Mikulovice – Újezd 0:2

V 17. minutě se po zaváhání mikulovického P. Hyxy dostal míč k Huňáčkovi, jenž střelou po zemi k tyči otevřel skóre. Hned o tři minuty později pak autor branky centroval a Doležal hlavou přidal druhý gól. Domácí hráči nevyužili mnoho příležitostí, když dvakrát trefili břevno.
Fakta – branky: 17. Huňáček, 20. Doležal. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Mikulovice: Těšínský – Hromek, Handlíř, Vyskočil, P. Hyxa (25. J. Hyxa) – Vymazal, Carda, Kříž, Soukup (58. Křivka) – P. Vencl, J. Vencl. Újezd: Hyvl – Firbas (11. Rambousek), M. Strnad, M. Rozsévač, J. Rozsévač – Huňáček, Bendžík, Jakub Petříček, Svoboda – P. Strnad (65. Zima), Doležal (83. Bosman).

Sezemice – Dříteč 7:0

První tři branky domácích padly po totožných situacích, kdy křídelní hráči zatáhli míč a přihráli střelcům před branku. Hned vzápětí přidal po rozehrávce Kolína čtvrtou branku Kříž. Domácím se dařilo i ve druhé půli, když přidali další tři branky.
Fakta – branky: 14., 32. a 60. Valenta, 31. Brychta, 34. Kříž, 75. T. Kašpar z penalty, 80. Lába. Rozhodčí: Kudyn. ŽK 0:2. Diváků: 170. Poločas: 4:0. Sezemice: Levinský – Slezák, Kolín, Plecháček, J. Kašpar – Blažek, Kříž, T. Kašpar, Brychta – Valenta, Lába. Střídali: Knaute, Langr, Vohradník. Dříteč: Vávra – Haan, Drahokoupil, Hrůša, Morávek – Klofanda, Voříšek, Kroupa, Pečínka – Školník, Pluhař. Střídali: Pallas, Vrška, Dibelka.

Dašice – Chvaletice 7:2

Domácí vstoupili do utkání náporem, který do 25. minuty korunovali třemi góly. Hosté však ještě do přestávky stihli snížit na rozdíl jedné branky. Dašice po změně stran přidaly další čtyři branky.
Fakta – branky: 16., 19. a 85. O. Vajer, 25., 46. a 62. P. Šmejda, 76. Sládek – 34. P. Kuch, 43. Novotný. Rozhodčí: Oulický. ČK 0:1 (72. Kosprt), ŽK 1:1. Diváků: 100. Poločas: 3:2. Dašice: Foldyna – J. Šmejda, Šibal, Sládek, Hora – P. Šmejda, Špaček, O. Vajer, Vyhnálek – Sciranka, Cabicar. Střídali: P. Kučera, J. Vajer, L. Kučera. Chvaletice: Vondrák – Herman, Novotný, Hrbek, Meško – Mařata, Kosprt, Brunclík, Fencl – Tříska, Šnýdr. Střídali: P. Kuch, Sajdl.

Roveň – Přelovice 1:2

Ve vyrovnaném utkání se domácí dostali do vedení, když Dušek využil přihrávku Machatého. Zlomovým momentem se stala branka Vohralíka těsně před přestávkou. Stejný hráč v 71. minutě přidal druhý gól hostů.
Fakta – branky: 12. Dušek – 45. a 71. Vohralík, Rozhodčí: Jakoubek. ŽK 1:0. Diváků: 90. Poločas: 1:1. Roveň: Baláš – Franc, Mládek, M. Koláček, D. Král – O. Koláček, Madák, Roček, Dušek – Machatý, Melc. Střídali: Pachovský, Kučera, Hloupý. Přelovice: Rejduga – M. Hladík, Khun, Bidlo, Čapek – Vohralík, V. Hladík, Řehák, Blažek – R. Šimák, Hochman. Střídali: Mádr, O. Šimák.

Opatovice – Chvojenec 7:0

Domácí tým měl po celé utkání více ze hry a zvlášť po změně stran vyjádřil převahu i vstřelenými brankami.
Fakta – branky: 26., 76. a 83. Bartoníček, 49. a 89. Dujsík, 56. Lejsek, 66. Práchenský. Rozhodčí: Novák. ŽK 0:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Opatovice: Guldán – Jičínský, Moník, Dujsík, Valenta – Voříšek, Kršák, Práchenský, Filipek – Bartoníček, Novák. Střídali: Lejsek, Vandas. Chvojenec: M. Pavlíček – Richter, M. Jedlička, Moravec, Kirchner – Chmela, T. Jedlička, Kunart, Burkovič – D. Velinský, T. Velinský. Střídali: Centner, J. Pavlíček, Píša.

Ostřešany – Choltice 3:1

Oba týmy nejprve orazítkovaly konstrukci branky, poté se dvakrát prosadili domácí. Na proměněnou penaltu hostů odpověděl v závěru Hochman.
Fakta – branky: 25. Červenka, 43. Hodás, 85. Hochman – 80. Kaluža z penalty. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 1:4. Diváků: 120. Poločas: 2:0. Ostřešany: Pechmann – Novák, Šimek, Půlpán, Hošek – Dufek, Červenka, Moravec, Hodás – Drbohlav, Špryňar. Střídali: Paštyka, Hochman, Bobek. Choltice: Zářecký – Kaluža, Šmerda, Bravenec, Peml – Korbel, Jan Kohoutek, Šturma, J. Horák – Augustin, Karlík. Střídal: Jiří Kohoutek.

Přelouč B – Lipoltice 3:0

V závěru první půle trefili hosté tyč, domácí se v 50. minutě ujali vedení po rohu a hlavičce Volejníka. Výhru pojistily dvě přesné trefy Ročína.
Fakta – branky: 50. Volejník, 59. a 88. I. Ročín. Rozhodčí: Oulický. ŽK 1:3. Diváků: 80. Půle: 0:0. Přelouč B: Marek – L. Slabý, Novotný, Martin Beránek, Musil – Pištora, Štainer, J. Slabý, Školník – I. Ročín, Milan Beránek. Střídali: Volejník, Trnečka. Lipoltice: Starý – Havlas, P. Ročín, Černohous, Tamchyna – Kožený, Chmelík, Oliva, Flégr – Tichý, Kasal. Střídal: Machač.