Tesla přivítá na „Gottwalďáku“ rezervu druholigového Hradce. Soupeř minule vypráskal devíti góly Předměřice, Tesla navlékla na předlouhou šňůru neporazitelnosti osmnáctý korálek zásluhou výhry v Čelákovicích.
Zachraňující se Holice zajíždějí na hřiště největšího aspiranta na postup do ČFL. Na severu Čech to ale budou mít hodně těžké, neboť domácí bilance Hlavice je pro hosty přímo děsivá: 12 zápasů - 12 výher a skóre 34:6!

Tesla Pardubice (3. místo, 45 bodů, skóre 51:22) – FC Hradec Králové B (5., 39 b., 44:27). Hraje se v sobotu od 17 hodin, na Letním stadionu. Podzimní výsledek 0:0.
Martin Svědík, trenér Tesly: “Očekávám dobrý fotbal, neboť hrajeme s kvalitním soupeřem. Vzhledem k tomu, že oba celky jsou v horní polovině tabulky, tak předpokládám bezstarostný fotbal ve kterém prakticky o nic nepůjde. Myslím tím o postup či sestup. O naší úspěšné sérii vím, ale nijak zvlášť se tím nezabývám.“

SK Hlavice (1., 56 b., 49:13) – SK Holice (12., 28 b., 25:41). Hraje se v sobotu od 17 hodin. Podzimní výsledek 1:0.
Jaroslav Míchal, trenér Holic: „V Hlavici můžeme jenom překvapit. Domácím se v poslední době nedaří, tak jak by si asi představovali. Možná jich trochu došel dech, ale vzhledem k tomu, že už za nimi jsou Ovčáry pouze na pět bodů a ještě je čeká vzájemný zápas, tak lze předpokládat, že si to doma pohlídají. Navíc máme zraněné čtyři hráče, takže dostanou příležitost hráči ze širšího kádru, kteří chodí poctivě trénovat a zápas s kvalitním soupeřem pro ně bude jakousi odměnou.“

(ašo)