznačné výhře.
Fakta – branky: 3., 42. a 88. Jedlička (první z penalty), 39. a 58. Kunart, 51. Burkovič, 76. J. Pavlíček – 12. Vach.
Rozhodčí: Horák.
ŽK 1:2.
Diváků: 60.
Poločas: 3:1.
Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, Rieger, Centner, Moravec – J. Pavlíček, M. Jedlička, Burkovič, J. Zbudil (68. Nechvíle) – Kunart (83. L. Zbudil), Velinský (78. Vrbata).
Roveň: Baláš – Kašpar, Melc (78. Roček), Kučera (64. Dušek), Král – Madák, Vach, Koláček, Kaplan – Mikuláš, Přibyl (46. Pýcha).

Přelovice – Dříteč 4:4
V kvalitním utkání vyšel první poločas lépe hostům, kteří i po dvou trefách Spěváka z přímého kopu vedli 3:1. Do druhé půle nastoupili Přelovičtí jako vyměnění a vrátili se do zápasu. Vyrovnání přišlo v 82. minutě, kdy po rohu skóroval Zelinka.
Fakta – branky: 30. Malý, 63. Řehák, 73. Khun, 82. Zelinka – 8. a 39. Spěvák, 35. a 77. Jelínek.
Rozhodčí: Bém.
ČK 0:1 (90. Šorfa),
ŽK 0:2.
Diváků: 60.
Poločas: 1:2.
Přelovice: Rejduga – Šimák, Bidlo, Khun, Pilc – A. Šprync, Vohralík, Zelinka, Řehák – Malý, Blažek. Střídali: Čapek, Hačko.
Dříteč: Frinta – Haan, Hrůša, Bednář, Morávek – Kroupa, Spěvák, Šorfa, Pečinka – Jelínek,Stejskal. Střídali: Lietavec, Štěpán.

Přelouč B – Choltice 0:0
V bojovném utkání se spoustou nepřesností na obou stranách branky nepadly. Domácí hráči jednou orazítkovali břevno, hosté dvakrát mířili do tyče.
Fakta – Rozhodčí: Klíma.
ŽK 2:2.
Diváků: 60.
Poločas: 0:0.
Přelouč B: Marek – Tesák, Dušek, Jezdínský, Rokyta – Pištora, Machačný, Štainer, Školník – Slabý, Milan Beránek. Střídali: Heřmánek, Kocourek.
Choltice: Zářecký – Kopečný, Peml, Hlaváček, Korbel – Šimon, Knapík, Hovorka, Kohoutek – Urbanec, Karlík. Střídali: Mach, Chmelař.

Ostřešany – Dašice  4:0
Skóre otevřel Paštyka po třech minutách hry střelou k tyči. Po změně stran domácí přidali další tři branky. Hosté si vytvořili jednu vyloženou šanci, kterou neproměnili.
Fakta – branky: 3. Paštyka, 53. Mužátko, 58. Drbohlav, 73. Jankovský.
Rozhodčí: Hrabě.
ŽK 0:1.
Diváků: 80.
Ostřešany: Dvořák – Kasal, Drábek, Mužátko, Novák – Jankovský Paštyka, Hodás, Drbohlav – Bačina, Dufek. Střídali: Vilím, Hrubeš, Ledvinka.
Dašice: Kučera – Šibal, Vinař, Sciranka, P. Šmejda – Polák, Buchtele, Šafář, O. Šmejda – Cabicar, Vajer.

R. Bělá – Nemošice 5:1

Nemošice měly nadějný začátek a po dalekonosné střele Novotného vedly. Domácí však postupně převzali iniciativu a ještě do přestávky skóre otočili. Druhou půli již měli pod kontrolou, dvakrát se prosadil střídající Vencl.
Fakta – branky: 32. a 44. Deutsch (druhá z penalty), 66. a 90. Vencl, 43. Klír – 16. Novotný.
Rozhodčí: Volný.
Bez karet.
Diváků: 70.
Poločas: 3:1. Rohovládova Bělá: Trubač – Strouhal, I. Morávek (75. Kolmaš), Flosman, Tamchyna – Urbanec, Zavřel, Deutsch, Chovanec – J. Morávek (60. Vencl), Klír.
Nemošice: Jirouš – Týnek, M. Vítek, Marek Večeřa, Michal Večeřa – Ulrich, Polanecký, Novotný, Michňák – Linha, Libánský.

Újezd – Mnětice nehráno
Utkání se kvůli vytrvalému dešti a silně podmáčenému terénu nehrálo, nový termín bude stanoven.