Poslední otázky vyřešilo až závěrečné kolo. Do třetí třídy postupují Mikulovice B. Naopak do nejnižší soutěže propadl Semín.

III. TŘÍDA HOLICKO
Litětiny – Opatovice B 3:1 (2:0). Branky: Petr Shejbal 3 – J. Richter.
Sezemice B – Moravany B 1:7 (0:1). Branky:  Brychta – Solil, Bakeš a Švadlenka 2, Matěna.
Býšť – Horní Ředice 1:3 (1:2). Branky: Vilím – Jirout, Skoumal, Mládek.
Dražkovice – Staré Hradiště B 8:0 (2:0). Branky: Krejčík 3, J. Mazánek 2, Kubíček, Putnar, D. Stehno.
Jaroslav – Veliny 2:1 (2:1). Branky: Hansl, Peška – Sládek.
Pardubičky B – Ostřetín  4:1 (1:0). Branky: Hanko, Čásenský, Mrázek, Brus – Pinkas.

III. TŘÍDA PŘELOUČSKO
Křičeň – Lázně Bohdaneč 5:4 (0:4). Branky: Koki 2 (jedna z pen), Biath 2,  Malý – Svatoň 2, Izera, Čada.
Újezd B – Lipoltice 4:3 (2:2). Branky: Huňáček 2, Hývl, M. Strnad – M. Doležílek 2, Švejda.
Staré Čívice – Přelovice B 11:2 (5:2). Branky: J. Málek a Horáček po 3, Mzyk, Kvapil, Kulhánek, L. Křivka, Čihák – Pracz, Mádr.
Semín – Srch B 5:1 (3:1). Branky: Minařík 2, Devera, Smolík, Černý – Horyna.
Řečany B – Lány na Důlku 3:3 (1:2). Branky: M. Tichý 2, Pirkl – A. Tichý 2, Vašíček.
Rybitví – Kolesa 4:2 (0:2). Branky: Levai 3, Klečka – Sůra, Zářecký.
Staré Ždánice – Rohoznice 2:0 (2:0), Koutník, Hák.

IV. TŘÍDA HOLICKO
Mikulovice B – Mateřov B 6:0 (3:0). Branky: P. Vencl 2, Soukup, Fendrich, J. Hyxa, Štěpán.
V. Chvojno – Dříteč B 3:1 (1:1). Branky: Ryšavý, Horák, Kropáček z pen. – Tesař.
Popkovice – Dašice B 0:3 (0:1). Branky: M. Buchtele 2, Vomočil.
Roveň B – Paramo 5:0 (1:0). Branky: Roček, Brňák, Komárek, Přibyl, Dušek.
Nemošice B – Chvojenec B 2:1 (0:0). Branky: J. Jukl 2 – Kvapil.
AFK SKP – Litětiny B 2:1 (0:0). Branky: Pejřimovský, Mrkos – Klement.
Dolany – Mnětice B 2:1 (1:1). Branky: Štancel, Hlaváček – Tláskal.

IV. TŘÍDA PŘELOUČSKO

Kojice – Bukovka 2:5 (1:3). Branky: Říha, Hloušek – Launa 2, Vondrouš, Branský, vlastní (Lukšíček).
Selmice – Zdechovice 4:1 (1:1). Branky: Smolík 2, Bahník z pen., Telvák – Vrána.
Semín B – Labské Chrčice 1:3 (1:0). Branky: Panchártek – Matoušek, Skřívánek, Demyan.
Choltice B – Sopřeč 0:5 (0:5). Branky: Pokorný 3, Sejkora, Pošepný.
Chvaletice B – Tetov 4:1 (2:0). Branky: F. Doležal, Černý, Sajdl,  Okrouhlý – Šimák.
Rohovládova Bělá B – Jankovice 7:1 (1:0). Branky: Remeš a Pilský po 2, Vlasák, J. Kotraš, Jaroslav Wohlhöfner – Kubát.
Valy B – Křičeň B 1:1 (0:1). Branky: Kutílek z pen. – Gloza.